Zaloguj się, aby obserwować  
kidofthekorn

Programy Antywirusowe

376 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 20:22, karolekx23x napisał:

Ale który z tych jest najlepszy co podałem ?

Który jest lepszy, tego nawet wujek Google nie wie. Ja mam Norton 360 (wersja 5) i spkój. Możesz uważać, że drogi, ale komputera nie obciąża niemal wcale, ma kilka baaardzo przydatnych funkcji (na przykład możesz opóźnić start, albo wyłaczyćautomatyczny start różnych aplikacji) i możesz go zastosować na trzech komputerach jednocześnie. I mieć 2 GB u Nortona na najcenniejsze pliki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie korzystam z Avasta 6, do tego co jakiś czas skanuję kompa Malwarebytes'' Anti-Malware i CCleanerem (CC może ma mało wspólnego z antywirusem, ale co jakiś czas usuwa jakieś błędy w rejestrze). Czy do takiego zestawu mogę dorzucić jakiegoś firewalla, np. Comodo Firewall?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast obecnie korzystam z AVG Anti - Virus Free Edition 2012. Komp trochę przymula, może nawet więcej niż trochę. Wcześniej miałem na okres miesięczny (próbny) Nod Eset 32 i jeszcze wcześniej Avasta 6. Zostawać przy AVG czy jest coś lepszego i wydajniejszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co trzeba zrobić aby ESET NOD32 automatycznie nie przenosił danego pliku do kwarantanny? Jedyna opcja jaką znalazłem jest wyłączenie ochrony, przywrócenie pliku z kwarantanny do swojej lokacji i dopiero wtedy jego otworzenie. Problem polega na tym, że gdy włączę ochronę na nowo to ten plik zostaje znowu przeniesiony do kwarantanny co jest strasznie wkurzające. Mówiąc krótko, co zrobić aby NOD przestał traktować dany plik jako wirusa gdy wiem, że jest bezpieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, długo korzystam z komputera już i nie korzystałem z komputera. Uczyli mnie, że jeśli istnieje podejrzenie, że system jest już zainfekowany to instalacja na nim już antywirusa może nie przynieść oczekiwanych efektów. No dobra logiczne. Miałem robić jakiegoś Live Windowsa/Linuxa z antywirem, zbootować przeskanować, ale teraz widzę, że są już antywirusy bootowalne Jakiego polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam również z Nortona 360 i nie mam narzekam. Raz zdarzyło mi się, że cały czas usuwał plik ściągany z internetu, ale wystarczyło, że na chwilę wyłączyłem Nortona i wszystko grało. Posiada bardzo fajny system zaufania plików i zużycia zasobów komputera- pokazuje, które pliki najbardziej go obciążają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie. Który antywirus jest obecnie najlepszy. Najlepsza skuteczność/wykrywalność, mało/brak fałszywych alarmów i bardzo wazne aby był małozasobożerny ;)
Zastanawiam się nad nortonem 5.0. Można go dostać na np. 3kropki już za 100 pare zł. (na 3 kompy)
Czy norton byłby dobrym wyborem, może lepiej kupić coś innego??

Ps. Nie chcę się strasznie wykosztować :)

A, nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale antywirus będzie zainstalowany na laptopie Acer aspire 7552G, Windows 7 64bit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę, bo uciekło...

Proste pytanie. Który antywirus jest obecnie najlepszy. Najlepsza skuteczność/wykrywalność, mało/brak fałszywych alarmów i bardzo wazne aby był małozasobożerny ;)
Zastanawiam się nad nortonem 5.0. Można go dostać na np. 3kropki już za 100 pare zł. (na 3 kompy)
Czy norton byłby dobrym wyborem, może lepiej kupić coś innego??

Ps. Nie chcę się strasznie wykosztować :)

A, nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale antywirus będzie zainstalowany na laptopie Acer aspire 7552G, Windows 7 64bit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy polecacie ArcaVir w wersji z CD-Action na pół roku? Czy to dobry, skuteczny antywirus, który nie przeciąga zbytnio komputera? Zastanawiam się nad instalacją, ale nie chcę mieć potem kłopotów z PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować