Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skromna porcja ujęć z Wiedźmin 3: Dziki Gon

59 postów w tym temacie

Njabardziej oczekiwana przeze mnie gra w tym roku, bez najmniejszych wątpliwości :D Czekam na jakieś pierwsze dłuższe gampleye, ale nawet screeny prezentują się super i bardzo klimatycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejsze screeny były chyba poddane zbyt dużej obróbce graficznej, bo w tych coś mi nie leży :P Niemniej jednak czekam na produkcję i mam nadzieję, że po premierze Wiedźmina 3 będzie o nim przynajmniej tak głośno, jak o Skyrimie. Oby w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trzy screeny, prawdziwe szaleństwo. Oby tylko w tej wodzie nie było ciągle respawnujących
> się utopców.

Ta, xD Utopce na bagnach z pierwszej części do dzisiaj mi się śnią :) A Screeny bardzo klimatyczne, podoba mi się powrót do stylu z "jedynki" - mrocznego i brutalnego.

PS. Ciekawe czy będą takie smaczki jak chatka kanibala z pierwszej części, mistrzostwo świata to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A Screeny bardzo klimatyczne, podoba mi się powrót do stylu z "jedynki" - mrocznego i brutalnego.

Jeszcze bym się nie cieszył. Również liczę, że w trójce Wiedźmin wreszcie stanie się dojrzały i mroczny, ale te screeny to za mało. Tak naprawdę nie dowiemy się tego, póki nie zobaczymy gameplay''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na chwilę obecną czekam aż kurna w końcu podadzą datę premiery bo tak naprawdę nie wiadomo czy gra wyjdzie w wakacje, po wakacjach, czy na końcu roku... To czekanie na niewiadomą datę jest straszne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście chyba zmienili nieco proporcje Geraltowi, wygląda jakby był nieco "chudszy" w klacie. Ale to dobrze, bo ten z pierwszych zapowiedzi i materiałów trochę miał przegięte te proporcje:D Tak czy siak, czekam na grę jak na żadną inną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jezu, jaki ból dupy.
Sam czekam z niecierpliwością na W3, ale mogę powiedzieć jedynie, że ZAPOWIADA się dobrze. Jak możesz go nazwać dobrą grą, gdy jeszcze nawet nie wyszedł?
A poza tym screeny technicznie są faktycznie gorsze, niż poprzednio. Może przynajmniej ruszy na moim sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Srednio highendowe te screny.
hehehe porównaj sobie te ''''screny'''' do gier z rozległym, otwartym światem takich jak gta V albo skyrim i zamknij buzickę xd.
Poza tym wiele jeszcze się zmieni- Ludzie z CDP wciąż powtarzają że grafika zostanie jeszcze mocno poprawiona zanim gra wyjdzie i będzie najlepiej wyglądającą grą na rynku.
To są screeny z wersji PRE-ALPHA ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te konie,roślinność,zamek w tle,mgła.......widać że to Polskie.....Pierwszy obraz wyrwany jakby ze ściany mojej babki. Nareszcie coś z nutą nas samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Srednio highendowe te screny.
Przecież pisali, że grę można już przejść, ale wciąż pracują nad grafiką i optymalizacją. Co do samych screenów - czuję słowiański klimat, podobny do tego jaki czułem na obrzeżach Wyzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wrzućcie na luz to, że ktoś napisał że takie sobie te screeny nie zabierze wam frajdy z gry. Nie musicie niczego bronić ani tłumaczyć. Jak gra będzie dobra na pewno sama się obroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować