Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun Castlevania: Lords of Shadow 2: Przeznaczenie Drakuli

10 postów w tym temacie

Gra chyba nie ma polskiego wydawcy, o wersji zlokalizowanej możemy pomarzyć. Szkoda, jestem fanem jedynki, którą scalakowałem:) Mimo to polska wersja językowa by się przydała, bo niektóre teksty w grze to ciężko było mi zrozumieć nawet ze słownikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z http://gamesub.pl/ zapowiedzieli spolszczenie do pierwszej Castlevani na 1 lutego tego roku, po tym od razu mają zamiar brać sie za Castlevanie 2, fakt troche to potrwa ale cieszy mnie bardzo że komuś zachciało sie tłumaczyć tą cudowną grę :).

Co prawda smuci mnie że żaden wydawca nie podjął się aby wydać obie części z polskimi napisami, widocznie w tym kraju tylko ja mam takie parcie na nowe Castlevanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać, ponieważ część pierwsza była o wiele lepsza niż sobie mogłem założyć. Czekam z niecierpliwością ponieważ wierze, że poziom poprzedniczki będzie utrzymany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 19:37, lis_23 napisał:

Czyli gra w wersji PC nie ukaże się w Polsce? / a już miałem odkładać kasę / i pozostaje
tylko wersja konsolowa?.


Wersja pecetowa będzie, tak by sobie jej nie dodali na końcu tego trailera. Chodzi o to że znika ona prawie ze wszyskich sklepów, znikła z amazona, z shopto, jedynie ostała sie na zaavi i nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Obawiam sie że może zostać opóźniona ale dopóki oficjalnej informacji nie ma to nie wiem co o tym myśleć :/. Jako że premiera już prawie za miesiąc to mam nadzieje że za tydzien, dwa wszystko będzie jasne, i mam również nadzieję że na steam pojawi sie demko jak w przypadku pierwszej Castlevanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w ogóle wersja PC wyjdzie, tylko może nie wyjść w Polsce ze względu na brak wydawcy, wersja ta nie jest dostępna w prawie żadnym sklepie, tak jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować