Zaloguj się, aby obserwować  
kidofthekorn

Programy Antywirusowe

376 postów w tym temacie

Mam pewien problem.
Mój antywirus (PC-Cillin Internet Security 14) powienien przestać działać trzydziestego maja dwutysięcznego siódmego roku. Jednak on nadal działa... :(
To trochę dziwne, nie? Pomoże mi ktoś? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 21:31, ShadowG napisał:

> Tylko i wyłącznie polecam norton 2007(anty+ firewall)
Ja z tego cholerstwa teraz korzystam. Nie dość, że spowalnia kompa, to jeszcze powoduje problem
z niektórymi grami. Zamierzam wrócić do Avasta. Dobry i darmowy.

Zwalnia kompa? TO przepraszam bardzo ale to jest norton 2007 i jak większość gier i niektórych programów wymana dość nowego sprzętu. JA mam 1 gd ramu i mi nic nie muli(miałem 512 i też nie mulił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko mam. Zakładam sobie Neostradę (do tej pory miałem radiówkę) no i gościówa gdy przyjechała z całym "sprzętem" dała mi również ArcaVir 2007, możecie stwierdzić czy to tałatajstwo jest lepsze czy gorsze od Avasta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ArcaVirra nie miałem ale Avast w/g mnie jest lepszy od komercyjnej Pandy i NOD32, skanuje na bieżąco komunikatory, sieci P2P, strony www, pobrane pliki no i sam możesz zeskanować sobie plik, aktualizację wirusów uzupełnia codziennie no i jest darmowy same zalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem ArcaVira 2005, był świetny, trochę denerwowało to, że uaktualniał się bardzo długo i uniemożliwiał wtedy płynną pracę innych programów... W wersji 2006 takie problemu już nie miałem, choć wcale lepsza od "piątki" nie była, bardzo dobrze skanowała komputer w poszukiwaniu wirusów, sprawdzała pocztę i ogólnie to bardzo dobry antywirus, nie jestem w stanie z całą stanowczością stwierdzić, czy ArcaVir 2007 jest lepszy od avasta, choć pod względem efektywności jest chyba podobnie...

Tak przy okazji mam małe pytanie. Co sądzicie o mks_vir? Mam wersję 2007 i zastanawiam się czy nie zainstalować go zamiast innego anty-virusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić mi jakiś dobry, darmowy program antywirusowy? Jedynym warunkiem jest to, żeby można było pobierać ze strony aktualizacje sygnatur wirusów i przenosić je na inny komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 23:45, Dark Demon napisał:

Czy możecie polecić mi jakiś dobry, darmowy program antywirusowy? Jedynym warunkiem jest to,
żeby można było pobierać ze strony aktualizacje sygnatur wirusów i przenosić je na inny komputer.


Cóż Avast jest chyba najlepszy z darmowych antywirusów. Oczywiście można go aktualizować. Musisz jedynie się zarejestrować(rejestracja jest darmowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 23:45, Dark Demon napisał:

Czy możecie polecić mi jakiś dobry, darmowy program antywirusowy? Jedynym warunkiem jest to,
żeby można było pobierać ze strony aktualizacje sygnatur wirusów i przenosić je na inny komputer.


Avira. Jest darmowa jak Avast!, tak samo skuteczna ale o wiele mniej muli kompa.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Normalnie używałem avastantivirus).Ale dziś nagle straciłem połączenie z internetem! na 2godz.! wku...się i przeskanowałem dysk a tam 144infekcje,4wirusy,1koń trojański-po usunięciu tego szajsu połączenie z internetem wróciło! doinstalowałem spyware doctor i ashampoo firewall 1.10 bo PL! jest spoko,ale co radzicie jakie programy najlepsze? co waszym zdaniem jest najlepiej zrobić by się ustrzec takich sytuacji? piszcie, z góry dzięki wszystkim
za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 23:29, KinggAdek napisał:

Pomóżcie czekam na rady?


JA bym radził standardowo w takich wypadkach: Spybot Search & Destroy + AdAware, potem jeszcze zainstalować 30 dniową Pandę (ew. skorzystać z Pandy Online) i przeskanować dysk. Przydałby się jeszcze antywirus na stałe, chodzi pewnie o coś darmowego, a z tym jednak trudno i się za bardzo nie znam na antyvirach za free, ale jedno mogę powiedzieć .. Avast jest beznadziejny, codzinnie ludzie przynoszą mi do serwisu kompy zainfekowane i są zdziwieni "bo przecież miałem zainstalowanego Avasta" ;)

Z tych płatnych oczywiście Panda 2008, Nod32 (mój faworyt), ew bitdefender chyba 9 już wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 23:35, Taikun napisał:

> Pomóżcie czekam na rady?

JA bym radził standardowo w takich wypadkach: Spybot Search & Destroy + AdAware, potem jeszcze
zainstalować 30 dniową Pandę (ew. skorzystać z Pandy Online) i przeskanować dysk. Przydałby
się jeszcze antywirus na stałe, chodzi pewnie o coś darmowego, a z tym jednak trudno i się
za bardzo nie znam na antyvirach za free, ale jedno mogę powiedzieć .. Avast jest beznadziejny,
codzinnie ludzie przynoszą mi do serwisu kompy zainfekowane i są zdziwieni "bo przecież miałem
zainstalowanego Avasta" ;)

Z tych płatnych oczywiście Panda 2008, Nod32 (mój faworyt), ew bitdefender chyba 9 już wyszła
:)

dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować