Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Tychach odbędzie się europejski finał ligi World of Tanks

5 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Już w przyszły weekend do Tych przybędzie sześć zespołów walczących o tytuł mistrz europy w World of Tanks - stawką są nagrody o łącznej puli 200 000 złotych, a wśród zespołów znajdziemy reprezentantów naszego kraju.

Przeczytaj cały tekst "W Tychach odbędzie się europejski finał ligi World of Tanks" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możne do Tamtych? jak już to do Tychów polecam posłuchać profesora Miodka. Jego wykład jak się odmienia Tychy można znaleźć na pirackim serwisie YouTube.com, chodź poco poprawna polszczyzna "dziennikarzom"?

E: Co to jest Browarach Obywatelskich? chyba jak już toi w Browarze Obywatelskim.
No ale co może wiedzieć człowiek chodzący na techniczną uczelnie, w końcu nas tam nie uczą poprawnej polszczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O Wielki guru Miodku kłaniamy ci się czołobitnie. Pozdrowienia dla alkaidy językowej.
Nie wiem jak ty kolego, ale ja nie przepadam jak ktoś mnie obraża.

A autor tej notki nazywa sie Pafel Pahowski i pochodzi z łorsów, a łorsoł to taka wielka wiocha, która jest kurzym dołkiem (mówiąc delikatnie). Jeśli żaden Warszawiak na to się nie obraża to ok.

P.S. Tak w ogóle ile jest Browarów Obywatelskich, ze trzeba wymieniać kilka lokalizacji czyli w Browarach Obywatelskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A możne do Tamtych? jak już to do Tychów polecam posłuchać profesora Miodka. Jego
> wykład jak się odmienia Tychy można znaleźć na pirackim serwisie YouTube.com, chodź poco
> poprawna polszczyzna "dziennikarzom"?

Ty też się nie popisałeś - "chodź"? Chodzić to można na rzęsach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować