Zaloguj się, aby obserwować  
kidofthekorn

Programy Antywirusowe

376 postów w tym temacie

Witam, szukam dobrego programu, który mógłby ochronić mój komputer przed wirusami walającymi się w otchłani Intenetu. proszę o wasze rado, ponieważ niedługo kończy mi się licencja Pandy Antivirus Platinum 2005.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 12:54, kidofthekorn napisał:

Witam, szukam dobrego programu, który mógłby ochronić mój komputer przed wirusami walającymi
się w otchłani Intenetu. proszę o wasze rado, ponieważ niedługo kończy mi się licencja Pandy
Antivirus Platinum 2005.


Ściągnij sobie Avast! Antiwirus. Spoko program. www.avast.com/eng/programs.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Panda Platinum Internet Security 2006. Program jest dość drogi ( nie wiem ile teraz kosztuje) ale bardzo skuteczny. Skan raz na miesiąc starczy by uchronić kompa, viry eliminowane od ręki gdy wykryje. Dodatkowo moduł TruPrevent wykrywający nieznane zagrożenia. Cud-miód, bezproblemowa obsługa i wysoka skuteczność :P
Jak masz wystarczającą ilość kasy kupuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Norton Internet Security (najlepiej 2006). Jest to zapora internetowa która naprawde działa i zawiera jednocześnie Norton Antyvirus który sam pobiera nowe bazy danych o wirusach (co prawda warto co jakiś czas samemu dokonać aktualizacji całości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 13:33, BuuBuu napisał:

Ja polecam Norton Internet Security (najlepiej 2006). Jest to zapora internetowa która naprawde
działa i zawiera jednocześnie Norton Antyvirus który sam pobiera nowe bazy danych o wirusach
(co prawda warto co jakiś czas samemu dokonać aktualizacji całości)


BuuBuu z Dragon Ball''a??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 13:23, RX-8 napisał:

Ja używam Panda Platinum Internet Security 2006. Program jest dość drogi ( nie wiem ile teraz
kosztuje) ale bardzo skuteczny. Skan raz na miesiąc starczy by uchronić kompa, viry eliminowane
od ręki gdy wykryje. Dodatkowo moduł TruPrevent wykrywający nieznane zagrożenia. Cud-miód,
bezproblemowa obsługa i wysoka skuteczność :P
Jak masz wystarczającą ilość kasy kupuj ;)


Ale d oKażdej Pandy trza kupić licencję. I to jest jej minus. Mój kumpel ma Nortona, ale od 3 miesięcy ma uziemiony komputer bo ma 40 Spyware''ów. Nadal nie jestem przekonany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 13:33, BuuBuu napisał:

Ja polecam Norton Internet Security (najlepiej 2006). Jest to zapora internetowa która naprawde
działa i zawiera jednocześnie Norton Antyvirus który sam pobiera nowe bazy danych o wirusach
(co prawda warto co jakiś czas samemu dokonać aktualizacji całości)


Właśnie mam taką wersję ale jak ją zaktualizować w całości?? Jest to płatne...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę o przejśćiu na NOD 32 - dobre rozwiązanie?? Norton Internet Security mogę używać do 25.07.2006r (dostałem go wraz ze sterownikami do płyty głównej :D), no chyba że znajdzie się jakiś legalny sposób na dalsze używanie NIS...

Marcinos07 -----> Avast! nie jest taki dobry - sąsiad go miał, nie wykrywał wirusów, a jak już wykrył to nie mógł go ani naprawić ani usunąć. Zainstalowałem mu Nortona i poradził sobie bardzo dobrze - wszystko usunął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

avast jest do dupy, nie potrafi sie bronic przed scryptami javowymi. niby je wykrywa ale nie potrafi zablokowac im dostepu do naszego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam F-Secure Anti-Virus 2006 zwłaszcza, że po zarejestrowaniu się na stronie producenta można otrzymać darmową subskrypcję na pół roku:

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=1646&t=30
http://esd.element5.com/demoreg.html?productid=544842&languageid=1

Co do Avasta to rzeczywiście wersja 4.6 miała pewne opory z usuwaniem niektórych wirusów. W najnowszej 4.7 nie spotkałem się już z tym problemem. Jeżeli chodzi o blokowanie skryptów to niestety wersja darmowa nie ma takiej opcji. Dopiero wersja Professional (płatna) umożliwia blokowanie wykonywania skryptów.

Dla ceniących sobie prywatność polecam także nowy, darmowy program Spyware Terminator. To takie połączenie Ad-Aware ze Spybotem. Trochę przypomina Windows Defendera. Posiada rezydentną ochronę, usuwa spyware, adware, trojany, keyloggery, chroni przed zmianą strony domowej przeglądarki. Posiada moduł automatycznej aktualizacji. Na razie nie oszałamia baza sygnatuir (1801 wpisów) ale szybko jest uaktualniana o nowe.

http://www.spywareterminator.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszy program to Kaspersky. W teście komputer świat Kaspersky 5 wygrał, a teraz wyszedł 6. Od kiedy mam tego antyvira wszystko działa bez żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 14:56, BlackBomb napisał:

Według mnie najlepszy program to Kaspersky. W teście komputer świat Kaspersky 5 wygrał, a teraz
wyszedł 6. Od kiedy mam tego antyvira wszystko działa bez żadnego problemu.


Szczerze? Nigdy nie słyszałem o tym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 14:56, BlackBomb napisał:

Według mnie najlepszy program to Kaspersky. W teście komputer świat Kaspersky 5 wygrał, a teraz
wyszedł 6. Od kiedy mam tego antyvira wszystko działa bez żadnego problemu.


Ja jakoś nie darzę zaufaniem Komputer Świat - bardziej jeżeli chodzi o porady i programy kieruję się opinią PC Format ;) Kaspersky to dobry program ale nie najlepszy - takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 17:04, kidofthekorn napisał:

> Według mnie najlepszy program to Kaspersky. W teście komputer świat Kaspersky 5 wygrał,
a teraz
> wyszedł 6. Od kiedy mam tego antyvira wszystko działa bez żadnego problemu.

Szczerze? Nigdy nie słyszałem o tym programie.


Serio? www.kaspersky.pl - tam masz wersje 6 na 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 12:54, kidofthekorn napisał:

Witam, szukam dobrego programu, który mógłby ochronić mój komputer przed wirusami walającymi
się w otchłani Intenetu. proszę o wasze rado, ponieważ niedługo kończy mi się licencja Pandy
Antivirus Platinum 2005.



Polecam ci Avast, albo Norton. Naprawdę, są dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem właśnie NOD 32 bo skończyła mi się licencja na Nortona. NOD 32 wykrył mi 2 wirusy o których Norton mnie nie poinformował i nie ochronił mojego kompa przed nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami antywirusy wykrywają wirusy, których nie ma. Któryś antywirus identyfikował wirusy w każdym instalatorze nsisl ( to taki system do instalowania programów). Także nie zawsze jest to wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować