Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest nowy zwiastun Dark Souls II!

12 postów w tym temacie

Must have. Jedynka ukradła mi grubo ponad 100 godzin (byłoby jeszcze więcej gdyby nie porażkowe GFWL, które pewnego dnia przestało działać), a skończenie gry dało wielką satysfakcję.

Trailer dwójki zwiastuje jeszcze więcej tego za co ten tytuł pokochałem. Zaciskam pasa, odkładam kasę i biorę na premierę - nie ma bata :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo - wolę jeść przez miesiąc chleb ze smalcem i kupić sobie DS-a 2 na premierę:D Wydaje się że nie schrzanią drugiej części. Może jedynie grafika będzie niedzisiejsza (mam na myśli wersję PC), no ale przecież nie o to chodzi w tej grze. Can''t wait!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się dalej martwię, że zepsują port na PC. Dobrze, że chociaż nie ma szans na implementację GfWL! :)

PS Nowe miasto, OMG, WOW ... Anor Londo bis. I jeszcze ta kopia animacji Gaping Dragon''a przy 1:40, ha ha, bardzo oryginalne :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, tylko jakoś zaniepokoiła mnie kolorystyka. W DS 1 była mroczna, dużo czerni, zieleni, fioletów, szarości, mnóstwo cienia. DS 2 jest bardziej nasłonecznione, obawiam się, że będzie to różnica jak między Diablo 1/2 a Titan Questem. No, ale poza tym, zapowiada się miodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem jakieś 15 godzin w pierwszą część, ale mnie nie zachwyciła. Poziom trudności dość wysoki, ale grałem już w znacznie trudniejsze gierki :D Ten mroczny świat i ciągłe uczucie zagrożenia nie przemawiają jakoś do mnie ;)
Może też źle się do gry nastawiłem, bo spodziewałem się bardziej erpega, mniej h&s, a gra okazała się jednak h&s :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja pograłem jakieś 15 godzin w pierwszą część, ale mnie nie zachwyciła. Poziom trudności
> dość wysoki, ale grałem już w znacznie trudniejsze gierki :D

Na przykład ? Mam ochotę na jakąś hardcorową gierkę i szukam ostatnimi czasy :P Tylko nie wymieniaj mi poziomów trudności w różnych grach, ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować