Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek Dragonfall do Shadowrun Returns z datą premiery

7 postów w tym temacie

15 dolców? To nie tyle co za podstawkę? Chętnie zagrałbym w nową kampanie, ale chyba wstrzymam się do letniej wyprzedaży na Steam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

damn. jak ja bym chciał zarabiać na życie tłumacząc takie gry na nasz język. czasu by w to wszystko grać brak, a tak to bym chociaż fabuły poznawał... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekam na jakąś solidną wyprzedaż :)
pytanie do grających w podstawkę, wyszły jakieś warte uwagi mody/kampanie? czy może skończyło się na dużych możliwościach z których nikt nie skorzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> damn. jak ja bym chciał zarabiać na życie tłumacząc takie gry na nasz język. czasu by
> w to wszystko grać brak, a tak to bym chociaż fabuły poznawał... :-/

Nom, tłumacząc nazwy opcji graficznych, opisów uzbrojenia u kupca albo dialogów pijaków z baru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nom, tłumacząc nazwy opcji graficznych, opisów uzbrojenia u kupca albo dialogów pijaków
> z baru.
w "meniusach" od dawna niczego nowego nie wymyślono, a opisy uzbrojenia potrafią zaciekawić. chyba że są robione taśmowo, ale wtedy zaczyna się robota omeg i innych cat''ów. podobnie dialogi pijaczków, o ile ich wypowiedzi nie zawierają ważnych dla graczy informacji czy easter egg''ów. z reszty tłumaczonego tekstu można samemu zbudować sobie świat, wymyślić zależności i odtworzyć przebieg fabuły. mnie to "rajcuje", ale może ja jakiś dziwny jestem bo rzadko narzekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować