Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thief - wymagania sprzętowe ujawnione

31 postów w tym temacie

i7 w zalecanych na równi z FX, które wydajnościowo są mielone przez i5 w grach..
4gb ramu a w minimal (kij ze jeszcze nie powstała gra która w RZECZYWISTOŚCI wykorzystuje full 4gb ramu...)
a w grafice od nvidii 660 na równi z .. całą serią kart czerwonych, wtf

Nie trzeba być średnio sprytnym, aby zobaczyć śmieciowy port..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i7 to do tych pamięciożernych bajerów mi to rybka ja odpale grę na fulla na moim 6 letnim kompie bez tych bajerów bo narazie nie interesuja mnie one jakbedzie to coś hiper ekstra to może wtedy pomysle nad zmiana jednostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2014 o 19:18, Arborr napisał:

Nie trzeba być średnio sprytnym, aby zobaczyć śmieciowy port..

Nixxes do tej pory nie zawodziło. A HT to tylko HT. Pewnie będzie wyglądać jak w MP3, albo BF4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie nie martwie zestaw GTX 570 zotac + i7 2600k jeszcze ani razu mnie nie zawiódł nawet przy takich tytułach jak crysis 3 czy nawet battlefield 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny widać, że te wymagania układał jakiś niepełnosprawny umysłowo inwalida. i7 na równi z FX? GTX 660 na równi z całą serią HD? Śmieszne. Porównywanie Intela i Nvidii do AMD to jak porównywanie porsche do poloneza. Zakładam, że wymagania maksymalne nie będą wymagały jakiegoś mocniejszego sprzętu. W końcu to stary Unreal Engine 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2014 o 22:32, Dragoniasek napisał:

i7 na równi z FX?

i7 to można i z Phenomem II porównywać, bo nigdzie nie jest napisane, która to generacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UE 3 nie jest jeszcze aż tak stary, by nie zarżnąć maszyny, której właściciel juz ślinił się na myśl o jego najnowszej wersji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanboy Nvidii i Intela? :D Cięzko porównać choćby Intela i AMD - wszystko zależy od tego czego ktoś szuka. Jesli zależy komuś na wydajnym CPU do gier, to rzeczywiście Intel bije tu AMD na głowę. Jednak w przypadku tańszych APU lepiej wygląda oferta AMD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wraz z nową premierą twórcom gier się żart wyostrzył, bo sorry ale nie wezme na poważnie takiej rozbieżności w wymaganiach między zalecanymi a minimalnymi, z resztą przekonałem się już o tym w wielu grach że wymagania podawane przez twórców to bujda mająca napędzić marketing by podzespoły się sprzedawały i ludziska hurtem brali je ze sklepów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No i ruszył lament posiadaczy i5... ;]

Zalezy ktorych i5 - 4670k chyba trzyma fason?

Ale dosc przechwalek .... totalnie durnym jest twierdzenie, ze fajnie iz gra odpali.... odpalic to moze i maluch jak sie nie zesra ... grunt, czy i jak daleko pojedzie ... watpie, ze "porzadna dwurdzeniowka i gts" dojada z taka gra gdziekolwiek .. ale odpalic na pewno odpala buahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować