Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Obniżka albo bojkot". Wydawcy wymuszą obcięcie cen konsol?

41 postów w tym temacie

Ja spotykam się z cenami gier na PS3 pokroju 120 zł coraz częściej (nowych i zafoliowanych) i to wcale nie jakiś starych produkcji bo np. The Last Of Us albo Beyond - więc obniżka cen już nastąpiła i to o parę ładnych złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wymiana części komputera na nowy (Płyta, Ram, Procesor, Karta) w moim przypadku wyniosła
> ~1300zł i gram w najnowsze gry na ultra i nawet AAx8. Za 3-5 tysi ? Jak, ktoś może to
> pewnie, ja bym się na to nie pisał.

Ja też chcę wiedzieć co to za komputer, konkretne podzespoły, jakie gry, będę śledził ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poproszę parametry komputera, dokładny framerate, rozdzielczość i najlepiej SCREEEEENYYY.
> Parametry włącznie z ceną. Źródło Windowsa też, bo wątpię, byś grał na Linuksie.

Po co karmić trolla... Z takimi ustawieniami na sprzęcie za 1300zł to może grać najwyżej w 1024x768p i 15fps. Sam rok temu kupiłem sprzęt za 4x tyle co on i nie mogę wymaksować (tzn stałe 60fps/1080p) większości nowych gier. 30fps jest, ale co to za życie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po co karmić trolla... Z takimi ustawieniami na sprzęcie za 1300zł to może grać najwyżej
> w 1024x768p i 15fps. Sam rok temu kupiłem sprzęt za 4x tyle co on i nie mogę wymaksować
> (tzn stałe 60fps/1080p) większości nowych gier. 30fps jest, ale co to za życie... :)

Na pewno mu chodziło o zwykłą rodziałkę 1024x768 albo podobną.
Ja swój złożyłem za 2600 w 2009, ale zadbałem o przyszłościowe złącza na płycie głównej i stale coś dokładam. Btw teraz zastanawiam się nad drugą kartą HD6850 by połączyć w CrossFireX. Wycisne z blaszaka ile sie da, bo nowego nie zamierzam póki co składać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłbym bez zastanowienia PS3 slimkę z dyskiem jakimś większym za 5-6 stówek. Jak widzę
> za te starocie z 500 GB dyskiem trzeba dać po 1300 zł to mnie krew zalewa.

Ja kupiłem PS3 super slim 8GB (ostatni model) z move (kamerka i 1 kontroler), grą pod move (wonderbook) i dodatkowym kontrolerem innej firmy za 600zł. Nówka z Empiku. Później dokupiłem dysk 500gb pasujący do konsoli i po ptakach. Wyszło "na raty" 800zł za komplet.

Z cenami gier przesadzacie. Empik ma używki (w większych miastach) wiec za 50-100zł kupisz co Ci się podoba. Jeżeli gra nie jest najnowsza to kosztuje do 100zł (np taki FarCry 3, Skyrim czy Tomb Raider kupisz nówkę za 70-100zł). W PSN cała masa gier jest za grosze. Niedawno kupiłem sobie Minecraft za 60zł i... Crysis 3 za 37zł. Żeby było mało, za niecałe 200zł macie na cały rok abonament ps plus. 2-3 gry na PS3 miesięcznie. I nie byle co. Ostatnio był XCOM nowy i DMC. W lutym ma być Metro Last Light itp.

Na PS3 drogie są tylko nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tfu, nie 8 a 12gb. Nie mogłem tam instalować nic spoza płyt i paru gier jak Skyrim (za duży). GTA V z multi - bez problemu. Później dysk kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poproszę parametry komputera, dokładny framerate, rozdzielczość i najlepiej SCREEEEENYYY.
> Parametry włącznie z ceną. Źródło Windowsa też, bo wątpię, byś grał na Linuksie.

Chodzą mu ,ale gry przeglądarkowe. Albo wydał 1200zł. ,a resztę rodzice dołożyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że każdy kto śledzi rynek podzespołów i zaopatrzył się w przyszłościową płytę główną może bez problemu, sukcesywnie rozbudowywać sprzęt. I wcale nie potrzebuje do tego mitycznych pięciu tysięcy ;)

Dla ludzi którzy nie mają czasu / nie chcą / nie lubią PC są konsole. Proste, przyjemne i niewymagające jakichkolwiek umiejętności do rozpoczęcia gry, może poza zlokalizowaniem napędu Blu-ray. Im będą tańsze tym lepiej, popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawcy zdbojkotują PS3 i X360? To na co będą wydawać gry? :)
Nie oszukujmy się, w porównaniu do obecnej generacji next-geny ma tylko mały procent graczy. Całkowity bojkot starszych konsol to strzał w stopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy nie myślicie. To jest po prostu ostrzeżenie dla posiadaczy starych konsol, iż mają miesiąc na sprzedanie po dobrych cenach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, bo Sony i Microsoft to ruszy... coś mi się nie chce wierzyć, żeby obniżyli ceny ze względu na wydawców, raczej będą stopniowo obniżyć skoro nie jest to już najnowsza generacja. A wydawcy powinno obniżyć ceny gier bo póki co różnica 30zl to nie wiele między ps3 a ps4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pragnę przypomnieć iż osoba wypowiadająca się jest analitykiem i umie przepowiadać zmiany rynku z taką dokładnością z jaką meteorolog przepowiada pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > WHAT! 3000-5000 ?! Nie wiem jaki komp... chyba z NASA... ja złożyłem kompa za 1200zł
>
> > i gram w najnowsze gry na Ultra i minimum AAx8 tylko trzeba to robić z głową.
> Calling it!
> Poproszę parametry komputera, dokładny framerate, rozdzielczość i najlepiej SCREEEEENYYY.
> Parametry włącznie z ceną. Źródło Windowsa też, bo wątpię, byś grał na Linuksie.
>
> WHAT! 3000-5000 ?! Nie wiem jaki komp... chyba z NASA... ja złożyłem kompa za 1200zł
> i gram w najnowsze gry na Ultra i minimum AAx8 tylko trzeba to robić z głową.
>

> > WHAT! 3000-5000 ?! Nie wiem jaki komp... chyba z NASA... ja złożyłem kompa za 1200zł
>
> > i gram w najnowsze gry na Ultra i minimum AAx8 tylko trzeba to robić z głową.
> Calling it!

> Parametry włącznie z ceną. Źródło Windowsa też, bo wątpię, byś grał na Linuksie.


Nom najnowsze gry na ultra niezły kozak :D Ja mam kompa za 2tysie i Metra nowego na maxa nie pociągnął bez przycinek a tu za 1300 i śmiga wszystko haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eternal powinien się wypowiedzieć. On ma dobre źródła i załatwi komputer za 999zł, któremu nawet Metro niestraszne a i nawet PS4 będzie potrafiło emulować :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować