Zaloguj się, aby obserwować  
kidofthekorn

Programy Antywirusowe

376 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2007 o 00:03, KinggAdek napisał:

Szukam znawcy darmowych antywirusów który jest the best?

A jak wygląda sytuacja z BitDefender? Kiedyś na początku jak się tylko pojawił był darmowy. Teraz pracuję na innym systemie i nie wiem czy dalej został darmowy czy już wymyślili, że będzie płatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

jaki zestaw programów dla visty 64 wybrac

- kaspersky internet security 7.0

- bitdefender internet security 2008 ver. 11

- gdata internet security total care 2007

a moze jakis inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie!

dostałem z neostradą ArcaVir 2007 System Protection(pełna licencja na 36 m-cy) . Jest to kombajn antywirusowy + firewall + antyspyware,adware rootkit itd. itp. muszę zainstalować do 14 grudnia, lub nie będzie działał klucz.

Teraz pytanie - czy jest sens zamienianie tandemu outpost firewall & AVG 7.5 + spybot S&D na powyższe? nie wiem czy jest sens, a będzie trochę instalacji i odinstalowywania itp. (lubię miecz "czysty system" - więc będę musiał oczyścić rejestr WinXP z resztek)? tylko z drugiej strony szkoda mi nie spróbować.

Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję program antywirusowy który by mi chodził na komputerze stacjonarnym nie podłączonym do internetu. Skąd mogę ściągnąć takiego darmowego antywirusa ? Czy avast do takich należy. Czy antywirus działa gorzej bez internetu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 00:36, Grizzly. napisał:

Skąd mogę ściągnąć takiego darmowego antywirusa ?

Możesz ściągnąć któryś, na przykład stąd: http://www.instalki.pl/programy/download/antywirusy/

Dnia 15.12.2007 o 00:36, Grizzly. napisał:

Czy avast do takich należy.

Oczywiście, że będzie działał bez internetu...

Dnia 15.12.2007 o 00:36, Grizzly. napisał:

Czy antywirus działa gorzej bez internetu ?

W pewnym sensie tak - gdyż, nie możesz go aktualizować (pobierać nowych "definicji" wirusów). A tym samym, nie będzie Ci on wykrywał najnowszych wirusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 00:36, Grizzly. napisał:

Potrzebuję program antywirusowy który by mi chodził na komputerze stacjonarnym nie podłączonym
do internetu. Skąd mogę ściągnąć takiego darmowego antywirusa ? Czy avast do takich należy.
Czy antywirus działa gorzej bez internetu ?


Pytanie tylko po co Ci antywir skoro nie korzystasz z internetu ?. Antywir tylko zasmieca i spowalniaja kompa. Jak nie masz neta to nie widze sensu instalowac antywirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem antywirusa z neta i muszę go zarejestrować (tak tam jest napisane), potrzebuje go na kompie do którego nie mam podłączonego internetu.
Co mam zrobić ?? Jak go zarejestrować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 19:12, Dysten napisał:

witam

jaki zestaw programów dla visty 64 wybrac

- kaspersky internet security 7.0

- bitdefender internet security 2008 ver. 11

- gdata internet security total care 2007

a moze jakis inny?


Zdecydowanie kaspersky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2007 o 07:10, Misquamaqus napisał:

Pytanie tylko po co Ci antywir skoro nie korzystasz z internetu ?. Antywir tylko zasmieca i
spowalniaja kompa. Jak nie masz neta to nie widze sensu instalowac antywirusa.


Ano po to jak będe od kogoś brał płytki ze zdjęciami, filmikami i róznymi śmiesznymi rzeczami to żebym nie miał wirusa. Tak samo w przypadku gier z gazet nigdy nie można być pewnym że nie ma na nich wirusa. Lepiej być przezornym i ubezpieczonym niż później żałować.
I chciałem się też spytać jak zarejestrować antywira bez neta? Czy są takie których nie trzeba rejestrować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne pytanie: jak się wyłącza avasta? Bo po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na ikonkę na pasku zadań nie widzę opcji "zamknij".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 11:23, Dekerinho6 napisał:

Mam Antywirusa AVG i wszystko mi w nim chodzi ale nie potrafi wykryć wirusa instalowałem juz
go 2 razy i dalej nic a wersja jest pełna co moze być przyczyną???


Po prostu, silnik AVG nie wykrwa pewnych wirusów. Z tego co czytałem, w rankingach ma 78% wykrywalności. Radziłbym zmienić na taki, który ma powyżej 90%. Przykładem, może być Top 3 antywirusów. Kaspersky 7, F-Secure 2008, Bit Defender 2008. Dwa pierwsze mają wysoką wykrywalność, ale bardzo [naprawdę bardzo] obciążają nawet dobry komputer. Sam używam Bit Defendera i mam święty spokój. Raz na jakiś czas skanuję on-line Kasperskym http://www.kaspersky.pl/resources/virusscanner/kavwebscan.html i jestem na 100% pewny, że nie mam żadnego syfu ;] Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 11:32, greg_f napisał:

> Mam Antywirusa AVG i wszystko mi w nim chodzi ale nie potrafi wykryć wirusa instalowałem
juz
> go 2 razy i dalej nic a wersja jest pełna co moze być przyczyną???

Po prostu, silnik AVG nie wykrwa pewnych wirusów. Z tego co czytałem, w rankingach ma 78% wykrywalności.
Radziłbym zmienić na taki, który ma powyżej 90%. Przykładem, może być Top 3 antywirusów. Kaspersky
7, F-Secure 2008, Bit Defender 2008. Dwa pierwsze mają wysoką wykrywalność, ale bardzo [naprawdę
bardzo] obciążają nawet dobry komputer. Sam używam Bit Defendera i mam święty spokój. Raz na
jakiś czas skanuję on-line Kasperskym http://www.kaspersky.pl/resources/virusscanner/kavwebscan.html
i jestem na 100% pewny, że nie mam żadnego syfu ;] Pozdrawiam.


Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki program antywrusowy polecacie pod Viste? Obecnie korzystam z Nortona ale za kilka dnie skonczy mi się abonament a nie mam zamiaru płacic ~150 zł za korzystanie z takiego #$@^@&@* przez kolejny rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 09:01, Alien1981 napisał:

Jaki program antywrusowy polecacie pod Viste? Obecnie korzystam z Nortona ale za kilka dnie
skonczy mi się abonament a nie mam zamiaru płacic ~150 zł za korzystanie z takiego #$@^@&@*
przez kolejny rok


Ktoś wcześniej wspominał o Kaspersky''m, i chyba też się na niego przerzucę :]. Jak kiedyś z avastem nie było problemów, chronił wystarczająco dobrze system, jakoś nie narzekałem :P A teraz ostatnio... przez jego cudowne działania musiałem 2x kompa formatować :P... No nic mam nadzieję że Kaspersky będzie o niebo lepszy od avasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ze pytanie bylo zadawane iles tam razy ale naprawde nie mam czasu czy moglibyscie polecic mi jakis program antywirusowy bezplatny i naprawde dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 17:57, nekromanta7 napisał:

wiem ze pytanie bylo zadawane iles tam razy ale naprawde nie mam czasu czy moglibyscie
polecic mi jakis program antywirusowy bezplatny i naprawde dobry?

avast+Zone alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja używam Avasta darmowego juz jakies 2 czy 3 lata i jestem bardzo ale to bardzo zadowolony. w ogole nie muli kompa, codziennie darmowe aktualizacje i zadnych wirusów nie mam na kompie. polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować