Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Amazing Spider-Man 2 raczej nie przełamie przeciętności gier z pajęczakiem

26 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2014 o 23:18, lis_23 napisał:

Z tego co wiem, w serii Amazing

Spoiler

Peter ma wrócić / ale już sam pomysł, że Peter i MJ
zapomnieli o sobie był wystarczająco głupi, więc Otto w ciele Pająka mnie nie zdziwił
/


a gdzie
Spoiler

zabili Connorsa, pominęli Brocka i MJ?
w filmie TASM Connors przeżył, MJ pojawi się w trzeciej części a Brocka jeszcze nie było.



Dlatego słabo mi się podoba motyw Superior, nie ważne czy SM, czy Venom, czy Carnage... IMHO powinni zamknąć Amazing i przejść do ultimate bez tego superiora...

A co do filmu... sorry ale

Spoiler

ta konwencja Gwen + Parker + Postacie z Ultimate + Conors na 1szego przeciwnika...

jakoś mi nie pozwoliła się skupić. Gdzie Goblin (stary był IMHO świetnie zagrany)? A i czemu nic o Wilsonie Fisk''u nikt nic nie wspomniał?
Z twoich wypowiedzi wnioskuję że czytałeś trochę komiksów... więc powiedz mi, czy nie uważasz że mogli napisać lepszą historię? Bo IMHO zrobili z tego całego TASM kolejny film akcji z fajnymi efektami i przewidywalną oraz banalną fabułą... już Captain America (którego nie znoszę) miał lepszy film pod względem fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2014 o 23:27, gorzalka napisał:

A co do filmu... sorry ale

Spoiler

ta konwencja Gwen + Parker + Postacie z Ultimate + Conors
na 1szego przeciwnika...

jakoś mi nie pozwoliła się skupić. Gdzie Goblin (stary był
IMHO świetnie zagrany)? A i czemu nic o Wilsonie Fisk''u nikt nic nie wspomniał?
Z twoich wypowiedzi wnioskuję że czytałeś trochę komiksów... więc powiedz mi, czy nie
uważasz że mogli napisać lepszą historię? Bo IMHO zrobili z tego całego TASM kolejny
film akcji z fajnymi efektami i przewidywalną oraz banalną fabułą... już Captain America
(którego nie znoszę) miał lepszy film pod względem fabuły.


Trochę komiksów czytałem ale to było daaawnoo temu, gdy jeszcze działał Tm Semik i Dobry Komiks, teraz komiksów jest mało a jak już są to dosyć drogie / Świat Komiksu, Mucha czy Marvelowska kolekcja / a na dodatek mam słaby wzrok i nie mogę już sobie przeczytać żartów z '' Na luzie " z CDA ... z drugiej strony, nie cierpię czytać komiksów na monitorze ale chyba tylko to mi pozostaje ...
cały czas żal mi, że sprzedałem wszystkie Giganty zbierane od 1991 roku ...
Co do Fiska to czy on w filmowym uniwersum nie jest przypisany do Dardevila?, czy te uniwersa się łączą?
fabuła TASM przypadła mi do gustu, podoba mi się główny bohater i Gwen, wątek rodziców Parkera, tajemnica związana z Osbornem i z Connorsem, a filmowy " Captain America " też mi przypadł do gustu, ale nie znam tej postaci z komiksów, tylko z kreskówek o " Avengers ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 23:35, lis_23 napisał:

Trochę komiksów czytałem ale to było daaawnoo temu, gdy jeszcze działał Tm Semik i Dobry
Komiks, teraz komiksów jest mało a jak już są to dosyć drogie / Świat Komiksu, Mucha
czy Marvelowska kolekcja / a na dodatek mam słaby wzrok i nie mogę już sobie przeczytać
żartów z '' Na luzie " z CDA ... z drugiej strony, nie cierpię czytać komiksów na monitorze
ale chyba tylko to mi pozostaje ...
cały czas żal mi, że sprzedałem wszystkie Giganty zbierane od 1991 roku ...


Ty przynajmniej sprzedałeś swoje. :P Moje zostały wyrzucone... bo przecież to "rysowanki dla dzieci"....

Dnia 23.01.2014 o 23:35, lis_23 napisał:

Co do Fiska to czy on w filmowym uniwersum nie jest przypisany do Dardevila?, czy te
uniwersa się łączą?


Z tego co pamiętam główną inicjatywą Marvela jest 1 wielkie wspólne uniwersum (przynajmniej filmowe) co potwierdzają Avengersi. Więc nie widzę powodu czego Fisk miał by być tylko dla Muddocka.

Dnia 23.01.2014 o 23:35, lis_23 napisał:

fabuła TASM przypadła mi do gustu, podoba mi się główny bohater i Gwen, wątek rodziców
Parkera, tajemnica związana z Osbornem i z Connorsem,


Mi zupełnie przeciwnie, ale to kwestia gustu... albo może dlatego, iż wiem jak ciekawe rzeczy wiążą się z późniejszą działalnością Osborna (

Spoiler

H.A.M.E.R.

) a gdy niedowłada... to cóż... OK... ale to tylko jeden z przykładów.

>a filmowy " Captain America " też

Dnia 23.01.2014 o 23:35, lis_23 napisał:

mi przypadł do gustu, ale nie znam tej postaci z komiksów, tylko z kreskówek o " Avengers
".


Mnie po prostu cała konwencja tej postaci (o czym zrobiłem nawet wpis) nie podchodzi. Ale film jako taki był fajny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 23:52, gorzalka napisał:

Z tego co pamiętam główną inicjatywą Marvela jest 1 wielkie wspólne uniwersum (przynajmniej
filmowe) co potwierdzają Avengersi. Więc nie widzę powodu czego Fisk miał by być tylko
dla Muddocka.

Hmmm ... prawa do filmów mają trzy różne studia / Disney, Sony i Fox / i podobno nie ma szans na jedno, spójne uniwersum a wielka szkoda bo chciałbym zobaczyć Pająka i Wolverine w Awengers ...

http://www.filmweb.pl/news/Spider-Man+raczej+nie+spotka+Avengers+na+du%C5%BCym+ekranie-101938

Dnia 23.01.2014 o 23:52, gorzalka napisał:

Mi zupełnie przeciwnie, ale to kwestia gustu... albo może dlatego, iż wiem jak ciekawe
rzeczy wiążą się z późniejszą działalnością Osborna (

Spoiler

H.A.M.E.R.

) a gdy niedowłada...
to cóż... OK... ale to tylko jeden z przykładów.


Spoiler

Ten Hamer z Iron Mana?


myślę, że w filmie nie pozbędą się tak łatwo starego Osborna,
Spoiler

choć być może to Harry zostanie Goblinem.

Dnia 23.01.2014 o 23:52, gorzalka napisał:

Mnie po prostu cała konwencja tej postaci (o czym zrobiłem nawet wpis) nie podchodzi.
Ale film jako taki był fajny. :D

Mnie podoba się aktor grający główną rolę, rażi mnie tylko przebajerowana broń Hydry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2014 o 23:52, gorzalka napisał:

Z tego co pamiętam główną inicjatywą Marvela jest 1 wielkie wspólne uniwersum (przynajmniej
filmowe) co potwierdzają Avengersi. Więc nie widzę powodu czego Fisk miał by być tylko
dla Muddocka.


Uniwersa się łączą owszem, ale wielu postaci nie zobaczymy w avengersach i filmach disney/marvel bo sony ma licencję na kawał tego uniwersum a owa licencja obejmuje konkretne postaci [w tym chyba i Fiska].
Na kartach komiksu wszystko jest do zrobienia - natomiast w kinematografii niestety ale sony dawno temu wyrwało dla siebie [za srogie pieniądze] kawał tortu i tak łatwo nie odda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 01:54, Pietro87 napisał:


Uniwersa się łączą owszem, ale wielu postaci nie zobaczymy w avengersach i filmach disney/marvel
bo sony ma licencję na kawał tego uniwersum a owa licencja obejmuje konkretne postaci
[w tym chyba i Fiska].
Na kartach komiksu wszystko jest do zrobienia - natomiast w kinematografii niestety ale
sony dawno temu wyrwało dla siebie [za srogie pieniądze] kawał tortu i tak łatwo nie
odda :)



Chciałbym, żeby Disney, Sony i Fox siadły do stołu i osiągnęły konsensus w sprawie połączenia uniwersum ale patrząc na interesy poszczególnych studiów i ich konflikt, raczej do tego nie dojdzie ....
tak więc, Spidey tkwi w odrębnym, filmowym uniwersum, w jeszcze innym tkwią X Meni, F4 i Daedevil a reszta w jeszcze innym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować