Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Attack on Titan (Shingeki no Kyojin): Nowy gameplay z Levim w roli głównej

9 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Gra ma otrzymać darmowe (przez jakiś czas) DLC z Levim, stąd wydawca, Spike Chunsoft, szykuje kolejne materiały, by zachęcić wszystkich do szybkiego zakupu gry i zgarnięcia dodatku dla siebie.

Przeczytaj cały tekst "Attack on Titan (Shingeki no Kyojin): Nowy gameplay z Levim w roli głównej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cała gra będzie się opierała na wyprowadzeniu ~2 ciosów w tytana by go uśmiercić to raczej nie wróżę wielkiego sukcesu... a szkoda, bo anime fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka beznadziejna gra.
Anime bardzo fajne 9.5/10
Jeżeli gra polega na podlatywaniu i klikaniu w dobrym momencie klawisza to jest to najprostsza i najgłupsza gra za którą każą płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc to jest ta super konsola, która podobno niszczy Vitę. Nie no grafika podobna do "sanandeas" :D. A poza tym to potencjał zupełnie nie wykorzystany w anime zabicie tytana było nie lada sztuką a atak od przodu oznaczał najczęściej obiadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 09:49, wladek911 napisał:

A więc to jest ta super konsola, która podobno niszczy Vitę. Nie no grafika podobna do
"sanandeas" :D. A poza tym to potencjał zupełnie nie wykorzystany w anime zabicie tytana
było nie lada sztuką a atak od przodu oznaczał najczęściej obiadek :D

Tak - to ta super konsola, która nie mając żadnej mocy niszczy ilością większych tytułów Vitę (choć fakt-faktem, indie mocno szturmują konsolkę Sony).

I fajnie, że oceniacie łatwość rozgrywki na temat podstawionego przez twórców filmu o nieznanym poziomie trudności i sterowaniu stylusem, które na materiale widoczne po prostu nie jest. Z jednej strony miło, że są dla Was youtuberzy, którzy pokażą całość nieco lepiej niż twórcy.

Z drugiej przeraża mnie nieco to, jak /wiele/ próbuje się wyciągnąć z danego materiału, wliczając w to rzeczy, których nawet tam nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A więc to jest ta super konsola, która podobno niszczy Vitę. Nie no grafika podobna
> do
> > "sanandeas" :D. A poza tym to potencjał zupełnie nie wykorzystany w anime zabicie
> tytana
> > było nie lada sztuką a atak od przodu oznaczał najczęściej obiadek :D
> Tak - to ta super konsola, która nie mając żadnej mocy niszczy ilością większych tytułów
> Vitę (choć fakt-faktem, indie mocno szturmują konsolkę Sony).
>
> I fajnie, że oceniacie łatwość rozgrywki na temat podstawionego przez twórców filmu o
> nieznanym poziomie trudności i sterowaniu stylusem, które na materiale widoczne po prostu
> nie jest. Z jednej strony miło, że są dla Was youtuberzy, którzy pokażą całość nieco
> lepiej niż twórcy.
>
> Z drugiej przeraża mnie nieco to, jak /wiele/ próbuje się wyciągnąć z danego materiału,
> wliczając w to rzeczy, których nawet tam nie widać.

No tak jestem w pełni świadom tego co oferuje 3DS a moje spostrzeżenia przyznaję się bez bicia opierają się n bólu dupy gdyż nie posiadam wyżej wymienionej konsoli a z chęcią ograłbym wiele tytułów, które kocham a które ukazują się tylko na 3DS-a. Ponadto jestem strasznym fanatykiem sony. Niemniej jednak jak każdy fanatyk sony pozostanę przy założeniu, że na nintendo od zawsze wychodzą tylko Zeldy i Mario (cicha GC nie mówię o tobie ty jesteś moją najlepszą konsolą). No i nie okłamujmy się gdyby nie 3D W 3DS-ie ta konsola na starcie przeszłaby do lamusa. Auć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na starcie tak bo to wydawało się że obraz 3ds będzie fajnym bajerkiem ale teraz to może i jest w nowych grach ale i tak mało kto gra z tym opcją. Gry same się muszą bronić. Ja się jeszcze wstrzymuje z zakupem przenośnych konsol ale najchętniej wziąłbym obie.
Co do gry to mi mania na tytany już przeszła i czasami pogrywam w darmową cały czas rozbudowywaną fleshówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować