Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polyphony skupia się na aktualizacjach do Gran Turismo 6, informacje o GT7 "w nieokreślonej przyszłości"

7 postów w tym temacie

Jedyne co mnie rage''uje w tej grze to, że nie da się zdobyć platyny bez przejechania wyścigu 24h. Chyba komuś tam się coś w główkę stało i myśli, że chce mi się jechać i psuć wzrok przez 24h bez przerwy. Oczywiście znalazły się nolify, którzy to zrobili ale nie wnikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jedyne co mnie rage''uje w tej grze to, że nie da się zdobyć platyny bez przejechania
> wyścigu 24h. Chyba komuś tam się coś w główkę stało i myśli, że chce mi się jechać i
> psuć wzrok przez 24h bez przerwy. Oczywiście znalazły się nolify, którzy to zrobili ale
> nie wnikam...
Ojejejej, calm your tits. W GT6 nie ma 24h wyścigów, najdłuższe z nich trwają 24 min. Na marginesie, od kiedy w GT5 można było pauzować i zapisywać wyścig nie widzę różnicy pomiędzy spędzeniem przy grze 24h rozgrywając 10000 pseudo-wyścigów po 2 kółka, a dającym chociaż malutką namiastkę wyzwania wyścigiem całodobowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 10:17, rafcio007 napisał:

a po cholere komu platyna? No tak, teraz gra się dla platyn, trofików i innych bzdetów,
zamiast dla własnej przyjemności

Ta, bo zdobywanie platyn i trofików nikomu nie sprawia żadnej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 11:17, rafcio007 napisał:

szczególnie jak trzeba jeździc przez 24h, czy to robiąc Pauze czy nie, na prawdę coś
wspaniałego, a ta platyna potem ahhhhh

Jak przechodziłem z kolegami 24h Nurburgring w Gran Turismo 4 (BEZ pauzy), to bawiłem się wybornie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować