Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najeżona gwiazdami obsada The Elder Scrolls Online

20 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Nawet jeśli sama gra okaże się totalnym niewypałem (nie żebym jej tego życzył, ale różnie bywa), to chociaż w jednym aspekcie nie będzie sobie miała wśród MMO równych. Ba, trudno o jakąkolwiek grę (nawet stricte dla pojedynczego gracza) z tak gwiazdorską obsadą.

Przeczytaj cały tekst "Najeżona gwiazdami obsada The Elder Scrolls Online" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

John Cleese... Mój ulubiony Brytyjczyk :D No i Kate Beckinsale... Kto oglądał Van Helsinga ten wie. Mam nadzieję, że jakaś postać będzie miała nie tylko jej głos, ale i wygląd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra obsada to nawet nie połowa sukcesu filmu (tu wpisać dowolny rozgwieżdżony wybryk Uwe B.) a co dopiero gry (np Area 51). Poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Brytyjskie głosy na plus, polonizacja tego będzie świętokractwem...
To jest MMO więc raczej dubbingu polskiego można się nie spodziewać, a pewnie i napisów też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To jest MMO więc raczej dubbingu polskiego można się nie spodziewać, a pewnie i napisów
> też...

Czy ja wiem, takie Neverwinter itp. ma Polskie napisy z tego co wiem, a TES jest na tyle silna marka, ze nie zdziwie sie jak to spolonizuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy ja wiem, takie Neverwinter itp. ma Polskie napisy z tego co wiem, a TES jest na tyle
> silna marka, ze nie zdziwie sie jak to spolonizuja.
Taki Warcraft też jest silną marką, a o spolszczeniu WoWa niektórzy mogą pomarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 02:16, Night_Elf napisał:

Czy ja wiem, takie Neverwinter itp. ma Polskie napisy z tego co wiem, a TES jest na tyle
silna marka, ze nie zdziwie sie jak to spolonizuja.


Chciałbym, aby była wersja PL, ale hej - The Lord of the Rings Online jest silną marką i do tej pory polskiej wersji nie widać na horyzoncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nie znalazł się tam Steven Blum (a Jennifer Hale jest, pojawia się tylko minimalnie rzadziej od niego), a może to on podkłada za wszystkich głosy? Gra zapowiada się na średniaka, ale jeśli skończy to za jakiś czas jako f2p, to zapewne zgodnie z modą przekształcą w grę pełną płatnych ułatwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kate lubię, ale jakby tak walić kielicha za każdym razem gdy mówi "umm..." to niewielu by dotrwało do końca jej fragmentu. Jest chyba nawet lepsza niż Robin z HIMYM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grubo, grubo - obsada jest wprost miodna :)
Boję się tylko jednego. Taka ilość hype''a i cedzenie informacji faktycznie nakręca koniunkturę, ale jak przekonaliśmy się na przykładzie The Old Republic nawet grę która jest w teorii hitem (ze względu na fabułę, świat itp.) można spieprzyć. A pierwszym objawem średniego wykonania jest niestety overhype :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować