Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thief - wymagania sprzętowe ujawnione

31 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2014 o 22:32, Dragoniasek napisał:

Po raz kolejny widać, że te wymagania układał jakiś niepełnosprawny umysłowo inwalida.

Jakie to jest nudne.

Dnia 17.01.2014 o 22:32, Dragoniasek napisał:

i7 na równi z FX?

Gry marnie korzystają z HT? Czy jest w ogóle sens wpisywać i7 zamiast i5?
No niby to U3, ale BF4, albo Crysis 3 coś mówi?
Inna sprawa to sam FX, który jako, że ma 8modułów to bardzo dziwnie się skaluje.

Dnia 17.01.2014 o 22:32, Dragoniasek napisał:

GTX 660 na równi z całą serią HD?

A wiesz, ze były takie przypadki, gdzie GTX 660 dobijał wynikiem 7950, albo nawet 7970?
Wszystko zależy pod co optymalizowane, a powodzenia życzę w łączeniu dwujajowca z kartą nvidii.
W przypadku NV dla świętego spokoju sam bym nie wpisał nic poza Fxem (który nawet odżyć potrafi wtedy) i i5.

Dnia 17.01.2014 o 22:32, Dragoniasek napisał:

Śmieszne.

No

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój przyjaciel radzi sobie z każdą nową grą. O ile nie ma obowiązkowego DX11.
Jak zawsze łapie się w minimalne lub okolice, a ruszy na średnio-wysokich. :P
Byle gra, jako gra nie zawiodła, tj. Thief jako Thief, a nie "coś mniej więcej". Wymagania nie są tak ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie wygląda jakoś przesadanie dobrze, żeby to potrzebowało i7. Niemniej jednak, jestem przygotowany, miedzy innymi dzięki Pawbukowi. :P Zobaczymy, pewnie i tak te wymagania beda dużo niższe, jak ja na moim staruteńkim komputerze z 2001 roku uruchamiałem takie gry jak Wiedźmin 1. Ba i nawet nie klatkowło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po raz kolejny widać, że te wymagania układał jakiś niepełnosprawny umysłowo inwalida.
> i7 na równi z FX? GTX 660 na równi z całą serią HD? Śmieszne. Porównywanie Intela i Nvidii
> do AMD to jak porównywanie porsche do poloneza. Zakładam, że wymagania maksymalne nie
> będą wymagały jakiegoś mocniejszego sprzętu. W końcu to stary Unreal Engine 3.

Akurat Unreal Engine 3 jest bardziej nextgenowy niż myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dzisiaj twórcy gier starają się jeszcze zrobić grę która była by na tyle dopracowana aby poszła na większości komputerów, czy lecą w promocje nowego sprzętu. Bo widać bardziej zwiększenie wymagań sprzętowych niż realny lepszy widok gry. I zaznaczam że chodzi mi tu o proporcje sprzętu nowego a jakości gier. Czy zwiększenie wymagań i mocy obliczeniowej ma prawie takie same proporcje co jakoś gry czy widać to tylko trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania są zdrowo zawyżone... przynajmniej minimalne.
Przecież ta gra wychodzi na past-geny i korzysta z Unreal Engine 3, który to ładnie skaluje się w dół.

Nie przejmował bym się za bardzo tym co teraz napisali :)

Jak Dishonored na full mi śmigał bezproblemowo to Thief na minimalnych również będzie... zresztą tam nie trzeba miliona fps :)
Byle sama gra nie zawiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pogoni za terminami informatycy robią gry bardzo szybko. Po co zoptymalizować grę , zmniejszyć zużycie procesora i ram-u skoro gracz dokupi kostkę lub wymieni procek czy grafikę. Z konsolą jest inaczej. Nie pójdzie płynnie to nikt jej nie kupi. Dobry przykład to Company of Heroes 2. W jedynkę zagrywałem się na laptopie na średnich ustawieniach. A dwójka ledwo co idzie na najniższych i wygląda gorzej niż pierwsza część. A takie GTA 5 , które chodzi mi płynnie na starym xklocku też jest dobrym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować