Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Definitywnie premierowy trailer Tomb Raider: Definitive Edition

25 postów w tym temacie

Ale to nie jest następna część, tylko ta sama co rok temu, w wersji na konsole nowej generacji (mały lifting). Swoją drogą, mnie ciekawi jak to będzie z wersją na PC, wyjdzie nowa gra z ulepszonymi teksturami, czy DLC za 150zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 11:49, Masquamacus napisał:

Ale to nie jest następna część, tylko ta sama co rok temu, w wersji na konsole nowej
generacji (mały lifting). Swoją drogą, mnie ciekawi jak to będzie z wersją na PC, wyjdzie
nowa gra z ulepszonymi teksturami, czy DLC za 150zł...

Nic. Nic nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 15:47, Dragoniasek napisał:

To jest niby ta ulepszona wersja? Marketingowa sieczka i tyle. Na screenach gra wyglądała
o niebo lepiej.


Takie jest zadanie screenów - mają wyglądać lepiej niż gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ale to nie jest następna część, tylko ta sama co rok temu, w wersji na konsole nowej
> Nic. Nic nie wyjdzie.
Tego nie wiadomo bo twórcy nie powiedzieli definitywnego "NIE", nie zdziwie się jak wyjdzie paczka tekstur w cenie normalnej gry.

Dragoniasek GTA V też miało wyglądać przepięknie według screenów a wygląda sporo gorzej, screeny są podkręcone po to by wiara kupiła, marketing :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu krystalicznie czyste zrzuty w 1080p wyglądają lepiej niż skompresowana papa z youtube.
Zatem nie marketing, tylko bóldupyzm jeśli już ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 18:14, kodi24 napisał:

Albo po prostu krystalicznie czyste zrzuty w 1080p wyglądają lepiej niż skompresowana
papa z youtube.
Zatem nie marketing, tylko bóldupyzm jeśli już ;DD


Tak skompresowaną papą nazwiesz też różnicę między screenami GTA V a tym co zobaczylismy w grze? Błagam człowieku, to jest czysty marketing by sprzedać ich grę, ratują się jak mogą by wyjśc na plus. Żadna gra nie wygląda w 100% tak jak ją pokazują na ss''ach... A jako dowód z GTA V to screen z kanionu jak samolot przelatuje po lewej na ssie są drzewa a na gameplayu już nie, chyba z gameplaya nikt nie wyciął prawda skoro był oryginalny od rockstara? Tutaj będzie podobna różnica i w rzeczywistości gra pewnie będzie niewiele lepiej wyglądać od PC''towego odpowiednika. Ból dupy to by był gdybym narzekał mimo że na gameplayach wyglądałaby tak samo jak na ss'ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na youtube nawet wersja pc wygląda jak denna wersja na ps3, więc znajdź sobie lepszy player (na NeoGAF-ie masz kilka linków, długie gameplaye w lepszej jakości. Wciąż nie dość dobrej, ale da się wyodrębnić większość wymienionych upgrade''ów). Marketing to jedno- sprzedać drugi raz tę samą grę, rok po jej ukazaniu się na rynku za 60 dolców pod przykrywką graficznego moda. Ale poziom tego moda to już zupełnie inna para kaloszy.
Czas przywyknąć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 18:39, kodi24 napisał:

Na youtube nawet wersja pc wygląda jak denna wersja na ps3, więc znajdź sobie lepszy
player (na NeoGAF-ie masz kilka linków, długie gameplaye w lepszej jakości. Wciąż nie
dość dobrej, ale da się wyodrębnić większość wymienionych upgrade''ów). Marketing to
jedno- sprzedać drugi raz tę samą grę, rok po jej ukazaniu się na rynku za 60 dolców
pod przykrywką graficznego moda. Ale poziom tego moda to już zupełnie inna para kaloszy.
Czas przywyknąć ^^

Do czego przywyknąć do wydawania tych samych gier w troszkę lepszej grafice rok po premierze ? Ahh czyli teraz nowa generacja to będą odświeżone tytuły starych gier? Ja osobiście liczyłem na nowe tytuły, np nowego TR''a czy kontynuacje SD jeśli chodzi o Square Enix, po 2 może i gameplaya nie są najwyższych lootów ale uruchomiona gra na kompie wiele lepiej wyglądać nie będzie, bo programy do konwertowania filmików i sam YT aż tak bardzo jakości nie pogarsza, więc podtrzymuje nadal to co napisałem i tyle. Zobaczymy jak to się sprzeda, ludzie się pewnie rzucą bo przecież SCREENY PREZENTOWALY TAKĄ GRAFIKĘ :D. Ja tam osobiście czekam na jakiąś paczkę tekstur albo moda whatever do PC''towej wersji bo zagrałbym znowu w TR''a :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 19:24, Eternal101 napisał:

Do czego przywyknąć do wydawania tych samych gier w troszkę lepszej grafice rok po premierze
?


Kto wie, czy do tego nie trzeba będzie przywyknąć nam wszystkim- jeśli Square się uda, być może inni pójdą za przykładem. Jest parę gier, które na ps3/x360 były technicznymi gniotami, możnaby im oddać sprawiedliwość przenosząc na nowe konsole. Sęk w tym, że kurna nie za 60 dolków..

Dnia 24.01.2014 o 19:24, Eternal101 napisał:

Ahh czyli teraz nowa generacja to będą odświeżone tytuły starych gier? Ja osobiście
liczyłem na nowe tytuły, np nowego TR''a czy kontynuacje SD jeśli chodzi o Square Enix,


Czuję w kapciach, że drugi TR już powstaje, poczekajmy jeszcze chwilkę, marka ponoć ma się dobrze.

Dnia 24.01.2014 o 19:24, Eternal101 napisał:

po 2 może i gameplaya nie są najwyższych lootów ale uruchomiona gra na kompie wiele lepiej
wyglądać nie będzie, bo programy do konwertowania filmików i sam YT aż tak bardzo jakości
nie pogarsza


Jasne. Na GAF-ie masz wątek poświęcony zrzutom właśnie. Zdziwiłbyś się jak bardzo potrafią się różnić od oryginału (nawet standardowy soft zapisany w systemie konsoli kompresuje screeny, o video nie mówiąc). W rezultacie może jeden na kilkanaście jako tako odzwierciedla stan faktyczny.

Dnia 24.01.2014 o 19:24, Eternal101 napisał:

więc podtrzymuje nadal to co napisałem i tyle.


Z tym że nie zbliżasz się przez to do prawdy.

Dnia 24.01.2014 o 19:24, Eternal101 napisał:

Zobaczymy jak to się sprzeda


Nie wiem, ale obstawiam, że nieźle. Hajpik jest, marketing działa nawet nawet, z tym się kłócił nie będę.

Dnia 24.01.2014 o 19:24, Eternal101 napisał:

ludzie się pewnie rzucą bo przecież SCREENY PREZENTOWALY TAKĄ GRAFIKĘ :D



Pewnie tak, a potem będą robić własne zrzuty żeby się nią pochwalić. Normalka :)

Dnia 24.01.2014 o 19:24, Eternal101 napisał:

Ja tam osobiście
czekam na jakiąś paczkę tekstur albo moda whatever do PC''towej wersji bo zagrałbym znowu
w TR''a :).


O DLC nic mi nie wiadomo, z tym że nie wydaje mi się, że coś takiego wyjdzie. SE raczej nie zaryzykuje odebrania argumentów swojej potencjalnej, "nextgenowej" klienteli już na tak wczesnym etapie. Co nie oznacza, że nie postąpiliby źle, gdyby tę czy inną paczkę wrzucili, ja nie widzę przeciwwskazań;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 19:40, kodi24 napisał:

Z tym że nie zbliżasz się przez to do prawdy.

Czy ja wiem czy nie zbliżam się, dywagowałbym :D.

Dnia 24.01.2014 o 19:40, kodi24 napisał:

O DLC nic mi nie wiadomo, z tym że nie wydaje mi się, że coś takiego wyjdzie. SE raczej
nie zaryzykuje odebrania argumentów swojej potencjalnej, "nextgenowej" klienteli już
na tak wczesnym etapie. Co nie oznacza, że nie postąpiliby źle, gdyby tę czy inną paczkę
wrzucili, ja nie widzę przeciwwskazań;

Wiesz nie mówię żeby od razu po premierze konsolowej wersji wrzucali bo wiadomo chcą sprzedać produkt ale jakoś po pół roku mogliby coś takiego dać za jakaś SYMBOLICZNĄ kwotę ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 19:54, Eternal101 napisał:

Czy ja wiem czy nie zbliżam się, dywagowałbym :D.


http://images.lazygamer.net/2013/07/wpid-cat-pushing-watermelon.jpg

Ok, ok, przejdźmy do kolejnej kwestii ;DD

Dnia 24.01.2014 o 19:54, Eternal101 napisał:

Wiesz nie mówię żeby od razu po premierze konsolowej wersji wrzucali bo wiadomo chcą
sprzedać produkt ale jakoś po pół roku mogliby coś takiego dać za jakaś SYMBOLICZNĄ kwotę
;p.


Mogliby, imho. Ale ktoś musiałby to jakoś zasugerować- gdyby nie ta cała sraka z Definitive Edition, to na dobrą sprawę mało kto ostatnio wspominał coś o TR, poza tym że marka "żyje i ma się dobrze";

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 20:01, kodi24 napisał:

http://images.lazygamer.net/2013/07/wpid-cat-pushing-watermelon.jpg
Ok, ok, przejdźmy do kolejnej kwestii ;DD

Ok ten kot definitywnie rozwalił system xD.

Dnia 24.01.2014 o 20:01, kodi24 napisał:

Mogliby, imho. Ale ktoś musiałby to jakoś zasugerować- gdyby nie ta cała sraka z Definitive
Edition, to na dobrą sprawę mało kto ostatnio wspominał coś o TR, poza tym że marka "żyje
i ma się dobrze";

No mówili pierw że źle się sprzedała a gdy wychodzić ma DE to ma sie dobrze, nie zdecydowane te Square Enix ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 20:14, Eternal101 napisał:

Ok ten kot definitywnie rozwalił system xD.


Jak dotąd nie znalazł się taki kozak, który by go przebił ;D

Dnia 24.01.2014 o 20:14, Eternal101 napisał:

No mówili pierw że źle się sprzedała a gdy wychodzić ma DE to ma sie dobrze, nie zdecydowane
te Square Enix ;p.


Jak cała reszta niemal ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 18:18, Principes napisał:

TressFX 2.0, nie ma co...
http://i.imgur.com/S3JoMVr.jpg
Nie dziwię się, że liczba klatek na sekundę skacze do 60, skoro fizyka NIE DZIAŁA.

Interesujące, bo na gameplay''ach widać, że włosy się ruszają.

Natomiast tutaj widać wyraźnie różnicę między wersją PCtową:
http://img.gawkerassets.com/img/19dkynjgt5cwvgif/ku-xlarge.gif
a Definitive:
http://img.gawkerassets.com/img/19dkyqzry06xwgif/ku-xlarge.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować