Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tomb Raider: Definitive Edition porównane ze standardową wersją na filmie

21 postów w tym temacie

No ładnie, grafika znacznie lepsza, ale nie jestem w stanie wydać znowu 2 stówki tylko po to żeby podziwiać ładną grafikę w grze którą wymaksowałem na X360. Dziękuję, poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wyglada tak samo jak na pc moze dodali cos wiecej ale na pc sprzed kilku lat bedzie chodzic tak samo jak na konsolach nastepnej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem wyglada tak samo jak na pc moze dodali cos wiecej ale na pc sprzed kilku
> lat bedzie chodzic tak samo jak na konsolach nastepnej generacji.

Nie wygląda tak samo. Są różnice, szczególnie jeśli chodzi o fizykę i efekty cząsteczkowe. Ale nie są to różnice kolosalne. TressFx też w tym wydaniu jest w wersji 2.0, a nie 1.0 jak na PC i widać zdecydowaną poprawę w działaniu. Ale to znowu jest tylko niewielka różnica.

Powiem tak - dla ludzi, którzy mieli doczynienia tylko z wersją na konsole, różnica będzie wyraźna, dla tych, którzy mieli doczynienia z wersją na PC (szczególnie na maksymalnych ustawieniach) różnica będzie marginalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest ogromna, ale dalej nie mogę zrozumieć takiej zmiany twarzy Lary. Bardziej mi się podoba od tej ze standardowej edycji, ale no jakoś tak, dziwnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TressFX widziałem tylko w benchmarku, potem wyłączyłem w cholerę, bo zarzynało mi sprzęt. Generalnie wszystko fajnie w tym DE z wyjątkiem jednej, ale istotnej rzeczy - twarzy. Moim zdaniem to zmiana na gorsze. Ta z DE jest zbyt perfekcyjna. Powiedziałbym, że wręcz nienaturalnie idealna. Ta poprzednia jest sympatyczniejsza i bardziej wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh... Chyba jestem jakiś dziwny/ślepy bo dla mnie te poprawki są nieznacznie/nieistotne. A do tego Lara na PS4 wg mnie wygląda jakoś tak... bardziej sztucznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo moje nastawienie do Nextgenowej wersji TR było trochę sceptyczne, tak po tym filmiku czuję się przekonany, a nawet rozważam, czy TR:DE nie kupię razem z nową konsolą dając tej grze tytuł: "Pierwszej Gry W Którą Zagram Na Nowej Konsoli" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomb raider fraud edition ciąg dalszy widzę.

Ludzie wy zdajecie sobie sprawę że square enix wydaje to fraud edition bo tomb raider nie sprzedał się tak jak chcieli. Poza tym to będzie ta sama zupełnie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2014 o 20:39, Numenpl napisał:

Tomb raider fraud edition ciąg dalszy widzę.

Ludzie wy zdajecie sobie sprawę że square enix wydaje to fraud edition bo tomb raider
nie sprzedał się tak jak chcieli. Poza tym to będzie ta sama zupełnie gra.


Thank you Cpt. Obvious, to jest ten sam TR, tyle że nowe konsole dały możliwość poprawienia grafiki do PCtowych standardów, a nawet jeśli to tylko dlatego że twórcom się "hajs nie zgadza" to lepiej dla graczy, bo nie masz obowiązku kupowania, a dostajesz jedynie możiwość zagrania w nextgenowy tytuł (i chętnie skorzystam z tej możliwości, bo jeszcze nie miałem okazji zagrać w nowego TR).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej produkt skierowany do osób które nie miały styczności z wersjami na poprzednie konsole lub PC, tak więc pobudki jakimi kierowali się twórcy sa mało istotne.
Wątpie żeby ktokolwiek kto posiada już TR kupił po raz drugi to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem TR wygląda dużo lepiej niż inne tytuły nazywane next-gen np. Crysis 2, 3 Battlefield 3, 4, jedynie pierwszy Crysis wygląda najlepiej na rynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować