Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy State of Decay pod skrzydłami Microsoftu

14 postów w tym temacie

Undead Labs muszą się jeszcze wiele nauczyć. Wykonanie techniczne State of Decay to tragedia, a szkoda, bo gra miała duży potencjał. Gra o przetrwaniu o otwartym świecie opanowanym przez zobmie to wręcz jedno z moich marzeń, ale ani State of Decay ani nawet DayZ (w każdym razie, obecna wersja) nie stoją na odpowiednio wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady - są różne techniczne niedoróbki ale tak źle nie jest. W każdym bądź razie dla mnie to najlepsza gra o przetrwaniu w świecie opanowanym przez zombie i jedna z najlepszych gier z zombiakami ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ta gra jest świetna, pod względem graficznym może pozostawia trochę do życzenia, ma parę błędów większych lub mniejszych, ale przymykam na to oko bo klimat jest świetny! dobrze że microsoft ich docenił. mam nadzieję że nie będą robić tylko exów na xboxa i że trafi też coś na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No nie, teraz seria State of Decay będzie xboxowym exclusive''m...

Nazwanie jeden gry i jednego dodatku serią to trochę przesada.

Mam nadzieję, że ten Class 4 (Bodajże MMO w stylu SoD) nie będzie Exem dla XOne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

State of Decay , wspaniała gra . Marzy mi się multiplejer do tej gry , ale musiałby być inny , nie taki jak WOW . Tylko taki coop w którym trzon SOD został by zachowany .(Wspólna walka enklawy , garstki ludzi o przetrwanie) .


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak State of decay 2 (nie oszukujmy sie, to początek kasowego tasiemca) potraktują poważniej, to mają szansę na kilka tytułów gry roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować