Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Alien: Isolation rozważali tryb dla jednego gracza

25 postów w tym temacie

Nom, będzie, albo nie będzie. Ciekaw jestem czy po godzinie po prostu Alien nie stanie się po prostu irytującą przeszkodą absolutnie nie wzbudzającą strachu. Amnesia oferowała też atmosferę tajemniczości, nie wiadomo było o co właściwie chodzi. Tutaj nie będzie raczej takiej historii, bo wiemy czym jest Obcy, mniej więcej wiemy czego się po nim spodziewać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[m] oznacza, że post został zmoderowany. Czyli coś w nim było, co łamało regulamin, więc przyszedł mod i posprzątał. Gram.pl przeżywa atak spambotów i stąd te dziwne posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy powariowaliście w tych komentarzach, jedni spam drudzy spam spamu i tak w koło macieja. Panowie no jeszcze jakiś czas temu to można było normalnie prowadzić dyskusję na gram.pl, a teraz to już nie bardzo.

"Jeżeli dwóch czy trzech ludzi walczy z jednym obcym, to jest to zupełnie inny rodzaj doświadczeń niż w przypadku, gdy po prostu próbujesz przetrwać. Poczuliśmy, że lepiej zostawić to dla pojedynczego gracza - stwierdza."

W ogóle nie zrozumiałem sensu wypowiedzi, może ktoś to łopatologicznie wytłumaczyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W ogóle nie zrozumiałem sensu wypowiedzi, może ktoś to łopatologicznie wytłumaczyć? :)

Chodzi chyba o to, że jeżeli grałbyś z innymi osobami to klimat pryskał, ponieważ nie było już elementu zaszczucia/survivalu.
Wiesz, jak oglądasz horror ze znajomymi to w życiu się nie przestraszysz - oglądając go samemu przynajmniej masz cień szansy na wczucie się w atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2014 o 19:16, Barteek88 napisał:

[m] i to ma byc komentarz ? Tytul ma byc bledny bo nabija licznik.


Degrad -1 za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > [m] i to ma byc komentarz ? Tytul ma byc bledny bo nabija licznik.
>
> Degrad -1 za spam.

Jaki spam ? Chcialem edytowac post to dodalo nowy komentarz. Ogarnijcie sie i poprawcie lepiej tytul !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najmocniej przepraszam wszystkich Czytelników za wprowadzenie w błąd nieprawidłowym tytułem. Czasem tak jest, że człowieka zaćmi i co gorsza nawet się nie zorientuje. Bardzo przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować