Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co z tą rozgrywką w The Vanishing of Ethan Carter? Adrian Chmielarz rozumie obawy

11 postów w tym temacie

Biorąc pod uwagę jak Gone Home był dla mnie nudny a Adrian Chmielarz rozpływał się nad nią jaka to gra roku to po tym co tu napisał i znów wspomniał o Gone Home wiem że nowy tytuł przez niego produkowany kupię raczej na jakiejś wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w grach chyba cenię właśnie eksplorację, ale tylko jedynie świat jest wystarczająco wciągający. Na podstawie udostępnionych do tej pory informacji jestem spokojny o The Vanishing of Ethan Carter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz najnowszych gier po polsku albo seriali, filmów w wysokiej jakości i lektorem ?
Boisz się torrentów albo płatne premki padły ???

ŚCIĄGAJ BEZPIECZNIE, ANONIMOWO I LEGALNIE !
Dlaczego ? Nowa metoda pobierania, która symuluje pobieranie poczty mailowej z bardzo dużymi załącznikami. Nic nie wysyłasz, nic nikomu nie udostępniasz. A w przypadku gdyby ktoś monitorował Twoją sieć, to nie widzi nic, poza dużą ilością maili.
A maile są objęte tajemnicą korespondencji :)

TYLKO na http://tiny.pl/qffp3

(polskie forum, 300 tys użytkowników, 8 lat w branży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> [Cytat posta edytowany przez Moderatora]

Teens gone wild ! Ach ta dzisiejsza młodzież, nic tylko by kombinowali. Kiedyś to nieźle trzeba było się wysilić, żeby uzyskać jakąś kopię czegoś. Giełdy wrzały, ludzie ubijali złoty interes. Te sytuacje nie powinny mieć miejsca nigdy oczywiście, ale Ci ludzie piracili gry, filmy i wszystko inne z taką pasję i sercem. Wkładali w to dużo energii, chociaż oczywiście nigdy nie popierałem i nie popieram w dalszym ciągu piracenia czegokolwiek, bo legalne kopie to nic innego jak ciężka praca ludzi zarabiających w ten sposób na chleb.

A teraz przyjdzie Ci taki jeden z drugim i wysyłają sobie gry przez poczty siedząc przed kompem, tyjąc i oglądając koty w necie w dodatku !!. Zero finezji, czegokolwiek!. Kiedyś nawet piraci mieli poszanowanie dla twórców, jeśli poszanowaniem to można nazwać. Teraz to już paranoja jest i bezczelność.

Koniec offtopic. Dla mnie system eksploracji jest po prostu nudny, bo i ja już rozleniwiłem się lekko i wolę liniową fabułę, która mnie wciągnie. Myślę, że za dużo swobody potrafi człowieka znudzić, przynajmniej mnie. Nic nie prorokuję i chętnie zobaczę co wyjdzie z tej polskiej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Teens gone wild ! Ach ta dzisiejsza młodzież, nic tylko by kombinowali. Kiedyś to nieźle
> trzeba było się wysilić, żeby uzyskać jakąś kopię czegoś. Giełdy wrzały, ludzie ubijali
> złoty interes. Te sytuacje nie powinny mieć miejsca nigdy oczywiście, ale Ci ludzie piracili
> gry, filmy i wszystko inne z taką pasję i sercem. Wkładali w to dużo energii, chociaż
> oczywiście nigdy nie popierałem i nie popieram w dalszym ciągu piracenia czegokolwiek,
> bo legalne kopie to nic innego jak ciężka praca ludzi zarabiających w ten sposób na chleb.

Nawet nie wiesz jak wciągające jest obchodzenie zabezpieczeń - to jak najbardziej wymagająca gra logiczna... i zręcznościowa zarazem. Szczególnie, gdy robisz to na programach ,,szkoleniowych" i musisz zdążyć przed innymi (system, kto pierwszy-5, reszta ma szansę na 3, jeśli zrobi dobrze). Studia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 21:59, kuzyn123 napisał:

Oj pan Adrian raczej sukcesu nie osiagnie. Jak ta gra ma byc tak nudna, to dziekuje.
Dodatkowo ten tytul... typowy dla nudnych przygodowek.


Nie osiągnie sukcesu, bo ta gra będzie nudna DLA CIEBIE? Z pewnością znajdzie się wielu ludzi, których ten tytuł zaintrygował i którzy dadzą mu szansę :) Jakimkolwiek człowiekiem nie byłby Chmielarz, tak muszę przyznać, że gry robi całkiem porządne, więc i o ten tytuł się nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 21:21, MisioKGB napisał:

> [Cytat posta edytowany przez Moderatora]

Teens gone wild ! Ach ta dzisiejsza młodzież, nic tylko by kombinowali. Kiedyś to nieźle
trzeba było się wysilić, żeby uzyskać jakąś kopię czegoś. Giełdy wrzały, ludzie ubijali
złoty interes. Te sytuacje nie powinny mieć miejsca nigdy oczywiście, ale Ci ludzie piracili
gry, filmy i wszystko inne z taką pasję i sercem. Wkładali w to dużo energii, chociaż
oczywiście nigdy nie popierałem i nie popieram w dalszym ciągu piracenia czegokolwiek,
bo legalne kopie to nic innego jak ciężka praca ludzi zarabiających w ten sposób na chleb.


A teraz przyjdzie Ci taki jeden z drugim i wysyłają sobie gry przez poczty siedząc przed
kompem, tyjąc i oglądając koty w necie w dodatku !!. Zero finezji, czegokolwiek!. Kiedyś
nawet piraci mieli poszanowanie dla twórców, jeśli poszanowaniem to można nazwać. Teraz
to już paranoja jest i bezczelność.

Rozumiem, to wszystko, ale nie cytujemy postów, które naruszają regulamin, bo tak samo go łamiesz... Degrad -1 ile razy mamy prosić by tego nie cytować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Rozumiem, to wszystko, ale nie cytujemy postów, które naruszają regulamin, bo tak samo
> go łamiesz... Degrad -1 ile razy mamy prosić by tego nie cytować?

Nie wiedziałem o tym, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować