Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Czat gram.pl.

1435 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2006 o 20:39, Volvox napisał:

> Takie coc powinno mi się wyświetlić bo nie wiem?

Nie do konca. No ale nie spodziewaj sie ze bedzie dzialac :P Dostep i tak maja tylko testerzy
:)


a ja, o głupi dałem usuń na tym meilu gdzie wszystko pisało ... Przez przypadek to było i od tamtej pory nie siedzę na czacie już ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 12:44, syriusz.b napisał:

a ja, o głupi dałem usuń na tym meilu gdzie wszystko pisało ... Przez przypadek to było i od
tamtej pory nie siedzę na czacie już ...

Aktualnie, nawet jakbyś miał mejla, to i tak byś się nie dostał. Dostęp ma tylko kilka osób. A twedy było pisać do Sol, coby jeszcze raz przesłała, wykręcasz się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 12:52, Marrbacca napisał:

> a ja, o głupi dałem usuń na tym meilu gdzie wszystko pisało ... Przez przypadek to było
i od
> tamtej pory nie siedzę na czacie już ...
Aktualnie, nawet jakbyś miał mejla, to i tak byś się nie dostał. Dostęp ma tylko kilka osób.
A twedy było pisać do Sol, coby jeszcze raz przesłała, wykręcasz się :P


Nie po prostu nie pomyślałem wtedy o tym, ale i tak całe wakacje siedziałem to myślę, że się na coś przydałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą - moim zdaniem czat to coś przestarzałego i do tego bardzo... dziwnego :P. Nie lepiej jest zrobić kanał IRC-owy?

Ale ok, rozumiem, że nad tym czatem już sporo pracujecie i szanuję was za to - wolicie go, trudno ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 16:44, Cmq napisał:

Nie lepiej jest zrobić kanał IRC-owy?

Ale to będzie kanał IRCowy :D:D Tylko specyficzny bardzo :D No i przy okazji, albo mi się zdaje, albo to czat jest młodszy od IRCa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 16:51, Marrbacca napisał:

> Nie lepiej jest zrobić kanał IRC-owy?
Ale to będzie kanał IRCowy :D:D Tylko specyficzny bardzo :D No i przy okazji, albo mi się zdaje,
albo to czat jest młodszy od IRCa? :P

Nie, jedna kIRC jest starszy. Poza tym mi IRC kojarzy się z good old times, kiedy to siedziałem na Windzie 95 i rozmawiałem na wielu kanałach o czymkolwiek się da ;). A czaty? Czaty kojarzą mi się z wszelkimi neologizmami typu "jush" i innymi takimi Kasiami w wieku 14 lat :P. Oczywiście czat gram.pl będzie "nieco" inny... mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze wpisałem w wyszukiwarke czat i są czaty pozamykane a oni chcieli zrobić czat dla gram .pl i wszyscy im pisali że gram.pl to nie czat a tu patrze jest czat i ma ponad 1500 postów asz to co tu jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 11:28, ziomek11 napisał:

kurcze wpisałem w wyszukiwarke czat i są czaty pozamykane a oni chcieli zrobić czat dla gram
.pl i wszyscy im pisali że gram.pl to nie czat a tu patrze jest czat i ma ponad 1500 postów
asz to co tu jest grane


Hehehe, pzrecież ten temat to NIE czat :D
http://irc.gram.pl/ tu jest czat z prawdziwego zdarzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować