Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Amerykanie przejmują od 2K Czech prace nad Mafią 3?

16 postów w tym temacie

Jeśli Mafia 3 miałaby powstać to musieliby się jednak trochę bardziej wysilić niż przy Mafii 2. To nie była zła gra, fabuła mi się podobała, ale czegoś zabrakło w grze, poza misjami nie było nic do roboty, sorry, ale zbieranie magazynów Playboy''a to za mało ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Ta zmiana umocni zarówno integrację w zespole 2K Czech w naszymi zdobywającymi
> nagrody załogami(..)" mała literówka się wkradła ;]

Dzięki.

Swoją drogą źle się dzieje w 2K Czech. Najpierw odejście Vavry, teraz to. Coraz bardziej boję się o Mafię 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że amerykanie pójdą po rozum do głowy i zrobią godnego konkurenta dla np nowej części GTA. 2 jest okej, ale to jeden z tych tytułów zagraj/zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robią wykastrowany produkt do którego wsadzają później masę bardzo słabego DLC i się dziwią, że problemy wynikłe zapewne ze słabiutkiej sprzedaży. Jak tak będzie wyglądać Mafia 3 o ile wgl powstanie to oprócz grafiki i fabuły oraz klimatu nie będzie kompletnie nic oferować. Po cholerę robić miasto w którym oprócz wątku fabularnego nie mam nic do roboty, nie wspominając że nawet pobocznych zadań nie ma? Obiecanki cacanki przed premierą, potem co chwilę przekładali termin wydania gry aż w końcu ukazała się gra, która nie oferowała w 100% tego co miała zawierać, Taki drugi Aliens: Colonial Marines tyle że z lepszą oceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, mafia 1 była najlepszą gierką jaka wgl powstała klimat fabuła jak na tamte czasy, gta to się może się chować. Mafia 2 oceniłbym tak na 6/10. Czekam na 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech już zapowiedzą tą grę, Mafia 2 byłą według mnie fenomenem gry po za małymi błędami np pół otwartość świata i zbyt krótka, mam nadzieję żę trójką wyjdzie jeszcze lepsza z dopracowanymi błędami dwójki.

Damianuss1
Ja tam dwójkę ograłem parę razy i za każdym grało mi się miodnie ;>, w GTA V również pogram kilka razy gdy już zadebiutuje na PC :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 13:47, Eternal101 napisał:

Niech już zapowiedzą tą grę, Mafia 2 byłą według mnie fenomenem gry po za małymi błędami
np pół otwartość świata i zbyt krótka, mam nadzieję żę trójką wyjdzie jeszcze lepsza
z dopracowanymi błędami dwójki.

Damianuss1
Ja tam dwójkę ograłem parę razy i za każdym grało mi się miodnie ;>,
w GTA V również pogram kilka razy gdy już zadebiutuje na PC :).

Jeszcze nic nie jest pewne czy wyjdzie na PC. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 13:49, Kubson023 napisał:

Jeszcze nic nie jest pewne czy wyjdzie na PC. ;d

Pewne jest i to bardzo ;>, 8 części GTA mówi samo za siebie do tego różne CV''ki i inne takie (amazonu nie wymieniam bo to nie jest pewne źródło) ale pojawiło się oprócz CV''ki kilka innych dokumentów w których wyraźnie było napisane że GTA V powstaje na PC, Rockstar tego nie zdementował czyli to prawda...
BTYW Ty jesteś ten kubson z YT?

slizgi No i co jeszcze... Niech oni lepiej robią to co umieją najlepiej czyli serie GTA, po 2 na co liczyłbyś gdyby wydawał na półroczną ekskluzywnośc na konsole jak w przypadku GTA? Sorry ale niet, MP 3 wyszedł po miechu (Rockstar się tłumaczył tym że musiał dopracować ją ) a prawda jest taka żę chodziło o kasę i żeby lepiej się konsolowe wersje sprzedały. I wypluj te słowa bo jak oni się by wzięli za mafię (OBY NIE!!) to z mafii zrobiliby kolejne GTA czego sorry nie chce, bo GTA stawia na rozróbę i misje "z jajem" oraz czarny humor a Mafia na typowo gangsterską fabułę, poważniejsza niż ma GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z CristianoRonaldo i Kubson023. Mafia 2 dla mnie jest największym rozczarowaniem wśród gier. Więc wolałbym, aby powstał remake Mafii 2 taki jakim powinna być ta produkcja w 2010 roku. A jak amerykański oddział całkowicie się zabierze za trzecią część to mi wisi, czesi mieli swoją szansę i ją odrzucili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystko dziś musi mieć otwarty świat, po co nam klon GTA w jakiś latach XX wieku. Wole spójną fajną fabułę niż kilkanaście misji pobocznych i jakieś minigierki. Mafia 2 ucierpiała na tym że wszyscy porównywali ja do GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurencją dla GTA raczej nie będą bo to nie ten poziom, mafia 2 była całkiem fajna ale nie było co robić poza wątkiem głównym i był on dosyć przewidywalny oraz liniowy. Jeśli nad tym popracują to będzie znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 12:05, Jarsston napisał:

poza
misjami nie było nic do roboty, sorry, ale zbieranie magazynów Playboy''a to za mało
;p.

Mi to kompletnie nie przeszkadzało. Już pierwsza część nie była sandboxem. Nigdy nie oczekiwałem od tych gier misji pobocznych, chciałem dobrej historii, świetnego klimatu i dobry gameplay. Dwójka podobała mi się trochę mniej, nie podobało mi się kilka rozwiązań (dlaczego nie można strzelać z samochodu?), ale też była bardzo dobrą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia 2. Gra z pozoru bardzo dobra, ale mnie zdecydowanie zawiodła (gdy dobrze pamiętałem jedynkę).

Świetna optymalizacja, bardzo dobra grafika, fabuła też niczego sobie.
Świat lat 40 i 50 - miodzio.

Jednak co z tego, gdy miasto jest mikroskopijne, nie ma w nim nic do roboty, fizyka raziła na kilometr, gdy przegrało się dużo godzin w GTA IV. Model jazdy i kamera strasznie sztuczne. Klimat moim zdaniem o wiele gorszy niż w jedynce. Mimo wszystko zabrakło chyba jakiegoś filtru graficznego, który budziłby większą nostalgię. W dwójce zabrakło wielu rzeczy i przez to gra zamiast być "starszym" bratem GTA, pozostała sandboxem dobrym na raz. Szkoda. Oby trójka była grą wykorzystaną w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować