Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Jakie macie klawiatury?

142 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2006 o 10:37, Budyn napisał:

Ja mam coś takiego, wiem, że stare, ale nie mam kasy na lepsze :]


O dokładnie ta klawiatura jest najlepsza! ;D
Może ma bardzo głęboki klawisze i można literki nie wcisnąć, może wygląda i bardzo nieprofesjonalnie i staroświecko, ale właśnie ta klawiatura w moim MM kosztowała 9,90 :D i jeszcze ją mam do dzisiaj na półce po pół roku użytkowania i litery się na ich klawiszach bez problemu trzymają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 10:37, Budyn napisał:

Ja mam coś takiego, wiem, że stare, ale nie mam kasy na lepsze :]


mam identyczną od 3 lat i narazie działa, a ile już przeszła...
firmy XP model KB-7880

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 10:37, Budyn napisał:

Ja mam coś takiego, wiem, że stare, ale nie mam kasy na lepsze :]

Niefajna. Ale nie z powodu prostoty bo sam używam wyłącznie prostych (jak budowa cepa).
Jej brak fajności załatwiają trzy cechy:
1. Krótki backspace, co powoduje, że jak tylko zorientuję się, że piszę głupoty, to na końcu tekstu pojawia mi się notorycznie kilka backslashów. A zwykle nie jest moją intencją pisanie ścieżki katalogowej.
2. Wpakowanie w miejsce potrzebnych klawiszy Insert, Home i PgUp klawiszy raczej wkurzających w przypadku pisania czy zarządzania plikami (szczególnie to ostatnie mnie wnerwia bo ryzykuję swoimi plikami) czyli Print Screen, Scroll Lock i Pause.
3. Eliminacji przerwy nad klawiszami kursora, dzięki której nie ma miejsca na odpoczynek palców intensywnie tym kursorem mieszającymi. W rezultacie często kończy się przypadkowymi naciśnięciami Del lub End, co zwykle ma fatalne skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 22:55, Wiadroman napisał:

> Klawisz Fn zazwyczaj niebieski służy do obsługiwania dodatkowych funkcj (klawiszy oznaczonych

> na niebiesko z opisem tej funkcji) to tak pokrótce.

Jakich niebieskich? Jest normalny, bialy. Nie mam nigdzie zadnych klawiszy o niebieskim kolorze.



Wiesz co ja też mam klawisz "Fn" <mur> Dopiero teraz go zauważyłem - spróbuję poszukac instrukcji, albo dyskietki ze sterownikami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam klawiaturę Logitecha, a konkretniej model LX 300 i w porównaniu do myszki tej samej firmy nie musiałem jeszcze wymieniać baterii, a klawę mam już ponad rok. To jest wytrzymałość.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej klawiaturze najciekawszy jest przycisk spacji, ponieważ gdy gram to ruch postaci ustaiam na w/s/a/d i gdy przychodzi nacisnąć mi spacje to naciskam ją kciukiem po lewej stronie. Stą mó przycisk spaci jest niżej z lewej a z prawej wystaje ponad inne klawisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:30, Pyton01 napisał:

a po co taki temat? niedługo będziecie sie pytać jakie kto ma majtki itp.

No a jakie noszisz stringi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować