Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co do poprawy w następnej kolejności w Battlefieldzie 4?

32 postów w tym temacie

Moje prywatne odczucie jest takie, że kiepski jest balans broni, zbyt wiele sprzętu jest zwyczajnie bezużytecznego, przez co wszyscy latają praktycznie z tym samym. Nie opłaca się być oryginalnym, stawiać na coś rzadkiego. Zgadzam się także, że pistolety w BF3 były lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XXI wiek - gdy gry wydawane są w fazie Alpha, a patche mają własne zapowiedzi. Niech trailer zrobią!
> Właśnie od tego są beta testy. Mają na celu zbalansowanie gry , żeby wszystkim dobrze
> się grało. Myślę ,że gdzieś na premierę Battlefield 5 czwórka będzie w pełni przyjemna
> dla graczy ;)
Ale po co beta testy? Gracze przetestują i jeszcze za to zapłacą! Pamiętam jak pisałem z furią o WB i ich zabugowanym B:AO twierdząc, ze przy takim poziomie bugów poddali walkę o tytuł Gry Roku, a później sam na nich głosowałem. Zrobili grę zabugowaną po szczyt, ale naprawili ją w jakieś 2 tygodnie do stanu prawie takiego, jaki powinna mieć gra w fazie finalnej. W porównaniu z innymi grami, w jakie miałem szczęście, lub nieszczęście grać (przyznaję, nie było tam BF4, bo płonę nienawiścią do EA od czasu zepsucia przez nich 3 świetnych serii, jakimi były NfS, ME i DA) to niezwykła troska o klienta. Naprawdę nie wiem, od kiedy na rynku panują takie maniery, bo jeszcze rok temu bugi były na poziomie normalnym. W AC III, B:AC, CoJ: Gunslinger i luś tam grach ostatnich lat nie spotkałem prawie żadnego (no jeden bug w Wiedźminie 2, ale łatwy w obejściu i załatany kilka dni po tym, jak go zraportowałem). Teraz to grajac w niektóre gry czuję się jak beta(albo i alpha)-tester. Godzina gry i kolejny raport 1-3 bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja mam nie odparte wrażenie, że najwięcej narzekają Ci, którzy nie zakupili nowego
> bf''a, bo obecnie gra działa naprawdę sprawnie i nie ma jakichś specjalnych powodów do
> narzekań. A bugi typu niewidzialne ściany zawsze będą się zdarzać bo nie sposób wszystkich
> ich wykryć, ale czy to powód żeby tak bardzo najeżdżać na EA ?


good story bro... dalej błędy, crashe a ostatnio w ogóle nigdzie dołączyć nie mogłem. problem? opcja fast startup w opcjach zasilania. taki mały bubel po aktualizacji bfa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stuttering, tylko i wylacznie stuttering - najwieksza bolaczka wielu wspolczesnych gier na ultra ustawieniach, ze zmaksymalizowanymi opcjami w panelu karty graficznej - glownie synchronizacja pionowa, potrojne bufforowanie i antyaliasing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś teraz zupełnie z innej beczki. Moim zdaniem jeżeli piractwo ma zniknąć.. To niech sprzedają produkt finalny po beta testach, wiadomo wszystkich się nie da unikać. Problem zniknie, jeżeli gra będzie miała słabą sprzedaż to nie przez piractwo tylko zwyczajnie przez to że jest spartaczona. A co do balansu broni, to jest strzelanka i co wszystkie bronie mają posiadać tą samą moc? HA! Gram w CSS już prawie od 10 lat i myślicie, iż mam wszystkie achivmenty? Daleko mi do nich bo się wybiera NAJskuteczniejsze bronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nigdy nie kupie żadnego BFa i Żadnego CoDa!
Ostatnio zakupiłem za 30zł CS GO i ta gra dostarcza o wiele więcej zabawy i satysfakcji niż wyżej wspomniane. Nie ma za co płacić 130zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest powód, jeśli tak duża firma jak EA wypuszcza takie crapy... Niestety nie ma takiego drugiego FPS, który by zastąpił BF i trzeba się męczyć z tymi błędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrobią się oni w ogóle z tymi naprawami do następnego BFa? Gram na konsoli i mimo pięciu czy tam czterech patchów jakie już ściągnąłem, multi cały czas się zacina (najczęściej na mapie "O brzasku"). Nie widzę powodów żeby dalej grać w tą część, szczególnie gdy o wiele bardziej grywalny BF3 ciągle ma się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować