Zaloguj się, aby obserwować  
kidofthekorn

Programy Antywirusowe

376 postów w tym temacie

Mój sprzęt już od dłuższego czasu jest chroniony przez Avasta. Jest dostatecznie czuły, posiada system automatycznych aktualizacji bazy wirusów i samego programu, nie spowalnia pracy komputera (lub raczej - spowalnia w nieznacznym, niezauważalnym wręcz stopniu). Poza tym, niewątpliwą zaletą jest cena wersji Home oscylująca w granicach... 0 zł ;] Odkąd go używam, żaden wirus nie zdołał zainfekować mojego komputera, a w każdym przypadku, w którym próbował, Avast radził sobie z nim bez najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 18:27, Długokęcki napisał:

Tylko i wyłącznie polecam norton 2007(anty+ firewall)

Ja z tego cholerstwa teraz korzystam. Nie dość, że spowalnia kompa, to jeszcze powoduje problem z niektórymi grami. Zamierzam wrócić do Avasta. Dobry i darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili mam avast! 4 Home Edition moze i nie jest to jakis swietny antywir ale jest ok i nie spowalnia kompa.....

miałem wczesniej Pande to strasznie wolno komp chodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 18:27, Długokęcki napisał:

Tylko i wyłącznie polecam norton 2007(anty+ firewall)
Np: darmową wersje 60 dniową która po 60 dniach instalujesz od nowa i jest ok.

Eee... Nortonem to mogłeś zachwycać się7 lat temu ...

Ja używam ArcaVir 2006i nie narzekam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, wreszcie mogę podziwiać te niebieskie kuleczki na moim pasku zadań.:) Ale Nortona dalej mam na dysku, bo, uwaga, uwaga, nie da rady go usunąć! Przy tradycyjnym sposobie "Dodaj/Usuń" pojawia się błąd, przy tym mniej subtelnym, czyli cały folder do kosza- też. Sprawdzałem w instrukcji. Ani słowa o deinstalacji. Teraz pozostaje mi czekać rok, aż się subskrypcja skończy i wtedy pasożyta wykończymy. Środka ostatecznego nie chcę stosować, bo mogą ucierpieć inni( w tym moje save''y).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może pomóc? Bo tak mam kasperskiego 6.0 i odkąd zreinstalowałem system nie mogę pobrać aktualizacji!!! Pomocy! Uzywam także ashampoo firewall lecz wyłączenie go nic nie pomaga! Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Avaste, teraz mam Nortona 2006... i mam takie pytanie: który z tych programów jest lepszy? Pod oczywistym względem, mianowicie który lepiej chroni mą maszynę?


Nie wspominając o wyżej wymienionych antywirach, mógłby ktoś mi polecić darmowy, funkcjonalny, zapewniający dobrą ochronę, nie obciążający tego mojego złomu, który w chwilach zapomnienia nazywam komputerem, w polskiej wersji językowej program antywirusowy? Heh, o ile taki istnieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Pandę, według mnie jest to jeden z lepszych programów antywirusowych, jaki miał zaszczyt chronić mojego skromnego komputerka... :D Z początku, wciąż wyskakujące komunikaty, czy pozwolić na połączenie, albo o znalezionym błędzie, virusie itd., były strasznie denerwujące, ale dzięki nim udało mi się uniknąć wielu kłopotów... Najbardziej podoba mi się to, jak znajdzie nieznane zagrożenie, mogę plik wysłać do producenta, a następnego dnia będzie odpowiednia aktualizacja...
Z Pandy jestem bardzo zadowolony, dawno nie widziałem tak przestronnego anty-virusa, z tyloma opcjami. Zdaję sobie sprawę, że są lepsze programy tego typu, ale Pandę używam już od dawna i z niemałą satysfakcją... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak: Jeśli chcecie dobrego, darmowego antyvira to polecam avsta! A jeśli już planujecie tracić pieniądze to cokolwiek, tylko nie Norton.
Ja używam avasta i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować