Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft ze 100 milionami kont graczy

19 postów w tym temacie

Ta gra długo będzie wspominana przez ludzi żadna gra nie osiągnęła takiego sukcesu jak ta.

Anonim_1 Oni mówia o walkach petów dając przykład tych walk do walk pokemonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem od samego początku aż do końca WotLK i w sumie nie żałuję, jeśli chodzi o jakość wykonania to wg mnie najlepsze mmo jakie grałem (a grałem w sporo), fakt po jakimś czasie robi się nużące, ale we wszystkich innych, w które grałem (może z wyjątkiem EVE) miałem wrażenie, że gra jest jakaś taka niedokończona jeśli chodzi o interfejs, stronę audiowizualną lub w jakiś inny sposób.Miałem zawsze wrażenie, że przez to że to mmo to coś się poświęca. W przypadku WoW nigdy nie odniosłem takiego wrażenia. Trochę lat nie grałem, ale ostatnio mam kryzys i chyba wrócę zobaczyć co tam słychać w Azeroth:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za bzdurna propaganda. 50% z tych kont to farmerzy złota, 40 % to trial-konta. Pozostali to subskrynenci, którzy choćby na 1 miesiąc zapłacili.
Takim przekonywaniem, to np. Lineage 2 mogło poszczycić się dużo większymi liczbami po pierwszych 3 miesiącach online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahahahah Lich King został przetłumaczony na Król Licz A Deathwing na Śmiercioskrzydły buhehehe co za bałwan to tłumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że zmienili tą grę pod kątem dzieci i to nie takich nastolatków tylko takich 9 latków.
Petki, pandy, kolorowe gówna, łatwizna, mounty z cyrku, instancje na zawołanie, Death Knight.
Mieć złoto w rękach i zrobić z niego kupę ?

Co nowy dodatek wyrzucasz swój gear z poprzedniego dodatku na zdobycie którego człowiek musiał poświęcić kawałek swojego życia.

Tibia jest ponoć w tej kwestii lepsza i ponoć można odpalić ją na zegarku analogowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Buhahahahah Lich King został przetłumaczony na Król Licz A Deathwing na Śmiercioskrzydły
> buhehehe co za bałwan to tłumaczył.

Bo te nazwy co może być zaskakujące są głupie po angielsku. Zresztą przetłumacz sobie dla zabawy niektóre słowa jakie spotykasz w grze, w tym te najczęściej. Słysząc jakieś słowo nie koniecznie musimy myśleć, co oznacza, bo traktujemy je jako nazwę własną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 07:25, Arhoz napisał:

Szkoda że zmienili tą grę pod kątem dzieci i to nie takich nastolatków tylko takich 9
latków.
Petki, pandy, kolorowe gówna, łatwizna, mounty z cyrku, instancje na zawołanie, Death
Knight.
Mieć złoto w rękach i zrobić z niego kupę ?

/facepalm

Dnia 29.01.2014 o 07:25, Arhoz napisał:

Co nowy dodatek wyrzucasz swój gear z poprzedniego dodatku na zdobycie którego człowiek
musiał poświęcić kawałek swojego życia.


Tja. A gdyby gear zostawał na dłużej to tacy ludzie jak Ty płakaliby że muszą w tym samym cały czas biegać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co to za bzdurna propaganda. 50% z tych kont to farmerzy złota, 40 % to trial-konta.
> Pozostali to subskrynenci, którzy choćby na 1 miesiąc zapłacili.
> Takim przekonywaniem, to np. Lineage 2 mogło poszczycić się dużo większymi liczbami po
> pierwszych 3 miesiącach online.
Tyle ze ci ludzie zaplacili za te konta niemale pieniądze, a 7m nadal placi (15m podczas woltk). Po miesiacach gry w wowa każde inne mmo wydaje sie byc dużo gorsze, slabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 05:13, Frezko napisał:

Buhahahahah Lich King został przetłumaczony na Król Licz A Deathwing na Śmiercioskrzydły
buhehehe co za bałwan to tłumaczył.


Tłumaczenie "Król Licz" występuje już od W3,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 09:22, AXX0 napisał:

Po miesiacach gry w wowa każde inne mmo wydaje sie byc dużo gorsze, slabsze.


Tobie, czy w ogóle? Bo ja z WoWem spędziłem owe "miesiące", odstawiłem na półkę półtora roku temu i raczej nie mam zamiaru wracać. Od tego czasu świetnie się bawiłem grając w TOR a od 2009 roku - w LotRO.

Co do samego artykułu, to gratki dla twórców, szkoda tylko, że nie podają, ile z tych 100 milionów kont jest w rękach farmerów złota. O ile ciężko mi się wypowiadać o WoWie, o tyle w Diablo każde wejście do gry to kilka/kilkanaście friend requestów od farmerów (a każda nazwa konta jest inna). Jeśli w WoWie jest podobnie, to zapewne co najmniej połowa z tych 100 milionów to zwykli spamerzy. Ale to już by nie wyglądało tak imponująco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda że zmienili tą grę pod kątem dzieci i to nie takich nastolatków tylko takich 9
> latków.
> Petki, pandy, kolorowe gówna, łatwizna, mounty z cyrku, instancje na zawołanie, Death
> Knight.
> Mieć złoto w rękach i zrobić z niego kupę ?
>
> Co nowy dodatek wyrzucasz swój gear z poprzedniego dodatku na zdobycie którego człowiek
> musiał poświęcić kawałek swojego życia.
>
> Tibia jest ponoć w tej kwestii lepsza i ponoć można odpalić ją na zegarku analogowym.
Pety faktycznie są trochę nie na miejscu, ale nie wiem co się tak wszyscy czepiają tych pand ludzie lubili brewmastera w W3 i pewnie jakby kung fu panda nie zobaczyła światła dziennego to nikt by się nie czepiał. Przy okazji w vanilli mieliśmy już słodkie gnomy z różowymi włosami jak wata cukrowa faire Dragons furbolgi itp Warcraft od trzeciej (a już były pewne oznaki w drugiej) części był bajkowy. Chciałbym też zobaczyć tych wszystkich narzekaczy jakby ktoś zamknął ich w klatce z prawdziwą panda, bo zapewniam, że to nie jest bardzo przyjazny miś. Instancje na zawołanie nie są złe, chyba że ktoś lubi jak w vanilli wołać przez dwie godziny w IF spakować Lfg ubrs a jak już się dobiegło do instancji to któraś osoba wychodziła z grupy bo niestety już musi iść. Nostalgia nostalgią ale są rzeczy które trzeba zmienić. Mi osobiście najbardziej brakuje starego AV które może i trwało nawet 4 godziny ale czuło się, że to battleground.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy śmiałem się z WoWa pod artykułami na jego temat, ale w brew pozorom bardzo lubię to universum i od czasu do czasu kusi by wrócić choć na chwilę, powspominać, pozwiedzać "stare śmieci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 09:58, leszeq napisał:

Tłumaczenie "Król Licz" występuje już od W3,

Tam akurat był "Lisz", a nie "Licz". Deathwing to bodajże były Skrzydła Śmierci (jedynie wspomniany w jednym z dialogów, osobiście nie występował). Groma już nie tłumaczono w W3 (był jako Hellscream). Tak przynajmniej było w grach, bo książki już spójnego tłumaczenia nie miały. Te, które wydało kiedyś ISA miały kwiatki typu Grom Piekielny Krzyk, a Alliance nie było zwane Przymierzem tylko Sojuszem (co mogło prowadzić trochę do nieścisłości, bo wyraz "sojusz" lepiej zachować tam do określania sojuszów między różnymi frakcjami). Fabryka Słów z kolei w tych książkach, które wydała niepotrzebnie tłumaczyła nazwa własne, np. Stormwind stało się Wichrogrodem...

Spolszczanie na "Garosz" nie wygląda zbyt dobrze, chociaż najgorsze i tak jest zamienienie w tamtej rozpisce Gallywix na Galiwiasz.

100 milionów kont to oczywiście pewna przesada. Musieli też liczyć triale, a takich niektórzy mogli zakładać i po kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować