Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Total War: Rome 2 - aktualizacja 8.1 już dostępna

21 postów w tym temacie

Jeszcze z pół roku patchowania i w końcu może będzie to na tyle grywalne, że to kupie.
A co do [m] to chyba ciągle męczy ich ten spamer i muszą ogarniać jego posty z reklamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze z pół roku patchowania i w końcu może będzie to na tyle grywalne, że to kupie.
> A co do [m] to chyba ciągle męczy ich ten spamer i muszą ogarniać jego posty z reklamami.

No proszę pana, proszę nie zabierać mi komci;) Ale coś w tym jest, że z paca na pacz jest pacz pan ciut lepiej;) Co do m, wolę widzieć mki, zamiast jakiego spamowego krapu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli gra wyszła z fazy beta ;)
Rychło w czas,a tak serio to ja myślałem że tą niedorobiona produkcje dawno naprawili ale jak widać im się nie śpieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za uwiecznienie działalności tamtego spamera poprzez odpowiedzenie na 5 z jego postów zanim zdążyłem je usunąć.
Ostrzeżenie za spam, jeśli uważasz że ktoś spamuje na forum to zgłoś jego posty zamiast zwiększać śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O co chodzi z tym M w nawiasie? Jest to trochę irytujące :P
>
> Takie poważne zmiany z patcha dopiero po takim czasie? No, thx. Wydali niegotowy projekt,
> niech spadają na drzewo.

Ta gra dziala bardzo dobrze od wrzesnia, ale polaczki lubia sobie ponarzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2014 o 15:08, kuzyn123 napisał:

Ta gra dziala bardzo dobrze od wrzesnia, ale polaczki lubia sobie ponarzekac.

Poczytaj sobie zagraniczne fora, to zobaczysz że Amerykanie, Brytyjczycy, Francuzi, Niemcy, Holendrzy, Rosjanie, Włosi, Grecy, Szwedzi, i cała reszta cholernego świata też jest mocno wkurzona na ten niedokończony crap.

A za polaczków to w czuprynę powinieneś oberwać, ale to już nie mój problem w jaki sposób wychowała Ciebie rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta gra dziala bardzo dobrze od wrzesnia, ale polaczki lubia sobie ponarzekac.

Wystarczy pooglądać YouTuberów zagranicznych, którzy umieszczają grę na liście największych rozczarowań 2013, nawet po patchach, po których gra jest co najwyżej przeciętna. Fora też nie rozpływają się nad tym jaka to się nagle cudowna gra z Rome 2 się zrobiła. Nastomiast za "polaczków" powinno się od ręki dostawać bana bo jest to wyraz braku szacunku dla innych użytkowników forum, dodatkowo używanie stereotypów jako argumentów w dyskusji jest zwyczajnie dziecinne i nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2014 o 15:08, kuzyn123 napisał:

Ta gra dziala bardzo dobrze od wrzesnia


A potem dodali nowe błędy i znów nawala. Jak znam szczęście to pewnie dalej nie usuneli błędu (który był DODANY w jednym z ostatnich patchy), który powodował, że trenerzy psów idą w bój i nie da rady ich zatrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 12:07, Phoenixpl napisał:

Czyli jeszcze nie oplaca sie kupowac jak rozumiem?


Tylko jak jesteś dużym fanem. Ja bardzo lubię serię TW, ale tą częścią jestem mocno rozczarowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 12:07, Phoenixpl napisał:

Czyli jeszcze nie oplaca sie kupowac jak rozumiem?

Nie ma sensu.

Ja jestem fanem serii, i po zakupie stwierdziłem że to chyba najgorsza część w jaką grałem. A nie grałem tylko w jedną, w pierwszego Shoguna.
Najgorsza w sensie że crap, a nie że jest dobra, tylko w tyle za poprzedniczkami...

Problem jest też taki że patche nie wystarczą. Z gry usunięto wiele charakterystycznych elementów z poprzedniczki, jak drzewo rodowe, filmiki do agentów, czy też pojawianie się historycznych wydarzeń których tutaj brak. Gra jest po prostu nudniejsza, i patche tego nie naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 12:07, Phoenixpl napisał:

Czyli jeszcze nie oplaca sie kupowac jak rozumiem?

Błędy skutecznie uniemożliwiają zabawę a w dodatku gdy ja kupowałem tą grę to liczyłem że dostanę to co na filmikach przedpremierowych - gra wygląda zupełnie inaczej niż na screenach i trailerach. W dodatku jakieś płatne DLC dodające krew i flaki WTF ?! Zatem krótko - nie opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować