Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Film z rozgrywki Rambo: The Video Game

27 postów w tym temacie

> ja na pewno spróbuje przed ocenianiem
> : P

Znaczy się wydasz pieniądze w ciemno? Wiem, że nie ocenia się książki po okładce, ale nie od dziś żyję, gram od czasu, gdy połowa gramowiczów nie była jeszcze w planach, i w mojej głowie wytworzył się "crap detector". Po tej grze naprawdę widać, że będzie słaba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo ten tytuł miał być robiony na tablety. Tam odniósłby sukces. Nie za bardzo sobie wyobrażam pojęcie "shooter na szynach". Czyli, że Rambo sam chodzi a ja tylko celuję? Za takie coś jednak podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ekstra :)
Jestem fajnem Sly''a i chetnie w to zagram jak bedzie na wyprzedazach za 2 euro :)
Gra jest groteskowa tak samo jak filmy z serii Rambo. Jezeli ktos spodziewal sie symulatora komandosa to chyba pomylil tytuly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 08:37, muchacho napisał:

Jak dla mnie ekstra :)
Jestem fajnem Sly''a i chetnie w to zagram jak bedzie na wyprzedazach za 2 euro :)
Gra jest groteskowa tak samo jak filmy z serii Rambo. Jezeli ktos spodziewal sie symulatora
komandosa to chyba pomylil tytuly :P


Nieprawda. Rambo: pierwsza krew wcale nie był groteskowy. A już na pewno nie był crapem lub filmem klasy b, c czy xxx :f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra jest groteskowa tak samo jak filmy z serii Rambo. Jezeli ktos spodziewal sie
> symulatora komandosa to chyba pomylil tytuly :P
Ale z Ciebie fan... Pierwsza Krew nie ma w sobie ani krztyny groteskowości. To naprawdę porządne kino akcji z elementami dramatu. Za każdym razem płaczę wraz z Sylwestrem gdy opowiada o tym jak jego kumpel wyleciał w powietrze.
Dlatego nie podoba mi się to, co w tej grze zrobiono ze scenami wyjętymi z pierwszego filmu, toż to tragedia. Za to z całą resztą mogę się zgodzić, o ile Rambo 2 był jeszcze całkiem fajny, rozpoczął tą Twoją groteskowość... Pograłbym w taki celowniczek z QTE, ale bez konieczności przechodzenia scen z "Pierwszej krwi". To zbyt bolesne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować