Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wersja cyfrowa Assassin`s Creed III i dodatków w promocyjnych cenach w sklepie gram.pl!

11 postów w tym temacie

Nie polecam AC3 Deluxe, jak widać w opisie to okrojona wersja a nie żadna Deluxe !!
Brakuje SP i zapewne jednej misji... więc płacić tyle za podstawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2014 o 20:26, RazzedEdge napisał:

Yy ale podstawke w sklepie macie za 49.90 a nie 42.42... co jest?

Dzięki za zwrócenie uwagi na ten błąd, wszystkie ceny na kartach produktów powinny być zgodne z tymi podanymi w newsie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się ? Nie. Warto kupić Hartage Collection i mamy wtedy wszystkie części Assasynów 1 - 3. Płacimy 100 zł. Od Ubisoftu można wyciągnąć Season Passa na wszystkie DLC do AC3 za darmo. Sam dostałem w ramach zadośćuczynienia za kłamstwo, które wypisują na pudełkach. Warto się tym faktem zainteresować, jeśli zależy wam na DLC i według mnie najlepszych trzech częściach całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję cyfrowe wersje gier tylko, gdy można mówić o sporej okazji. U Was tego nie ma. 40 złotych za wersję pudełkową można nazywać promocyjną ceną i wtedy pewnie bym się skusił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od Ubisoftu można wyciągnąć Season Passa na wszystkie DLC do AC3

Dnia 15.01.2014 o 02:15, vegost napisał:

za darmo. Sam dostałem w ramach zadośćuczynienia za kłamstwo, które wypisują na pudełkach.
Warto się tym faktem zainteresować, jeśli zależy wam na DLC i według mnie najlepszych
trzech częściach całej serii.


Czy mógłbyś rozwinąć kwestię ''''darmowych'''' DLC? Niedawno kupiłem Heritage Collection i po przejściu wątku Edzia dopiero zaczynam grać w ''''Trójkę''''. Taką darmówkę bym chętnie ''''łyknął'''' ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 16:45, benjiro napisał:

Czy mógłbyś rozwinąć kwestię ''''darmowych'''' DLC? Niedawno kupiłem Heritage Collection
i po przejściu wątku Edzia dopiero zaczynam grać w ''''Trójkę''''. Taką darmówkę bym
chętnie ''''łyknął'''' ;-)


Pisze do supportu Ubisoftu, powiedz, że gry mimo zapewnienia wydawcy, są po angielsku. (Dwie pierwsze części). Powinni ci zaoferować zwrot do sklepu, czego uczynić nie możesz albo rekompensata w postaci Season Passa na wszystkie DLC do AC3.Po 4 dniach udało mi się dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować