Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Red Dead i GTA V na PC, PS4 i Xboksa One jeszcze w tym roku?

38 postów w tym temacie

> No cóż, jeśli RDR2 wyjdzie na PC to odpadnie kolejny powód, by kupić konsolę :)

Tylko że red dead redemption to jest druga odsłona seri red dead. Pierwszą odsłoną był red dead revolver na ps2 w takim razie rockstar szykuje trzecią część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC nowy RD nie wyjdzie raczej. Inna sprawa, że jakoś mnie RDR nie wciągnęło. Tak wszyscy podniecają tą serią, a imho trochę za dużo takich dłużyzn. W tym tygodniu spróbuję jeszcze raz, ale jak w GTA V wsiąkłem szybko, tak w to nie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA V na PC w tym roku - prawdopodobne, sequel RDR w tym roku - kompletnie nieprawdopodobne, nie było nawet zapowiedzi (mogłaby już być swoją drogą ;-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sie bardziej spodziewał "definitywnej edycji" (jak tej z TR) RDR na nowe konsole i PC. Też się sprzeda, a łatwiej, taniej i szybciej można ją zrobić... A tak naprawdę to po prostu moje ciche marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 13:26, Chowaniec napisał:

A ja bym sie bardziej spodziewał "definitywnej edycji" (jak tej z TR) RDR na nowe konsole
i PC. Też się sprzeda, a łatwiej, taniej i szybciej można ją zrobić... A tak naprawdę
to po prostu moje ciche marzenie :)


Łatwiej, taniej? Chyba sobie żarty robisz. Musieli by od podstaw pisać pierwsze RDR na PC i nowe konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 13:26, Chowaniec napisał:

A ja bym sie bardziej spodziewał "definitywnej edycji" (jak tej z TR) RDR na nowe konsole
i PC. Też się sprzeda, a łatwiej, taniej i szybciej można ją zrobić...

Jakby było łatwo zrobić, to by już dawno było. R* już kiedyś bodajże mówiło, że San Diego zrobiło taki burdel w kodzie, że musieli by większość pisać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, by R* zmieniał swoją politykę wydawniczą, tzn. Red Dead na PC, i to od razu po premierze GTA V. Wg mnie Gwiazda Rocka na wiosnę tego roku wyda nowe Grand Theft Auto na PC, następnie zajmie się dodatkami do gry (epizodami). A nowy RD, o ile w ogóle powstanie, to nie wcześniej niż w 2016/17 roku, i pewnie tylko na next-geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GTA V bardzo czekam, szczególnie że ostatnio wyszedł dość mocny dowód który nie łatwo nawet Rocktstarowi byłoby zmiażdżyć i jest już u mnie przynajmniej 100% pewności że GTA V trafi na PC, RDR jeśli trafi do PC to będzie cudo i moje marzenia się spełnią oraz nie będę potrzebował kupować w ogóle konsoli :), do tego jeszcze jak wyjdzie mafia 3 (wiem że jest od 2k Czech ale tak wspominam) to już w ogóle szczyt marzeń PC''towca xD (przynajmniej moich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować