Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 4 powstaje w studiu Ubisoft Shanghai?

9 postów w tym temacie

Far Cry 3 był tak nudny i szablonowy, że po 6 godzinach odinstalowałem, ba jest to jedyna gra jaką pamiętam w której DLC było lepsze od "podstawki" bo Blood Dragon był znacznie lepszy od chodzenia po wyspie robienia w kółko tego samego... dziwne że ta gra dostawała tak wysokie oceny i tyle nagród goty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Far Cry 3 był tak nudny i szablonowy, że po 6 godzinach odinstalowałem, ba jest to jedyna
> gra jaką pamiętam w której DLC było lepsze od "podstawki" bo Blood Dragon był znacznie
> lepszy od chodzenia po wyspie robienia w kółko tego samego... dziwne że ta gra dostawała
> tak wysokie oceny i tyle nagród goty...

Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania, ale według mnie Far Cry 3 zdecydowanie nie był nudny i szablonowy. Wręcz przeciwnie, był porywający, dynamiczny, wciągający i jest pewnie jeszcze wiele innych słów mogących to opisać. Bez powodu nie dostałby wspomnianych przez ciebie nagród i wysokich ocen.
Osobiście Far Cry 3 uważam za wyjątkowo udaną grę i myślę, że śmiało mogę to powiedzieć, jedną z najlepszych w jakie grałem.
A co do Far Cry 4 to jednocześnie się cieszę i boję. Cieszę się z tego, że może nadejść kolejna wspaniała gra, aczkolwiek boje się czy nie jest to zbyt szybko i czy nie będzie to poprostu "odgrzany kotlet" jak zwykło bywać z większością dzisiejszych gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Far Cry 3 to jedna z najlepszych gier 2012 roku :) Oczywiście jako sandbox rządzi się swoimi prawami, więc nie każdemu musi się spodobać. Ja spędziłem w grze ok 50 godzin i nadal czasami do niej wracam :) Czekam więc z niecierpliwością na czwartą część :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 09:37, Aludra napisał:

Far Cry 3 był tak nudny i szablonowy, że po 6 godzinach odinstalowałem, ba jest to jedyna
gra jaką pamiętam w której DLC było lepsze od "podstawki" bo Blood Dragon był znacznie
lepszy od chodzenia po wyspie robienia w kółko tego samego... dziwne że ta gra dostawała
tak wysokie oceny i tyle nagród goty...



No to twardy byłeś ja usunąłem po 2 godzinach i na całe szczęście sprzedałem za tyle co kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trójka była świetna! Rzadko kiedy gra porywa mnie na tyle czasu, żebym mógł ją wymaksować na 100%, a w tym przypadku właśnie tak było. Wszystkie ulepszenia, znajdźki i posterunki. Do ostatniej chwili bawiłem się świetnie. Tym bardziej cieszy, że nad czwórką pracuje to samo studio, mam nadzieję na powtórkę z rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra była świetna! Fabuła miała coś do siebie i pod koniec tak wciągała. Liczę, że 4 podtrzyma ten poziom zabawy jaki dała mi 3 wraz z DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować