Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Film z rozgrywki Rambo: The Video Game

27 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2014 o 17:00, Braveheart napisał:

> Będzie do kupienia w Gram.pl? :D
Pewnie będzie ale cenę dadzą jak zwykle dużą :P

W najgorszym wypadku obydwoje potencjalni klienci pójdą do konkurencji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Będzie do kupienia w Gram.pl? :D
> Pewnie będzie ale cenę dadzą jak zwykle dużą :P
Mam nadzieję że nie przesadzą z ceną o ile w ogóle będzie ta gra dostępna na Gram.pl
Ps. Nie przejmuj się komentarzami, to zawistny naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony powinniśmy się cieszyć. To przecież gra na - teoretycznie - mocnej licencji robiona przez Polaków. Jednak patrząc na to trailery człowiek zaczyna żałować, że robią to nasi.

Nie wiem jakim cudem Sly zgodził się, by wykorzystano jego krzywą facjatę w takiej kaszance. Zastanawiam się jak można sprzedawać tak archaiczną mechanikę rozrywki, połączoną z archaiczną oprawą audiowizualną? Przecież tej gry NIC nie sprzeda. Nawet marka Rambo, który przecież od dłuższego już czasu się nie sprzedaje, to nie Batman czy nawet nie RoboCop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 17:17, Sandro napisał:

W najgorszym wypadku obydwoje potencjalni klienci pójdą do konkurencji :D

Taaaa :). Jednak co z tego. Za takie coś to bym dał maks tyle co za paczkę fajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie was nie rozumiem, co z tego że gra nie ma epickiej oprawy dźwiękowej, grafiki rodem z Crysisa 3 i fabuły jak w Deus Exie, dla mnie wygląda na grę, przy której można się fajnie wyluzować i przy piwku postrzelać brutalnie do ludzi i popatrzeć na wkładanie noża ludziom w gardła przy krótkich sekwencjach QTE. Nie trzeba się wysilać, a można przeżyć akcje prosto z kinowego przeboju, więc ja na pewno spróbuje przed ocenianiem : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować