Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Czat gram.pl.

1435 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2006 o 11:39, Soleila napisał:

Poczekajcie do poniedziału, proszę ;)

Chyba dobrze, że dodałem to delikatnie :P No, ale nic, roboty w domu pełno, to szybko zleci :D
P.S. Ja chciałem przypomnieć o obiecanym screenie... i o konkursie o Pratchecie i Heroesach jednocześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak BTW to do czego będzie służył owy chat? tak sobie do pogaduszek czy jako gorąca help-line dla niecierpliwych którym się nie chce czekać aż ktoś odpowie na jego post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 17:22, Ponet napisał:

a tak BTW to do czego będzie służył owy chat? tak sobie do pogaduszek czy jako gorąca help-line
dla niecierpliwych którym się nie chce czekać aż ktoś odpowie na jego post?


Obstawiam poważniej opcję pierwszą. Na drugą zapewne również znajdzie się miejsce (i pozwoli to na ograniczenie tenatów w rodzaju "jAk ZbaIć teGO dUżegoo An kOŃcu rGy, HEeeeeeeeEEEEEeeeelp!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111111".

Pozdrawiam :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 17:22, Ponet napisał:

a tak BTW to do czego będzie służył owy chat? tak sobie do pogaduszek czy jako gorąca help-line
dla niecierpliwych którym się nie chce czekać aż ktoś odpowie na jego post?


Doświadczenie uczy, że przez 95% będą to pogaduchy o niczym, 4% czasu - o czymś konkretnym, a pozostały 1% to właśnie help-line ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 02:56, DevilFish napisał:

Screeny z czata miały być :P No to ja zapodam jeden, to przecież legalne ? Taaaaaaaaak !


Hehe, pewnie z 10 razy sprawdzaleś, czy aby treść sie nadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Kolegi Lailonna. Jesteś bodajże naszym Przewodniczącym, i pytanie brzmi: kiedy wysyłane będą nasze postulaty? Bo zakończeniu wszystkich części Testów, czy teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 12:07, MonkOfWar napisał:

Mam pytanie do Kolegi Lailonna. Jesteś bodajże naszym Przewodniczącym, i pytanie brzmi: kiedy
wysyłane będą nasze postulaty? Bo zakończeniu wszystkich części Testów, czy teraz?


Siedząc sam na czacie (nikomu nie wypominam ;P) znalazłem jeszcze dwa usprawnienia, tylko czy to coś zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 13:30, GeoT napisał:

> Mam pytanie do Kolegi Lailonna. Jesteś bodajże naszym Przewodniczącym, i pytanie brzmi:
kiedy
> wysyłane będą nasze postulaty? Bo zakończeniu wszystkich części Testów, czy teraz?

Siedząc sam na czacie (nikomu nie wypominam ;P) znalazłem jeszcze dwa usprawnienia, tylko czy
to coś zmieni :)


Ja też kilkakrotnie byłem tam sam i nieco poobserWoWałem. Nie wiem np., co z moim ostatnim pomysłem. Wrzuciłem go na Lailonnowe Forum (Tobie też to polecam ;) ) ale odzewu żem nie uzyskał. A przydałoby się takową listę wysłać i na Czacie zamieścić do niej link (na stałe), coby Druga Grupa Testująca nie dublowała pomysłów itd..

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 14:57, olki77 napisał:

Kiedy inni forumowicze będą mogli korzystać z czata/u ?

Czytamy uważnie wątek, s przede wszystkim dość rzucający się w oczy niebieściutki post na początku każdej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 15:47, olki77 napisał:

W swoim czasie , to jeszcze poczekam .

hmm, w swoim czasie można bardzo ograniczyć. A to dzięki uważnemu czytaniu. Wiemy, że 1 grupa rozpoczeła testy w poniedziałek. Kolejna tydzień po nich, czyli w poniedziałek za 2 dni. Ostatnia grupa (do której możesz należeć) zaczyna za tydzień w poniedziałek, czyli wszyscy uzyskują dostęp za 2 tygodnie z kawałkiem. Tak wynika z rozważań teoretycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 16:17, Marrbacca napisał:

hmm, w swoim czasie można bardzo ograniczyć. A to dzięki uważnemu czytaniu. Wiemy, że 1 grupa
rozpoczeła testy w poniedziałek. Kolejna tydzień po nich, czyli w poniedziałek za 2 dni. Ostatnia
grupa (do której możesz należeć) zaczyna za tydzień w poniedziałek, czyli wszyscy uzyskują
dostęp za 2 tygodnie z kawałkiem. Tak wynika z rozważań teoretycznych


A ja sądzę, że nawet po owej trzeciej grupie minie jeszcze trochę czasu. W końcu przed Oficjalnym Otwarciem Bramy Do Czata powinny zostać wprowadzone wszelkie usprawnienia i poprawki, które sugerowaliśmy (i które zostaną zatwierdzone). Wydaje mi się, że nawet w przypadku Trzeciej Grupy-jakieś wciąż będą napływać, toteż ja obstawiam na start: początek sierpnia. Ale to tylko takie moje dywagacyje, możliwe, że się mylę :) .

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie napisałem: "Tak wynika z rozważań teoretycznych" :D Nasza przyszłość jest w ciągłym ruchu i zależy od naszych decyzji... (kurde, chyba za dużo sf i fantasy :D) No ale dość rozważań, że zacytuję jedną osobę: "A ja jutro będę testować czata!" :P Tak Vil, Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 11:11, Marrbacca napisał:

Dlatego właśnie napisałem: "Tak wynika z rozważań teoretycznych" :D Nasza przyszłość jest w
ciągłym ruchu i zależy od naszych decyzji... (kurde, chyba za dużo sf i fantasy :D) No ale
dość rozważań, że zacytuję jedną osobę: "A ja jutro będę testować czata!" :P Tak Vil, Ciebie
:P


Tak więc życzę udanej zabawy, Tobie i innym testerom :) !

I wciąż nawołuję (do) Lailonna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 11:07, MonkOfWar napisał:

A ja sądzę, że nawet po owej trzeciej grupie minie jeszcze trochę czasu. W końcu przed Oficjalnym
Otwarciem Bramy Do Czata powinny zostać wprowadzone wszelkie usprawnienia i poprawki, które
sugerowaliśmy (i które zostaną zatwierdzone). Wydaje mi się, że nawet w przypadku Trzeciej
Grupy-jakieś wciąż będą napływać, toteż ja obstawiam na start: początek sierpnia. Ale
to tylko takie moje dywagacyje, możliwe, że się mylę :) .


Biorąc pod uwagę jak to teraz wygląda, to początek sierpnia jest baardzo optymistycznym terminem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować