Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Legend of Grimrock 2 pozostanie wierny oryginałowi - nowe szczegóły i screeny

5 postów w tym temacie

Adam Berlik

W sieci pojawiły się nowe informacje i screenshoty z Legend of Grimrock 2, kontynuacji niezwykle udanego dungeon crawlera przygotowanego przez studio Almost Human. Twórcy utrzymują, że wsłuchują się w opinie graczy i recenzentów przy produkcji drugiej części.

Przeczytaj cały tekst "Legend of Grimrock 2 pozostanie wierny oryginałowi - nowe szczegóły i screeny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem ten mostek i tego gnoma czy co to tam stoi to mi się przypomniała seria Ishar :)
Czekam na LoG 2. Pierwsza część była świetna. Wierzę, że druga będzie jeszcze lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał, żeby było mniej grindowania pod koniec gry, bo straciłem ochotę przejścia, gdy musiałem zacząć wbijać poziomy na przerośniętych jaszczurkach (o ile dobrze pamiętam). Powinno to wszystko być bardziej płynne. Nie pogardziłbym też czymś więcej niż zwykłym Dungeon Crawlingiem. Mają podstawę, wystarczy to tylko ulepszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamiętam, żebym cokolwiek grindował w log, po prostu szło się przed siebie. Mam nadzieję, że dwójka da mi równie dużo zabawy jak jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować