Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cena Wii znana?

36 postów w tym temacie

Fett

Premierze każdej z nowych konsol towarzyszą – prócz niewątpliwych emocji – chwile oczekiwania na podanie przynajmniej części startowych tytułów oraz ceny danej platformy. W wypadku Wii o tych pierwszych pisaliśmy tutaj. Jeżeli zaś chodzi o koszta zakupu nowego produktu Nintendo, do tej pory rodziły się tylko przypuszczenia.

Przeczytaj cały tekst "Cena Wii znana?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 14:25, Karlak napisał:

To niezbyt wiele, jak na "konsole nowej generacji".

Tylko, że Wii nie będzie konsolą nowej generacji. Aczkolwiek może wyznaczyć nowy trend w elektronicznej rozrywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom ciekawe. A nie wiadomo czasem jak będzie z dystrybucją Wii w Polsce bo z GameCube jakoś cienko było. Jakoś nie bardzo widzimi się kupowanie konsoli przez neta jak wcześniej jej nie widziałem na żywo i nawet nie wziołem do ręki pada na chwile. No i ile będą gry kosztować ???? 200zł (wtedy 4 gry i już więcej niż konsola)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 14:26, Khalid. napisał:

Nie ma to jak tradycyjny komputer PC :)
Konsole są fajny tyle tylko, że ja wole wydać kase na modernizację kompa :P


Zgadzam się z tobą w 100%, niema nic piękniejszego niż upgrade kompa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja po upgradzie sprawie sobie Wii, chociażby po to zeby dostarczyło mi bezpretensjonalnej rozrywki :D / poprzez np Red Steel... /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 14:54, Brad napisał:

nice 700 zł to mało jak na next gena :D


to jest next gen tylko z nazwy. Wii możliwościami graficznymi nie ma nawet co się równać z X360, PS3 czy highendowymi PCtami, których procesory i karty graf są właśnie takie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że w Japonii wszystkie konsole są tańsze niż w USA i Europie, a co dopiero mowić o Polsce, na Ultima.pl Wii kosztuje tysiaka, i chociaż ta cena została ustalona mimo braku oficjalnej ceny, to pewnie tyle będzie nowa konsolka Nintendo kosztować (jak nie więcej - to zależy też od zainteresowania jakie wywołuje, a wywołuje duże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:15, Majkel88 napisał:

Hmm tylko 2 Wii w cenie 1 PS3? Coś tu chyba nie tak :P
2400 dzielone przez 700 wychodzi 3 konsolki i jeszcze gra do tego ;]


Przwidywane ceny obu konsol w Japonii w najbiedniejszych wersjach to liczby wspomniane w newsie :) Średnio jedo PS3 to 2 x Wii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować