Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4: DICE szykuje miesiąc podziękowań dla graczy; wkrótce rusza weekend z podwójnym doświadczeniem

19 postów w tym temacie

Robert Sawicki

DICE wciąż stara się naprawić grę najlepiej, jak tylko się da, choć dzisiaj poprawki nie dotyczą technicznej strony gry, lecz podejścia wobec nas - graczy.

Przeczytaj cały tekst "Battlefield 4: DICE szykuje miesiąc podziękowań dla graczy; wkrótce rusza weekend z podwójnym doświadczeniem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście dodać że osoby premium dostaną jeszcze "Shortcut" do wszystkich shotgunów i broni DMR (Designated Marksman Rifle - SKS, M39 EBR etc.)

Wg mnie te gratisowe unlocki są na prawdę złym pomysłem. Nie dlatego że mam już to wszystko ale dlatego iż skraca to czas naszej rozgrywki. Swój maksymalny poziom osiągnąłem bardzo dawno i od tamtej pory gram w Battlefield''a mniej niż zwykle. Brakuje mi motywacji. Na dodatek będą teraz rozdawać te wszystkie shortcuty. Już widzę ten spam granatami na Op. Locker w lutym. Darmowe Battlepacki? U mnie problem stanowi ich brak. Mam wszystkie możliwe battlepacki z których można dostać kamuflaż a wciąż nie mam wszystkich. Powinni zwiększy "Level Cap''a" z 110 na 145 tak jak to było w BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ iDMFMi :

Dokładnie. Po co mi te wszystkie bajerki, skoro level mam już wymaksowany, odblokowałem wszystkie bronie i prawie wszystkie dodatki do nich. Niech lepiej wydadzą w końcu Drugie Uderzenie, bo zaczyna się robić nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 06:48, iDMFMi napisał:

Powinni zwiększy "Level Cap''a" z 110 na 145 tak jak to było w BF3.


Moim zdaniem, zwiększenie maksymalnego poziomu też niewiele zmienia, to tylko wyższa cyferka przy nicku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam Was, Wy gracie dla levela? dla cyferki przy nicku? dla kamuflaży dla broni które tylko wyglądają i nic nie wnoszą do gry tak naprawdę??
Bo mnie to akurat wszystko zwisa... ja jak gram to for fun ( ale nie w BF4 akurat bo tu się nie da z tymi bugami grać tak :D ) wystarczy mi że mam ulubioną broń. Nie obchodzą mnie ani staty ani level...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat poziom gracza nigdy mnie nie kręcił, zawsze największą frajdę sprawiało odblokowywanie wymarzonego sprzętu. Dlatego też nie podobają mi się te shortcuty. Jeszcze o ile pistolety bym zaakceptował (stosunkowo najtrudniej jest je wszystkie zdobyć), to już granaty i shotguny są przesadą. Jak wszystko się odblokuje (łącznie ze skórkami na bronie), to już rzeczywiście przyjemność z grania w dużym stopniu uleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Akurat poziom gracza nigdy mnie nie kręcił, zawsze największą frajdę sprawiało odblokowywanie
> wymarzonego sprzętu. Dlatego też nie podobają mi się te shortcuty. Jeszcze o ile pistolety
> bym zaakceptował (stosunkowo najtrudniej jest je wszystkie zdobyć), to już granaty i
> shotguny są przesadą. Jak wszystko się odblokuje (łącznie ze skórkami na bronie), to
> już rzeczywiście przyjemność z grania w dużym stopniu uleci.

Odblokują wszystko ,gra się znudzi i umrze śmiercią naturalną. To nie jest MMO z comiesięcznym abonamentem żeby się starać na siłę naprawić to badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 15:03, Dariusvictour napisał:

Odblokują wszystko ,gra się znudzi i umrze śmiercią naturalną. To nie jest MMO z comiesięcznym
abonamentem żeby się starać na siłę naprawić to badziewie.


Nie jest to MMO i właśnie dlatego nie umrze. BF4 to cały czas super zabawa i wszystko to, co tak bardzo podobało się w BF 3. Mi żadna inna strzelanka sieciowa nie sprawia takiej frajdy, a biorąc pod uwagę żywotność poprzednich części, żadna śmierć nie grozi. Nadejdzie kilka dodatków, to już w ogóle będzie gdzie i jak się bawić. Nie gram w wersji na PC, więc może dlatego żadnych wielkich bugów nie uświadczam, nie rozumiem tego płaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tych pieprzonych battlepacków. Nie po to szlifuję się w użytkowaniu każdej spluwy, żeby dostać wszystko za darmo.
Co to ma być?
Wszyscy chcieliby wszystko za darmo, a jak w końcu okażą tak skrajne rozwydrzenie, że to dostaną, to przestaną grać, bo nie będzie po co.
Szkoda, że nie da się tych paczek usunąć z konta, albo odstąpić.
Chcę osiągnąć wszystko sam i tylko sobie to zawdzięczać.

Na prawdę bardzo nie podoba mi się pomysł EA.
Może po prostu przez cały luty nie będę się logował do gry. Apetyt na rozgrywkę mi wzrośnie po takim poście, a i nie będę miał tych świecidełek pozamykanych na 3 spusty wiszących na moim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, ślicznie ale darmowe bronie? No poyebało ich delikatnie mówiąc... Przecież odblokowywanie elementów uzbrojenia na multi daje nie małą satysfakcje.
Nie podoba mi się ten pomysł, marna próba podlizania się.
http://3.bp.blogspot.com/-UJw3W8JiCMg/UWBJqN647dI/AAAAAAAAAEI/VZTgmLNj0vw/s1600/EA%2Bsucks.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 09:33, Crew_900 napisał:

Ocieplanie i tak już zrujnowanego wizerunku.


Robią to co mogą i na ile EA im pozwala, gdyby chcieli to pewnie daliby chociaż jedno DLC za darmo no ale hajs musi się zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 16:49, Crew_900 napisał:

Ale to że wydali grę która nadal się trzyma jedynie dzięki taśmie to ich wina.


Ale hajs musi się zgadzać, to jest prawdziwe i smutne motto EA. Nie chce by wyszło na to że bronie DICE - po prostu robią to co powinni robić czyli przepraszać i obsypywać upominkami na co już jest raczej za późno bo niektórym wystarczyłby zwrot pieniędzy. Ale denerwuje mnie to że mimo wszystko więcej dostaną użytkownicy premium - a ci co nie mają niech pocałują się w zadek "bjedacy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przede wszystkim, od 1 lutego rusza weekend z podwójnym doświadczeniem..."Tak,tylko nie powiedzieli którego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować