Zaloguj się, aby obserwować  
dharmata

Zegarki na rękę

102 postów w tym temacie

Nie noszę zegarka na ręcę ponieważ:

- mam telefon komórkowy :)
- pasek, na którym był zegarek, został zniszczony "przez przypadek" przez siostrę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zwykły zegarek - bransoletę, lecz nie quartz, ale zwykłą 12-godzinną tarczówkę i na dole mini wyświetlacz ciekłokrystaliczny (zapewne wiecie o co mi chodzi - typowy model klasyczny, nie chce robić mi się zdjęć). Kupiłem na Allegro za... 30 zł i jestem baaaardzo zadowolony. Jak ktoś nie ma wygórowanych wymagań tak jak ja, a ciężko mu żyć bez zegarka na rękę (tak jak mi) to jest lux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 21:24, dharmata napisał:

A co sądzicie o tym zegarku ;-)
Zakręcony na maxa, nawet niewiem co do czego.

Widziłam go na allegro :D
Nie podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 16:38, dharmata napisał:

Z tego co wiem to chyba jest w Warszawie dystrybutor rosyjskich zegarków ??? Tylko nie wiem
jak się cenią?? Najlepiej jechać do Kalingradu i tam kupić!!! Jeżeli się mieszka blisko!!!

>

Już się dowiadywałem znalazłem dystrybutora Poljota, i co się okazało ja swojego dostałem bardzo dawno temu na komunie jeszcze. Wtedy to wszyscy myśleliśmy że to ruski badziew a tu okazuje się że to niezła firma jest.

Twój co dałeś zdjęcia ok 500zł u dystrybutora z opcją do potargowania tak do 50 zł
Mi się podoba jeszcze ten co na zdjęciu oniżej tyle że to już 2500:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2006 o 22:00, natanadler napisał:

Mi się podoba jeszcze ten co na zdjęciu poniżej tyle że to już 2500:(



O żesz w mordę <mur> to juz nie na nasze polskie zarobki <hahaha>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2006 o 22:00, natanadler napisał:

Twój co dałeś zdjęcia ok 500zł u dystrybutora z opcją do potargowania tak do 50 zł



Mi w przeliczeniu na polskie wydaje się że kosztował poniżej 400 zł lub coś koło tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na te nowe tematy i jeden głupszy od 2 ale tam nic nie mowie:) Bo z tego co wiem to to forum o grach i sprzecie no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 23:05, SD4HJ napisał:

Tak patrze na te nowe tematy i jeden głupszy od 2 ale tam nic nie mowie:) Bo z tego co wiem
to to forum o grach i sprzecie no ale...


Nigdzie nie ma napisane że to forum o grach i sprzęcie. To forum dla graczy a że mają różne bziki to juz trudno. Uwazam że i tak ten temat w porównaniu z innymi jest ok.

-----> dharmata tak czy inaczej pewnie kupię bo urodziny mam niedługo:) aczywiście Arctica bo Aviator to już nie moja klasa cenowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 23:55, natanadler napisał:

-----> dharmata tak czy inaczej pewnie kupię bo urodziny mam niedługo:) aczywiście Arctica
bo Aviator to już nie moja klasa cenowa:(


Ale oczywiście z tarczą 24 godzinną :-)
Pamiętaj zawsze rano o nakręcaniu zegarka, a po miesięcu - dwóch tygodniach trzeba czasami oddać zegarek do regulacji bo może się spieszyć lub późnić tak to jest z tymi mechanicznymi zegarkami. Zegarmistrz musi je wyregulować - No chyba że te sprzedawane w Polsce juz są wyregulowane!!!
Ich dokładność jest mniejsza od kwarcowych na co chciałbym zwrócic szególną uwagę. Ale za to mają duszę (-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 22:00, natanadler napisał:

> Z tego co wiem to chyba jest w Warszawie dystrybutor rosyjskich zegarków ??? Tylko nie
wiem
> jak się cenią?? Najlepiej jechać do Kalingradu i tam kupić!!! Jeżeli się mieszka blisko!!!

>

Już się dowiadywałem znalazłem dystrybutora Poljota, i co się okazało ja swojego dostałem bardzo
dawno temu na komunie jeszcze. Wtedy to wszyscy myśleliśmy że to ruski badziew a tu okazuje
się że to niezła firma jest.

Twój co dałeś zdjęcia ok 500zł u dystrybutora z opcją do potargowania tak do 50 zł
Mi się podoba jeszcze ten co na zdjęciu oniżej tyle że to już 2500:(

Ten jest ładny, ale chyba męski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu pierwszej komórki, zegarek naręczny moralnie zdechł. Nie ma juz żadnego znaczenia funkcjonalnego, więc istnieje już tylko jako ozdoba (czasem wątpliwa).
Moim zdaniem, w przyszłości wiele osób zauważy, że najważniejszą cechą ubioru, która odróznia ludzi w 21. wieku od ludzi z 20. wieku - będzie właśnie brak zegarka na ręku.
Również to będzie można spostrzec w filmach jako wyróżnik tych współczesnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 09:17, natanadler napisał:

ciach
> Ten jest ładny, ale chyba męski.
>
po co mi damski?? jak jestem facetem:D??

A ja dziewczyną, czy kobietą jak kto woli (w każdym razie płeć piękna) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla kogos kto jest "antykomorkowy" (jak ja) zegarek na reke to jedyny wskaznik czasu.
Sa tez tacy(jak ja), ktorzy po prostu lubia miec zegarek (jako uzyteczna rzecz w ogole).
Moj Casio G-shock poratowal mnie w wielu sytuacjach...
Ktos tu napisal o "bezmyslnosci" uzytkownikow zegarkow elektronicznych.
Ja cenie w nich (elektronicznych) mnogosc funkcji: np wielobudzik (w moim jest ich dziesiec), countdown timer (bardzo sie przydaje - odlicza dostepny czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś dobry zegarek na rękę, np. z firmy Casio? może być z paskiem, może byc z bransoletą. Chodzi mi o taki uniwersalny, elegancko-sportowy, jeśłi wiecie o co mi chodzi. :-)
Oczywiście analogowy. Żadnych cyferek elektronicznych. Klasyczny, dobrze jakby był z datą dniową albo dniową i miesięczną. No i za rozsądna cenę, czyli oscylującą wokół 100 złotych polskich.
Od razu mówię, że jak patrzę na ceny zegarków w sklepach i na Allegro to dochodze do wniosku, że najbardziej opłaca się zakup przez Allegro. Co sądzicie? Różnice potrafia sięgać nawet połowy ceny sklepowej.
Myślałem nad modelami Casio Edifice. Ma ktoś może taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować