Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co z grami z Games for Windows Live? Pełne zestawienie planów wydawców

34 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2014 o 16:11, LESZ3u napisał:

A już w ogóle śmieszne było wciskanie na siłę GfWL do Dark Souls, bo przecież był on
już wtedy w stanie agonii. Ale biorąc pod uwagę, że cały port i zamieszanie z nim związane
było zabawne, to wcale mnie to nie dziwi.



No tak tylko niech zrobią to z instantu dla wszystkich gier a nie pokolei po kilkanaście tytułów.

Sorry za double'a coś się schrzaniło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 16:11, LESZ3u napisał:

A już w ogóle śmieszne było wciskanie na siłę GfWL do Dark Souls, bo przecież był on
już wtedy w stanie agonii. Ale biorąc pod uwagę, że cały port i zamieszanie z nim związane
było zabawne, to wcale mnie to nie dziwi.

Dark Souls tak naprawdę nie miało żadnej innej alternatywy. Myślisz, że from Software, które nie potrafi ogarnąć zmiany rozdzielczości w grze, byłoby w stanie napisać własną architekturę sieciową od nowa? Niezbyt. I nie, Steamworks nie jest alternatywą. Nie oferuje bowiem serwerów do gier jako takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 14:53, maggit napisał:

Namco może nie zależeć na DS na PC, bo wydają niedługo DS2.


To, że premiera kolejnej odsłony za rogiem, nie znaczy, że ktoś w przyszłości nie chwyci za jedynkę. Nie mówiąc już o tych którzy grę dodali do biblioteki już dawno. Zapłacili mają prawo wymagać. Mam nadzieję, że w tym przypadku przeniosą grę w całości na Steam, na którym logowanie się do GfWL było / jest kiepskim żartem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Duffa 2 SEGA poleje ciepłym moczem, tak samo Chaos Rising. Retribuition działa na Steamworks, więc nie muszą się bawić z usuwaniem z poprzedniczek GFWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby podać odpowiedni link do kontaktu z Warne Bross w sprawie Batmana: AA? W momencie gdy kontaktuje się z WB Polska to nie wiedzą do kogo mam się z tym zwrócić i nie wiem co o tym sądzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 08:32, Kaldaka napisał:

Czy ktoś mógłby podać odpowiedni link do kontaktu z Warne Bross w sprawie Batmana: AA?
W momencie gdy kontaktuje się z WB Polska to nie wiedzą do kogo mam się z tym zwrócić
i nie wiem co o tym sądzić...



WB zakończył już przenoszenie kluczy które dostał od MS na platformę steam. Wysyłałem w zeszłym roku do nich email w sprawie klucza (załączyłem zdjęcia pudełka, płyt, instrukcji, itd. - paragonów nie miałem) i po jakiś dwóch tygodniach dostałem nowe klucze do obu Batmanów. Po kilku dniach przyszedł email, że wszystkie klucze które dostali od MS zostały przeniesione i jeżeli jakiś nie działa to sorry.

Pisałem na tej pierwszy email z tej strony :

http://support.wbgames.com/ics/support/contactUs.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja to dobrze rozumiem?

Mam kupioną premierową edycję GTA IV oraz GTA IV: EFLC z "Premium Games". W żadnej z tych gier nie odpalam multiplayera. Gram tylko włącznie offline. I mam rozmieć, że w lipcu 2014 nie będę mógł zagrać w te gry nawet offline?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 17:34, SplitGrave napisał:

Czy ja to dobrze rozumiem?

Mam kupioną premierową edycję GTA IV oraz GTA IV: EFLC z "Premium Games". W żadnej z
tych gier nie odpalam multiplayera. Gram tylko włącznie offline. I mam rozmieć, że w
lipcu 2014 nie będę mógł zagrać w te gry nawet offline?!


Oczywiście, że będziesz mógł, "wyłączenie" GFWL dotyczy tylko profili online - multiplayer, funkcje społecznościowe etc. po prostu nie będą już dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować