Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Major Nelson wzywa konsolowców do porzucenia wzajemnej nienawiści

19 postów w tym temacie

> "zatem kto wie, czy internetowe wojenki graczy niebawem choć w pewnym stopniu nie zelżeją"
>
> Pepsi, chyba sam w to nie wierzysz :)

Zdaję sobie sprawę, że jest to myślenie życzeniowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsolowcy zakopują topór wojenny tylko wtedy, gdy trzeba ruszyć na wojenkę z PC. W innych przypadkach łapią się za łby :) a tak nawiasem mówiąc, to od kiedy Major Nelson stał się takim gołąbkiem pokoju? Coś mnie ominęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończyć wojny konsolowców? Hola, najpierw musimy rozwiązać problem głodu na świecie i wynaleźć lekarstwo na raka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nienawiść, jaka dotyka przemysł gier w przestrzeni sieciowej, musi zniknąć."

"Nienawiść, jaka dotyka ludzi z powodu koloru skóry, musi zniknąć."
"Nienawiść, jaka dotyka ludzi z powodu przynależności narodowej, musi zniknąć."
"Nienawiść, jaka dotyka ludzi z powodu wyznania, musi zniknąć."

A teraz, Grzyb, spraw, by ta nienawiść zniknęła. Ja też umiem wypowiadać zaklęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak walenie grochem o ścianę, można mówić krzyczeć płakać, tupać, fochać się i tak kto był idiotą zostanie nim na zawsze i dalej będzie falem''ił gdzie się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę częściowe rozwiązanie tego problemu. MS i Sony musiałoby stworzyć jedną wspólną konsolę, na której można by odpalić gry z obu obozów. No niestety tak raczej się nie stanie i śmieszne są teksty o pogodzeniu obu społeczności. Jakby nie patrzeć po części Sony i MS są winni takiego stanu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

m$ na gwałt potrzebuje pozytywnego PRu.

Wiele zrobić się nie da. Ludzie po prostu lubią się dzielić na obozy. Ponadto dochodzą jeszcze tacy jak ja, którzy nie mają nic przeciwko samym graczom, ale mają przeciwko firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja jest najlepsza, ale to BEZSPRZECZNIE NAJLEPSZA rzecza jaka moze spotkac kazda dziedzine zycia. Bo zmusza firmy do poprawy swoich produktow, bo zmusza ich do innowacji i zmusza ich do trzymania cen na w miare rozsadnym poziomie. W innym przypadku mialbys PS360, ktory kosztuje krocie i nie jest modernizowany od ''x'' dziesiecioleci, bo ''przeciez i tak Ci frajerzy nie maja wyjscia, wiec musza kupic nasz produkt'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować