Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Final Fantasy VI debiutuje na komórkach

12 postów w tym temacie

Najlepszy FF z czasów przed Playstation. ^^

Szkoda że na komórkę, chętnie bym zobaczył remake''a na jakiejś bardziej nadającej się do grania platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 18:01, Tomoya-kun napisał:

Mnnie jeszcze bardziej zainteresowało to : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.square_enix.android_googleplay.dq8j
Nawet nie wiedziałem że to dodali no i kiedy będzie wersja eng?

Bardziej mnie ciekawi, kiedy w końcu do diabła Theaterhythm przekonwertują z iOSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 19:38, Kadaj napisał:

Najlepszy FF z czasów przed Playstation. ^^

Szkoda że na komórkę, chętnie bym zobaczył remake''a na jakiejś bardziej nadającej się
do grania platformie.

Zadowolę się swoją PSXową wersją. Granie w FF`y na telefonie dla mnie mija się z celem, choć w pierwszego FF na starym telefonie grało mi się całkiem okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 18:01, Tomoya-kun napisał:

Mnnie jeszcze bardziej zainteresowało to : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.square_enix.android_googleplay.dq8j
Nawet nie wiedziałem że to dodali no i kiedy będzie wersja eng?

Wow! Jeden z najlepszych jRPGów w jakie dano mi grać. Kocham tą grę, chętnie wypróbowałbym to na smartfonie. Grindowanie i eksploracja mapy w autobusie albo na przerwach z dala od domu musi być wspaniałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2014 o 22:44, PAPISHON napisał:

Wow! Jeden z najlepszych jRPGów w jakie dano mi grać. Kocham tą grę, chętnie wypróbowałbym
to na smartfonie. Grindowanie i eksploracja mapy w autobusie albo na przerwach z dala
od domu musi być wspaniałe!


Jest, bo taka gra jest już od dawna dostępna na handheldy, nazywa się Pokemony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2014 o 23:38, Ichibanboshi-kun napisał:

Jest, bo taka gra jest już od dawna dostępna na handheldy, nazywa się Pokemony :D

Z Pokemonami to miałem styczność wyłącznie przy okazji kolekcjonowania tazosów, kart, ioglądaniu anime na polsacie. W grę nigdy nie grałem, nie mam teoretycznie na czym. Kiedyś się zabiorę, trzeba w końcu poznać legendę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować