Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 niewykonalny na starszch konsolach

17 postów w tym temacie

> I za takie podejście ludzie ich cenią.
> Prosto z mostu mówią jak jest, bez kombinowania czy lania wody.
No i dzięki temu wiesz, że to nie będzie jakiś syfny port, tylko rasowy nextgenowy tytuł. Ta firma mierzy wysoko i dlatego mają mój szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje że nie obrosną w piórka jak Bioware. Bioware zaczęło się staczać robiąc wszystkie RPG na jedną modłę (tzn odwiedź tak z 4 lokacje w których coś tam dostaniesz i odwiedź krótką piątą lokację z epilogiem) co było widać już od czasów SWTOR (tak był właśnie zrobiony ten tytuł, ME, DA, JE itp). Jak znudziło im się robienie gier przez kalkę to od jakiegoś czasu mamy do czynienia z głupimi button smasherami (ME 2 i 3, DA II) w których to co lubimy w RPG są krojone do minimum.

Ciesze się z gier od CDPR i liczę na to że nie czeka ich ten sam los. Życzę im żeby w pogoni za cyferkami nie zaprzedali się robiąc taśmowo gówniane gry ryjące swoim poziomem ziemię jak to robi Bioware. Zresztą grając w DA II od Bioware czułem się jak by ta firma osiągnęła dno, przedarła się przez muł, sięgnęła dna absolutnego a następnie złapała za szufelkę i zaczęła kopać.

I fajnie by było gdyby W3 nie trzymał tradycji i nie oczekiwał na swoje własne EE :-) CDPR ma już dwie znakomite gry za sobą więc mam nadzieje że nie będzie brakowało im doświadczenia i trzecia będzie w miarę dopracowana od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wszyscy wiemy, że trzeci Wiedźmin będzie dobry i zapewni nam wiele godzin doskonałej rozrywki. Drogie CDPR podajcie datę premiery i uruchomcie pre-ordery na EK i tyle. Ale przede wszystkim... dajcie jakieś nowe informacje na temat CYBERPUNKA 2077!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No dobra, wszyscy wiemy, że trzeci Wiedźmin będzie dobry i zapewni nam wiele godzin doskonałej
> rozrywki. Drogie CDPR podajcie datę premiery i uruchomcie pre-ordery na EK i tyle. Ale
> przede wszystkim... dajcie jakieś nowe informacje na temat CYBERPUNKA 2077!

Cóż, nie są to może łamiące wiadomości, ale... http://www.gram.pl/news/2014/01/23/cdp-red-uspokaja-cyberpunk-2077-nie-bedzie-shooterem-tylko-rasowym-rpg-iem.shtml na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe to było stworzenie gry takiej jak GTA V na poprzednie konsole, a jednak się udało. No ale cóż, Redzi stworzyli tylko jedną grę na Xboxa 360, a Rockstar całą masę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile razy jeszcze ludziom będzie trzeba wałkować do głowy słowa "Nie będzie na current genach tej gry" żeby w końcu to pojęli, chcąc zagrać to next geny albo PC proste a jak chcą pograć i najlepszą grafikę mieć to PC :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 10:04, Phobos_s napisał:

dajcie jakieś nowe informacje na temat CYBERPUNKA 2077!


Wiele więcej się nie dowiesz, bo strategia przewiduje wyciszenie komunikatów nt. Cyberpunka do czasu premiery W3. Wiedźmin jest w tej chwili priorytetem.

Cały wywiad, z którego Pepsi wyprodukuje pewnie jeszcze kilka newsów:
http://in.ign.com/en/feature/876/ign-india-interviews-cd-projekt-s-co-founder-on-the-witcher-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niemożliwe to było stworzenie gry takiej jak GTA V na poprzednie konsole, a jednak się
> udało. No ale cóż, Redzi stworzyli tylko jedną grę na Xboxa 360, a Rockstar całą masę.

Tak. Ale CD Projekt ma z tego co wiem kilka razy mniej oddziałów niż R*. Według mnie CDPR jest za młode by można było je z R* porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deklarowali również, że znajomość dwóch pierwszych części serii nie jest niezbędna do czerpania radości z gry w Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Z tym bym się nie zgodził. Wiedźminem zainteresowałem się całkiem niedawno, gdy oglądałem gameplay na streamie. Kupiłem Wiedźmina 2 i pograłem, potem z ciekawości wypożyczyłem pierwszy tom opowiadań. Obecnie jestem na etapie "Czasu pogardy" i najprawdopodobniej do gry nie wrócę, dopóki nie przeczytam całej sagi wiedźmińskiej i nie ogram jedynki. Taka prawda, że znając książkę, wcześniejsze wydarzenia, powiązania postaci i realia, zyskuje się zupełnie inne spojrzenie na grę, o wiele bogatsze. Bez tego W2 wydawał mi się po prostu kolejną grą w stylu Gothic/Arcania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie się czego boje to wymagania tego wiedźmina bo na pewno będzie do odpalenia na pożądanych ustawieniach wymagało komputera za n pieniędzy i najnowszego sprzętu. Co jest trochę smutne bo pierwsza cześć miała rozsądne wymagania sprzętowe. Szkoda może jakoś odpali i nie będzie tak źle..... Cóż wymiana nowego sprzętu co dwa lata nie jest priorytetem(przynajmniej u mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 00:32, Amarlak napisał:

Jedynie się czego boje to wymagania tego wiedźmina bo na pewno będzie do odpalenia na
pożądanych ustawieniach wymagało komputera za n pieniędzy i najnowszego sprzętu. Co jest
trochę smutne bo pierwsza cześć miała rozsądne wymagania sprzętowe. Szkoda może jakoś
odpali i nie będzie tak źle..... Cóż wymiana nowego sprzętu co dwa lata nie jest priorytetem(przynajmniej
u mnie).


U konkurencji napisali, że:

" Póki co nie przewiduje się dużych różnic w grafice pomiędzy poszczególnymi wydaniami. Gra będzie wyglądała podobnie zarówno w wersji na PC, jak i na konsole. Iwiński nazwał PS4 i XONE „mocnymi pecetami”, choć zasugerował jednocześnie, że najpotężniejsze blaszaki wyświetlą najładniejszą grafikę. Nie zwiastuje to jednak zbyt niskich wymagań sprzętowych dla wersji PC. Zapytany o konfigurację, jaką będzie trzeba posiadać, by swobodnie zagrać w Wiedźmina 3 na maksymalnych detalach, Iwiński ze śmiechem odparł, że informacja ta wkrótce zostanie ujawniona, ale już teraz warto zacząć zbierać na nowe podzespoły. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@xDeuSx - znajomość sagi to jedno ale wiedźmin 1 był totalnie oderwany od książki, 2jka lekko nawiązała do niej a 3jka hmm zobaczymy ma szanse być "właściwym zakończeniem sagi". Przy czym myślę, że zgrabne intro albo komiks i uda się opowiedzieć najważniejsze kwestie. Większość ludzi zakupiła wiedźmina właśnie dlatego, że liczyli na zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować