Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Resident Evil 4 HD zadebiutuje na PC w lutym

23 postów w tym temacie

Drogo. Wolę odkopać gdzieś mój egzemplarz z CD-A i wgrać fanowskie modyfikacje. Ale dobrze, że tyle razy w trailerze podkreślili, że to wersja HD, bo inaczej mógłbym się nie zorientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojo te 19,99 euro to o 10 euro za dużo, jeśli dodatki (soundtrack, artbook) mają być pretekstem do dania tak dużej ceny to trochę słabo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Duzo pozytywny opinii na temat tej gry przeczytałem. Ja będzie na wyprzedaży, to pewnie
> się skuszę. ;p
Gra zabija klimatem i stopniem trudności niektórych starć z bossami i mówię Ci, że warta jest każdych pieniędzy (a przynajmniej była w chwili premiery). Za każdym razem, gdy widzę screena czy filmik z Resa 4 obiecuję sobie że kupię wersję na PS2. Może kiedyś się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy też będzie obsługiwana klawiatura, mysza i pad w Resident Evil 4 HD na PC, też będzie odświeżona Resident Evil 5 HD w raz ze wszystkimi dodatkami jak ukazały na konsolach PS 3 i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam aż dojdzie do 3-4 Euro. Może nie na najbliższych wyprzedażach ale za rok... A jak nie za rok to za dwa na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech poprawią sterowanie! Po prostu odrzuca mnie od tej gry na myśl o tym jak to wygląda! Bardzo bym chciał w to pograć. Kupiłem nawet i leży i czeka ale po prostu odruchy wymiotne na myśl o sterowaniu sprawiają że nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy też będzie na Steam?

http://store.steampowered.com/app/254700/

Jak tylko zobaczyłem nagłówek Resident Evil 4 na STEAM, to serce mi stanęło, nie dawniej niż wczoraj myślałem o tym żeby RE4 trafił na STEAM, a tu proszę :D Dzięki VALVE, dzięki Capcom!

Oprócz wersji pudełkowej na PC i PS2 przyda się kopia do mojej kolekcji na STEAM.

Jak ktoś nie grał, to polecam zagrać :P lepsza niż 6 i 5 - zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 20:54, Shadover napisał:

Fanowskie mody HD biją na głowę tego oficjalnego od Capcomu.


Cóż z tego, skoro to port edycji na PS2, pozbawionej kilku ciekawych efektów. Modyfikacja tekstur słabego modelu oświetlenia nie poprawi. Ani sterowania. Choćby tylko z tych powodów warto czekać na nową wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są w tej części pająki (albo lepiej. Czy są od 4 części wzwyż) ?. Nie cierpię ich, dlatego niezbyt lubię serię i z tego powodu żadnej części nie przeszedłem, ale jak mają dać acziki i karty do zbierania, to chyba przecierpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam wersja PC pierwotnie była strasznie niedopracowana i graficznie gorsza od tej z PS2 (jaja z cieniami i oświetleniem)... dopiero potem ją patchowali ostro. A teraz robią wersję "HD", jakby na PC rozdzielczość "HD" nie była czymś oczywistym od niepamiętnych już lat i czymś co było od początki w wersji PC. Poza tym refleks mają niezły - zapomniałem już, kiedy ukończyłem RE6, a oni czwórkę odświeżają i wielkie halo. Na PS3 jak zrobili to rozumiem - nie było wersji na tę konsolę, poprawili grafikę, dodali sterowanie movem - miało to jakiś sens. Najwyraźniej mieli spotkanie w Capcomie i padło hasło - skąd wziąć trochę kasy, ale się przy tym nie narobić? Sprzedajmy jeszcze raz tę samą grę sprzed 9 lat (!), tym razem pecetowcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować