Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Middle-Earth: Shadow of Mordor wytknięto wyjątkowe podobieństwo animacji do tych z Assassin`s Creed

30 postów w tym temacie

Mocna przesada. Animacje wyglądają bardzo podobnie do tych z Assassin''s Creed, ale na pewno nie identycznie. Wiem co mówię, spędziłem w tej serii kilkaset godzin. Już większe podobieństwa można dostrzec w sposobie prowadzenia akcji - praktycznie wszystko zerżnięte z serii o zabójcach. Od sposobu poruszania się, poprzez "eagle vision", aż do konstrukcji misji. Jedno jest pewne - i tak będzie to świetna odmiana po nudnym już AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie (pomijając kwestię "kto ma prawo do kodu ACII?"), to wydaje się, że w końcu będzie jakaś lepsza jakościowo gra z uniwersum LotR. W końcu będzie jakis porządny tytuł, a nie byle co bazujące na licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyglada ciekawie. assassins creed za bardzo nie przypadl mi do gustu (gralem w pierwsza czesc).

pytanie do osob ktore graly we wszystkie czesci AC. ktora jest najlepsza ? ktora mniej wiecej bedzie podobna pod wzgledem rozgrywki do tego ?

i czy w ogole ten lotr bedzie wydany na pc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 17:35, Malevyn napisał:

pytanie do osob ktore graly we wszystkie czesci AC. ktora jest najlepsza ?


Najbardziej "asasyńską", a jednocześnie najbardziej "rozrywkową" jest chyba dwójka. Ja wprawdzie najlepiej bawiłem się przy części IV, ale to głównie ze względu na fakt, że uwielbiam pirackie klimaty. Natomiast bycia asasynem w czwórce jest raczej niewiele, więc jeśli to jest dla Ciebie istotne, to bierz dwójkę. Na Steamowych wyprzedażach można ją zgarnąć za kilka euro.

Dnia 24.01.2014 o 17:35, Malevyn napisał:

czy w ogole ten lotr bedzie wydany na pc ?


Owszem. Ma wyjść na PC oraz konsole obecnej i poprzedniej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 18:05, Malevyn napisał:

myslalem bardziej o trojce. ponoc walka tomahawkiem jest przyjemna


Zdecydowanie najlepszą częścią "trylogii" jest druga część :) Moim zdaniem fajny jest też Brotherhood, natomiast pozostałe częście (oprócz Black Flag) są już wyraźnie słabsze. Na Twoim miejscu bym zaczął właśnie od "dwójki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie to byłby całkiem niezły mod do któregoś z Assassin''s Creed''ów.

Zawsze marzyłem o edytorze do tego ich Anvil Engine (to co napędza AC), udostępnionym zwykłemu motłochowi, jak ja, na podobieństwo Unreala. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować