Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: Przygoda z Assassin`s Creed IV: Black Flag

69 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2014 o 16:44, trynd napisał:

Kiedy trzeba polubić ten fanpage na facebooku. Przed wysłaniem zgłoszenia czy podczas?

Administracja fanpage będzie to weryfikować przed wysyłką nagród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czyli rozumiem że gdy ktoś wygra wy prosicie go o dane do wysyłki a przed wysyłką sprawdzacie czy na pewno polubił profil. Spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Administracja fanpage będzie to weryfikować przed wysyłką nagród.
Jak mam na Facebooku ksywkę zamiast imienia to nie pomylą się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 21:56, Kowal155 napisał:

No dobra - nie rozwiał on moich wątpliwości. Czy konto na gram.pl musi być na tym samym
adresie e-mail co konto na facebooku? Bo mam dwa różne (kto nie ma kilku adresów :P?)

Weryfikacja będzie osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 21:56, Kowal155 napisał:

No dobra - nie rozwiał on moich wątpliwości. Czy konto na gram.pl musi być na tym samym
adresie e-mail co konto na facebooku? Bo mam dwa różne (kto nie ma kilku adresów :P?)


To może dopisz sobie na Facebooku adres mail taki jak na Gram.pl, daj aby był publicznie widoczny, to powinno chyba wystarczyć, tak przynajmniej sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam maila, z którego korzystam prywatnie (m. in. gram.pl i funkcje towarzyskie), drugiego z którego korzystam zawodowo, a trzeciego założyłem w poczuciu paranoi specjalnie dla facebooka (którego założenie i tak wymusili na mnie ludzie na roku, bo na mailu terminów egzaminów oczywiście nie dało się ustalać :P), coby nie śledził moich aktywności poza swoją "magiczną" siecią. Stąd wątpliwości i pytania. Stąd też, dopóki suma mojej chęci otrzymania nagrody, prawdopodobieństwa otrzymania nagrody i konieczności upublicznienia tamże, któregoś z pozostałych maili nie przekroczą wartości krytycznej nie zamierzam tego robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 18:22, Kowal155 napisał:

Mam maila, z którego korzystam prywatnie (m. in. gram.pl i funkcje towarzyskie), drugiego
z którego korzystam zawodowo, a trzeciego założyłem w poczuciu paranoi specjalnie dla
facebooka (którego założenie i tak wymusili na mnie ludzie na roku, bo na mailu terminów
egzaminów oczywiście nie dało się ustalać :P), coby nie śledził moich aktywności poza
swoją "magiczną" siecią. Stąd wątpliwości i pytania. Stąd też, dopóki suma mojej chęci
otrzymania nagrody, prawdopodobieństwa otrzymania nagrody i konieczności upublicznienia
tamże, któregoś z pozostałych maili nie przekroczą wartości krytycznej nie zamierzam
tego robić :P


kurczę..., ty chyba naprawdę "lekko wariujesz", naprawdę myślisz, że NSA/CIA/MI5/6 robią wszystko by wiedzieć o tobie wszystko?, no chyba, że masz faktycznie powody się obawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre, ale ja tam Kowala rozumiem.
Też nie lubię facebooka, założyłem kiedyś tam konto bo chciałem zobaczyć kogoś zdjęcia.
A teraz używam go do konkursu i piszę tam praktycznie sam do siebie bo po prostu nie przepadam za faceebokiem.

Pod koniec opowiadania wstawcie linka do waszego konta w faceebooka i nie musicie wtedy upubliczniać emaila. Tyle że link do facee zabiera ilość znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając Lucasa to jakiś tydzień do dwóch, chociaż tu może być nieco inaczej bo nvidia pewnie też musi ocenić prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też mam pytanie - mianowicie założyłem konto na gram.pl jakoś bardzo dawno temu
ale swoje dane osobowe uzupełniłem dopiero po wysłaniu zgłoszenia w tym konkursie - jakoś wcześniej mi to umknęło :P


czy to jakiś kłopot?

no i kiedy wyniki :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dane osobowe nie są brane z profilu gram.pl jedyne co ważne tutaj to mail na które masz założone konto bo to na nie zostanie wysłany mail z potwierdzeniem wygrania i prośbą o podanie danych personalnych. Co prawda nie wiem jak ma wyglądać sprawdzanie lajków ale z tego co Lucas powiedział to będzie "osobna weryfikacja" czyli chyba poproszenie o podanie danych konta z facebook''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 15:43, trynd napisał:

Znając Lucasa to jakiś tydzień do dwóch, chociaż tu może być nieco inaczej bo nvidia
pewnie też musi ocenić prace

Czytam, ale w sumie jest jakieś 300 prac do przejrzenia. Na szczęście kolejne setki osób poległy na pytaniach, bo bym się prędko nie przekopał... W piątek posyłam selekcję do Nvidii, pewnie w sobotę będzie ogłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :) już się w sumie zaczynałem niecierpliwić ;) choć jak znam życie nie uda się niczego wygrać, ale konkurs z małą formą literacką był nawet fajny sam w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2014 o 19:18, vojak_2 napisał:

a można prosić o odpowiedzi do pytań?

Lepiej nie. Wolę czekać na wyniki i mieć cień szansy, że wygram, a gdy poznam odpowiedzi i okaże się, że mam błędnę, to tylko popsuję zabawę... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2014 o 16:50, niko888 napisał:

Ja nie jestem pewny pierwszego pytania pozostałe dwa na 100% miałem dobrze. ;p


Witam w klubie ;)
W necie nima JEDNOZNACZNEJ odpowiedzi.
Ja nie grałem w żadnego AC, więc zebrałem poszlaki i szczeliłem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować