Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Definitywna Lara w Tomb Raider: Definitive Edition

36 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Nie jesteście przekonani do zakupu Tomb Raider: Definitive Edition? Co powiecie na to, że głowa Lary jest w niej przebudowana od podstaw i pięć razy bardziej szczegółowa? OD PODSTAW. PIĘĆ RAZY. Niewykluczone zresztą, że panna Croft wcale nie jest już główną bohaterką swojej własnej gry. Na pierwszy plan wybijają się bowiem jej włosy.

Przeczytaj cały tekst "Definitywna Lara w Tomb Raider: Definitive Edition" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna reklamować odżywki lub szampon tymi włosami..
A tak na serio, to wszystko mogłoby już dawno być w wersji PC. Dlatego PC dostał port, a prawdziwe pazurki pokazują dopiero teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem promować gry grafiką, szczegółowymi teksturami, ciekawą fabułą.... Ale fizyką włosów? Poruszającymi się strzałami w kołczanie, czy bujającym się czekanem? C''mon... Po prostu mistrz marketingu to opracował... Ciekawi mnie też czy ten nowy silnik włosów będzie też tak fps''o żerny jak poprzedni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC''towa wersja oferowała to od premiery a konsole dostają dopiero teraz i wielki szał, czemu tak promowana wersja na PC nie była ja się pytam?

Sanders-Sama Funkcja z włosami była juz na PC http://www.youtube.com/watch?v=sJaz6y4kJUM.

MrocznyMaciej Na PC była taka wersja a konsole nie miały bo prędzej by się spaliły niż uruchomiły się z tą funkcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 20:11, gorzalka napisał:

Ciekawi mnie też czy ten nowy silnik włosów
będzie też tak fps''o żerny jak poprzedni....


Gra ma cap na 30fps, o jakieś szalone spadki nie powinniśmy się martwić;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 20:43, Sanders-sama napisał:

Bardziej mi chodziło o resztę bajerów a nie włosy..

Hmm czyżby o jej przemodelowaną głowę Ci chodziło? Ja tam różnicy nie widzę większej z tym co widziałem w PC''towej wersji.

Kodi24 Tak jak GTA V, tam tez nie mieliśmy się martwić a jak było to wie każdy kto grał w to.

Tak swoją drogą zaczęliby pracę nad nową grą a nie jakieś odświeżone edycje gry sprzed roku robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DE to jak dla mnie próba wywalczenia jakiegokolwiek zysku po wtopie zwanej "produkcja gry i restart marki Tomb Raider". Dopiero co wyszli na zero, czas wyjść na plus. Lepsza grafika to lifting, który można było szybko zrobić małym kosztem. Resztę próbuje załatwić marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty znowu rozmawiasz? Porównujesz GTA V z konsol poprzedniej generacji (grę u kresu życia owej generacji wypada dodać) do liniowego shootera tpp w wersji dla ps4/XO? To nie jest argumentowanie, tylko manipulowanie faktami ^^ Gdy Ubi wyskoczyło z 30fps dla ps4 w nowym Asasynie większość zaklinała, że takie to już nędzne maksimum tego, co nowa generacja jest nam w stanie zaoferować. Brzmi nieciekawie, prawda?
Po zagraniu w tę grę stwierdzam jednak z pełną powagą, że te 30fps to również minimum tego co obserwujesz.
A to zmienia postać rzeczy. Jestem ciekaw jaki byłby średni framerate gdyby oszczać screen-tearing i wyłączyć synchro ^^

Ze wstępnych recek wynika, że TR:DE chodzi stabilnie w 30fps bez względu na poziom zadymy na ekranie. Posiada za to pomniejsze błędy, które stoją w kolejce do wysadzenia, więc jeśli już miałbym się czymś przejmować to właśnie nimi, a nie klatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głowa? No ja lubię kobiece włosy, ale nie samą głową Lara żyje. A co byście powiedzieli na "D-fine Edition: 4 times larger bra-size"? Co zresztą też by było w sumie bardziej sensowne. Po co wypuszczać oddzielna grę tylko z powodu ciut polepszonej grafiki? No ja mogę kupić,jeśli gra jest fajna, bo rok temu nie kupiłem, ale po co wydawać 2 razy to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 21:56, kodi24 napisał:

Ze wstępnych recek wynika, że TR:DE chodzi stabilnie w 30fps bez względu na poziom zadymy
na ekranie. Posiada za to pomniejsze błędy, które stoją w kolejce do wysadzenia, więc
jeśli już miałbym się czymś przejmować to właśnie nimi, a nie klatkami.

Tak porównuje bo identyczne obiecanki były, 30 fpsów, ultra grafika sratytaty... No też jestem ciekaw tego :), no a pokaz mi ile gier na PS 4 chodzi w 60 fpsach? Takie obiecanki mówili "Będzie Full HD", "Będzie 60 FPSÓW" , "Będą graficzne wodotryski" a jest troszkę lepiej niż na current genach, troszke gorzej niż na PC i tyle z obiecanek o krainie cudowności next genów. Zobaczymy jak będzie i uwierz że wole się przekonać po filmikach niż po reckach które można posmarować i napiszą wszystko co przyjmie internet :).

Hehehe12346 Heh a po co używac wulgaryzmów skoro można to samo napisać w kulturalny sposób wytłumacz mi?

Fred778 Więcej kurzu i to wszystko i co tu niby lepiej wygląda na konsolach? Błagam ludzie.

Po za tym próbują wybić się na plus tak jak Vojtas napisał i tyle, lifting za małe pieniądze i robią marketing żeby ludzie kupili to samo tyle że na nową konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 22:22, Eternal101 napisał:

Tak porównuje bo identyczne obiecanki były, 30 fpsów, ultra grafika sratytaty...


Czyli manipulujesz faktami ^^

Dnia 22.01.2014 o 22:22, Eternal101 napisał:

No też
jestem ciekaw tego :)


A to niby dlaczego? Martw się lepiej o swój komputer (bo jeśli to ten z opisu, to w podobnym środowisku klatki liczyłbym na palcach najwyżej obu rąk) ^^

Dnia 22.01.2014 o 22:22, Eternal101 napisał:

no a pokaz mi ile gier na PS 4 chodzi w 60 fpsach?


Stosunkowo niewiele ze stosunkowo niewielkiej liczby gier, czyli pomniejsze platformersy, sportówki i Call Of Duty ;) Deweloperzy będą częściej sięgać po 30fps w zamian za lepszą oprawę wizualną, co jak dla mnie jest dobrym wyjściem z sytuacji (zamknięta architektura).

Dnia 22.01.2014 o 22:22, Eternal101 napisał:

Takie obiecanki
mówili "Będzie Full HD", "Będzie 60 FPSÓW" , "Będą graficzne wodotryski"


Wskaż mi te posty, bo ja ich nie pamiętam.
Za to mogę Tobie wskazać mnóstwo takich, w których "elyta" grzmi o 60fpsach jako "wieloletnim standardzie" dla maszynek, które nie nadają się nawet na rozruszniki dla nowych konsol.
Zasada jest taka- albo wierzysz w cudze bajki, albo uruchamiasz myślenie i robisz mały rekonesans co i jak.

Dnia 22.01.2014 o 22:22, Eternal101 napisał:

a jest troszkę
lepiej niż na current genach


Bzdura. Wierutna bzdura, po której powinieneś wypłacić sobie karnego liścia. Zwłaszcza, że Tobie podobni upierdliwcy na maszynkach nawet nie w połowie tak kompetentnych wydajnościowo jak ps4 zasrywali nas tu peanami o nieskończonej wyższości wersji ichnich od pozostałych. Teraz to nagle żadna wielka różnica...

Dnia 22.01.2014 o 22:22, Eternal101 napisał:

troszke gorzej niż na PC


Jakim PC? Bo na pewno nie na takim, jaki masz w opisie.

Dnia 22.01.2014 o 22:22, Eternal101 napisał:

i tyle z obiecanek o krainie cudowności


Hee??..

Dnia 22.01.2014 o 22:22, Eternal101 napisał:

next genów. Zobaczymy jak będzie i uwierz że wole się przekonać po filmikach niż po reckach
które można posmarować i napiszą wszystko co przyjmie internet :)


Po filmikach? To miał być żart? :DD Rzeczywiście opłaceni testerzy- wytykają błędy i glitche, ale wskazują na stabilny framerate, spisek.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować