Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dioda LED w padzie DualShock 4 pozostanie bez opcji jej wyłączenia

22 postów w tym temacie

Gdybym nie przeczytał o tym newsa to w życiu bym się nie domyślił że ta dioda moze komuś przeszkadzać :) Gram głownie po ciemku, ale nawet siedząc na kanapie nie widze odbicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był M$ to znając ich tendencję do wpadek (sławetny tweet Adama Ortha) odpowiedzią byłoby pewnie "Kupcie sobie telewizory z matowymi ekranami" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po to samo co ten bezcenny, argentyński kaktus ^^


^^ Wiem, że ta komedia Lubaszenki jest prymitywna. Wiem, że jest, a i tak ilekroć ją oglądam rżę jak koń ;-). No i Pazura zagrał tam swoją życiową rolę - mina jaką ma oglądając "Śmierć w Wenecji"... No, cóż, aż nie wiem co powiedzieć :P

ps. A dioda faktycznie... zbędna jest, tak to ujmę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama dioda jako dioda nie przeszkadza bo i tak patrzysz w ekran a nie na pada(stąd też nie wiem na czym ma polegać jej funkcja informacyjna) tylko niepotrzebnie zżera masę energii przez co pada trzeba ładować co chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wlaczona dioda (i wszystkim co sie z tym wiaze) pobor pradu jest praktycznie dwukrotnie wiekszy, wiec to nie bedzie 10min dzialania dluzej, a pare godzin. Biorac pod uwage, ze sam pad trzyma te 8-10 godzin, to kazda dodatkowa godzina jest na miare zlota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze masz wadliwego Pada skoro musisz "co chwilę" ładować :) ?
Wedługio instrukcji bateria ma wystarczyć na 7-8 godzina grania. Uważasz że bez diody na ile by starczała ? Drugie tyle ? Strzelam że 30 minut więcej to maks. Nawet niech będzie godzina.
Jeżeli dla Ciebie 7 godzin to chwila to godziny więcej nawet byś nie odczuł :P

Dioda sama w sobie z punktu widzenia gracza sensu nie ma, ale mi jakoś specjalnie nie przeszkadza.
Pewnie Sony za jakiś czas pozwoli to wyłączyć. Chyba że nie przewidzieli takiej opcji i będzie to możliwe w jakieś kolejnej wersji dualshocka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na logikę. żarówki led= ledowe. Czyli diodowe. Jak dobrze wiecie są bardzo energooszczędne i pobierają przypuśćmy 40% tego co normalna żarówka. Jak wiemy, dioda w padzie działa na tej samej zasadzie więc moim zdaniem jak by była wyłączona to bateria by trzymała 1h dłużej lekko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2014 o 09:50, Phobos_s napisał:

Gdyby to był M$ to znając ich tendencję do wpadek (sławetny tweet Adama Ortha) odpowiedzią
byłoby pewnie "Kupcie sobie telewizory z matowymi ekranami" ;)


Gdyby to chodzilo o MS to pod newsem mieli bysmy kilkadziesiat postow o tym jaki ten microsoft niedobry, jaki zachlanny i w ogole. Ale ze mamy sony, to spoko, przeciez dioda nikomu tak naprawde nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Gdyby to był M$ to znając ich tendencję do wpadek (sławetny tweet Adama Ortha) odpowiedzią
>
> > byłoby pewnie "Kupcie sobie telewizory z matowymi ekranami" ;)
>
> Gdyby to chodzilo o MS to pod newsem mieli bysmy kilkadziesiat postow o tym jaki ten
> microsoft niedobry, jaki zachlanny i w ogole. Ale ze mamy sony, to spoko, przeciez dioda
> nikomu tak naprawde nie przeszkadza :)
>

Dokładnie o tym samym pomyślałem, a po kilku miesiącach po tej wielkiej chwali hejtów Microsoft postanowiłby jednak dodać możliwość wyłączenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2014 o 19:25, TigerXP napisał:

Gdyby to chodzilo o MS to pod newsem mieli bysmy kilkadziesiat postow o tym jaki ten
microsoft niedobry, jaki zachlanny i w ogole. Ale ze mamy sony, to spoko, przeciez dioda
nikomu tak naprawde nie przeszkadza :)


A może faktycznie ona nie przeszkadza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast jakimiś diodami, mogliby zająć się porozumieniem z YouTubem. Wrzucanie filmików jedynie na faciebooka to kpina zważywszy, że to next-geny. Nawet jeśli nie to dlaczego nie dali opcji zrzucania filmiku z konsoli na pendrivea? Przecież to chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować