Zaloguj się, aby obserwować  
kidofthekorn

Programy Antywirusowe

376 postów w tym temacie

czemu mój komp jest już od 2 miechów bez antywirusa czy
a nawet bez zapory
i nic się z nim nie dzieje? dosłownie wszystko szybko sprawnie chodzi.
dzieje się tak odkąd zmieniłem internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 14:40, HiSin napisał:

czemu mój komp jest już od 2 miechów bez antywirusa czy
a nawet bez zapory
i nic się z nim nie dzieje? dosłownie wszystko szybko sprawnie chodzi.


Haha - nie musi działać źle / wolno aby był zainfekowany :))) Mój komputer też tak chodził jak nie miałem internetu:)

Wracając do tematu - polecam NOD32 :) mam , działa szybko, nie obciąża systemu i jest prosty w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 14:39, dominikańczyk napisał:

> > Mam AVG lecz niedawno wszystko mi się wyłączyło. Co mam zrobić?
> Może zainstaluj wersję 8.0 ?
a to skąd można pobrać??

http://www.avg.pl/pobierz.html
między innymi stąd, klikasz w prawym dolnym fragmencie strony na avg free 8.0 i ściągasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

g data ,ale masz do niego za słaby komputer.
Najlepiej wypróbuj kaspersky antivirus , niewielkie wymagania wraz z wysoką skutecznością równają się zadowolony klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji programu Kaspersky i uaktualnieniu bazy danych pojawił się dziwny problem z internetem.W czasie działania programu w ogóle nie wczytują się żadne strony internetowe.Wszystko wraca do normy po wyłączeniu antywirusa i ponownym uruchomieniu przeglądarki internetowej.Miał ktoś może podobny problem i czy można jakoś temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:07, hellguardian napisał:

g data ,ale masz do niego za słaby komputer.
Najlepiej wypróbuj kaspersky antivirus , niewielkie wymagania wraz z wysoką skutecznością
równają się zadowolony klient.

A dlaczego nie panda?Kasperski tez ma spore wymagania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 14:42, lukase napisał:

Ja polecam avasta zawsze wykrywa wirusy

A jak ich nie wykryje to czasem trudno stwierdzić ;P . Chociaż ja też mam Avasta i problemów nie mam, ale to też zależy od tego po jakich stronach się człowiek błąka i co z neta ściąga.

Niezależnie od antyvira polecam czasem zapuścić jakiegoś dobrego spybota - może się człowiek zdziwić, jak zobaczy ile tego badziewia na dysku się znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem pakiet Avira Antivir Premium Edition. Niestety licencja wygasa we wrześniu... Moje pytanie brzmi - czy po zakończeniu licencji mój antywirus będzie działał tak samo jak wersja free, czy będę musiał go przeinstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 20:25, Eldar09 napisał:

Ja osobiście używam avasta jestem zadowolony i cieszę się, że można go pobrać z neta
za darmo


Nom.. Tylko avast wykrywa ci Viry nawet jak ich nie ma, a jak są to siedzi cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest najlepszy program antywirusowy działający pod Vistą 32bit i dający się wyłączyć na czas grania?
I czy w Windows Vista jest już antywir wgrany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 17:52, Kalejdoskop86 napisał:

Jaki jest najlepszy program antywirusowy działający pod Vistą 32bit i dający się wyłączyć
na czas grania?
I czy w Windows Vista jest już antywir wgrany?


Windows Vista nie ma wgranego antyvira jest tylko Windows Defender program chroniący przed spyware. Jako dobrego i niezawodnego antyvira polecam NOD''a 32. Ściągnij jakiegoś triala i przetestuj, a nie pożałujesz. Zjada bardzo mało zasobów, jest wydajny, i nie obciąża komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 22:47, przemo-r3 napisał:

Windows Vista nie ma wgranego antyvira jest tylko Windows Defender program chroniący
przed spyware. Jako dobrego i niezawodnego antyvira polecam NOD''a 32. Ściągnij jakiegoś
triala i przetestuj, a nie pożałujesz. Zjada bardzo mało zasobów, jest wydajny, i nie
obciąża komputera.

A AVG? Dobry też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem poruszyć kwestię wykrywania wirusów i złośliwych programów przez program antywirusowy Avast!. Otóż zauważyłem, że za każdą aktualizacją program nie tylko lepiej broni komputer przed wirusami, lecz niestety staje się coraz bardziej dokuczliwy i irytujący dla użytkownika. Pobierałem pewien plik, oryginalny, nie zainfekowany ŻADNYMI wirusami, który zmieniał co nieco w systemie Windows. Zajmował on 17mb, co prawda, to niedużo, ale pod koniec pobierania Avast! nie dopuścił do zapisania go na dysku twardym ze względu na możliwość istnienia wirusa w tym programie. Staje się to dla mnie coraz bardziej denerwujące, ponieważ aktualizuję teraz pewną grę, a tu nagle Avast! wyskakuje ze swym głosem, że trzeba przerwać operację z powodu wirusów, których nie ma. Zastanawiam się nad zmianą programu, bo jest to coraz bardziej irytujące. W dodatku przycisk [Nie podejmuj żadnej akcji] nie tylko nie podejmuje, ale i zakańcza aktualną operację w której wykryto wirusa. Więc użytkownik Avasta musi poddać się jego woli. Aktualnie mam go wyłączonego, i dobrze, bo może wyskoczyłby, że nie mogę zapisać tej wiadomości ze względu na zainfekowanie serwisu gram.pl wirusem. -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować