Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: błędy w Battlefieldzie 4 nie wpłynęły na sprzedaż gry

45 postów w tym temacie

EA kiedyś zmądrzeje, czy mamy już przestać mieć nadzieję, zapłakać gorzko i liczyć na jak najszybszy ich koniec, z nadzieją, że ktoś odkupi prawa do co fajniejszych serii? Pomijając już to, że to jawna zapowiedź kontynuowania robienia zasyfionych gier. Lepiej by brzmiało jakby powiedzieli "OK wypuściliśmy zabugowaną grę, sprzedała sie ciut gorzej, obiecujemy, że przy BF 5 postaramy się nie robić wiochy i zrobić go lepiej." Bo to brzmi jak "Dobra, gra miała bugi, ale i tak gracze kupili i pewnie kupią więcej, więc jest spoko."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> EA kiedyś zmądrzeje

A po co? Skoro jakiego crapa by nie wydali to gracze i tak to kupią? Zmądrzeją dopiero jak im porządnie sprzedaż spadnie, a no to (niestety) się nie zanosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wręcz niewiarygodnie zabugowana, samo wejście na serwer często zajmuje kilka minut, bo trzeba próbować kilka razy. Co więcej, gra w tej chwili jest bardziej zabugowana niż po premierze, co mnie chyba najbardziej dziwi. Najgorsze jest jednak to, że sama rozgrywka jest naprawdę znakomita i nie mogę się od gry oderwać, choć próbuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeśli to prawda (a nie zdziwiłbym się, jeśli byłoby to prawdą), to pokazuje jakie my, gracze, mamy niskie standardy. Ile trzeba, abyśmy przestali dofinansowywać zepsute marki? Po takiej becie jaką miał BF4 nikt normalny nie powinien interesować się tą grą (chyba, że naprawdę mu się upiekło i nie napotkał jakichś rażących błędów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą nikt nie przypuszczał że gra będzie mieć tyle błędów tak więc kto miał kupić ten kupił. Ja BF4 nie grałem już od dłuższego czasu bo gra jest momentami irytująca... znajomi też odstawili grę ( na TS''ie mieliśmy ekipe z 10 osób, teraz zostały 4 )

Co do BF5... jeżeli będzie w czasach współczesnych osadzona akcja to ja spasuje i nie kupię! o czwórce tak mówiłem już i niestety uległem... całej tej grafice, levolution itp. ... żałuję teraz wydanej kasy...

Ja chcę BF''a 1945 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 11:38, Aludra napisał:

Ja po Battlefieldzie 4 bojkotuje EA, wypuścili do sprzedaży wersje beta, nie dotknę żadnego
produktu z logiem EA.


Dopiero po tej grze? Ja bojkotuje i nie kupuje gier EA od 3-4 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ G Arczir2d2
Kup sobie B 1942. Jajcarska gra. Ja nie wiem jak można było przednie części bardzo dobrze zrobić, a te dwie tak spartolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby skutecznie nie zaważyły na sprzedaży gry, potrzebne były obniżki i promocje w orkesie przedświątecznym. Do tego, spora liczba oddanych serii fanów znowu dostałai w rzyć, od tak aby stan portfela EA się zgadzał. Męczennicy ;D

Pozostaje mieć nadzieję, że do kolejnych projektów gracze nie podejdą tak entuzjastycznie z ogromnym kredytem zaufania. Szczególnie, że sytuacja wygląda gorzej od tej znanej z BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj EA. Oczywiście, że sprzedaż BF4 poleciała przez błędy, ale nie tylko przez nie. Optymalizacja waszej gry to jakis żart. Dla mnie jest to niepojęte, jak po sukcesie jakim był BF3 można było tak zniszczyć tę markę.

W tym momencie jakoś tak przypomniały mi się głosy z bety (przeważnie te same osoby przy 3 i 4) przekonujące (delikatnie powiedziane), że "to beta i pełna wersja będzie tiptop". Ciekawe, czy te same osoby tak samo będą piszczeć na "niedowiarków" przy 5 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> EA kiedyś zmądrzeje, czy mamy już przestać mieć nadzieję, zapłakać gorzko i liczyć na
> jak najszybszy ich koniec, z nadzieją, że ktoś odkupi prawa do co fajniejszych serii?
> Pomijając już to, że to jawna zapowiedź kontynuowania robienia zasyfionych gier. Lepiej
> by brzmiało jakby powiedzieli "OK wypuściliśmy zabugowaną grę, sprzedała sie ciut gorzej,
> obiecujemy, że przy BF 5 postaramy się nie robić wiochy i zrobić go lepiej." Bo to brzmi
> jak "Dobra, gra miała bugi, ale i tak gracze kupili i pewnie kupią więcej, więc jest
> spoko."
Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymałem się na BF3. Po co mam kupować drugi raz to samo, skoro na serwerach BF3 jest masa serwerów i gracze twierdzą, że jest lepsze od BF4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> Jeśli to prawda (a nie zdziwiłbym się, jeśli byłoby to prawdą), to pokazuje jakie my,
> gracze, mamy niskie standardy. Ile trzeba, abyśmy przestali dofinansowywać zepsute marki?
> Po takiej becie jaką miał BF4 nikt normalny nie powinien interesować się tą grą (chyba,
> że naprawdę mu się upiekło i nie napotkał jakichś rażących błędów).
>


Tak oceniajmy gry po becie, p0zDr0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować