Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III, StarCraft II i World of Warcraft wkrótce z obowiązkową, wspólną aplikacją Battle.net

29 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Trzy wspomniane gry stracą wkrótce swoje oddzielne launchery (umożliwiające np. pobranie łatek przed rozpoczęciem rozgrywki) na rzecz dostępnej już aplikacji Battle.net.

Przeczytaj cały tekst "Diablo III, StarCraft II i World of Warcraft wkrótce z obowiązkową, wspólną aplikacją Battle.net" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko wprowadzili coś na kształt komunikatora w Steam, bo niekiedy głupio jest wchodzić do gry, aby do kogoś coś napisać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również używam tej aplikacji od kilku tygodni i nie miałem z nią żadnych problemów. Jest bardzo przyjemna w użyciu. Wszystko ładnie się uruchamia czy pobiera. Bardzo łatwa w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wygodna ale szczerze zbędna też z niej korzystam i uważam że jest niepotrzebna ale Ubi na swoje uplay, valve ma steam, ea origin to blizzzard nie moze być gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny śmieć na dysku, ale co jest pozytywne, zauważyłem użytkując ten program, że bnet nie domaga się ciągłego resetowania hasła, gdy loguję się z innej lokalizacji (zagranicą), więc raczej nie będę zrzędził aż tak bardzo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 11:50, Noxbi napisał:

Jeszcze tylko gry Activision i pobieram. :)


Wątpię by na tym luncherze znalazły się gry Acttivision ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja musze zachwalić aplikację - działa płynnie i szybko. Nie potrzebuje 3 skrótów na pulpicie. Ma duzo opcji jak pobieranie przyszłych patchy etc.

Zresztą po ORIGIN to chyba wszystko będzie sie wydawać cudem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam odkąd była tylko dostępna i uważam że jest bardzo wygodna i przyjemna w użytkowaniu - niczego więcej mi nie trzeba. Launcher taki jak wcześniej, tyle że działa dla wszystkich gier Blizza od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę powtarzał tego co reszta, więc wspomnę tylko o jednej przydatnej rzeczy. Mianowicie już w samej aplikacji widać, który znajomy jest online, więc nawet nie trzeba wchodzić do gry by sprawdzić :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 11:51, Isildur napisał:

Wątpię by na tym luncherze znalazły się gry Acttivision ;)

To nie mam po co go pobierać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować